Pápai Kóter Turistaszálló Pápa

8500 Pápa, Komáromi út 14.

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa a térképen

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa értékelése:

5. helyezett a 13 pápai szállás közül
175. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa bemutatkozása

Olcsó, de jó minőségű szálláshely. 115 férőhely, 30 szoba. A szobák heverőkkel ill. emeletes ágyakkal vannak berendezve. Apartman típusú szobáinkhoz külön zuhanyzó, WC tartozik. Ezek a szobák tv-vel vannak felszerelve. A többi szobatípus standard szoba, közös mosdóhasználattal.

Pápai Kóter Turistaszálló Pápa vélemények

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olcsó,kényelmes,tiszta szállás! Ajánlom! A személyzet nagyon segítőkész volt, a szoba és a mosdó tiszta. Standard szobában voltunk a párommal, amihez nincs saját fürdőszoba, de a közös zuhanyzó is tiszta volt. E-mailen foglaltam,melyre gyorsan jött válasz. Mindenkinek ajánlani tudom, aki Pápára utazik.

Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nyári felfrissülés Füreden (min. 5 éj)
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

PápaX