Pápai Kóter Turistaszálló Pápa

8500 Pápa, Komáromi út 14.

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa a térképen

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa értékelése:

6. helyezett a 13 pápai szállás közül
177. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa bemutatkozása

Olcsó, de jó minőségű szálláshely. 115 férőhely, 30 szoba. A szobák heverőkkel ill. emeletes ágyakkal vannak berendezve. Apartman típusú szobáinkhoz külön zuhanyzó, WC tartozik. Ezek a szobák tv-vel vannak felszerelve. A többi szobatípus standard szoba, közös mosdóhasználattal.

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa vélemények

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olcsó,kényelmes,tiszta szállás! Ajánlom! A személyzet nagyon segítőkész volt, a szoba és a mosdó tiszta. Standard szobában voltunk a párommal, amihez nincs saját fürdőszoba, de a közös zuhanyzó is tiszta volt. E-mailen foglaltam,melyre gyorsan jött válasz. Mindenkinek ajánlani tudom, aki Pápára utazik.

Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Sárvár
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ünnepi wellness (min. 2 éj)

PápaX