Zsófia Vendégház Pápa
8500 Pápa, Veszprémi út 57/a (Bejárat a Klauzál Gábor u. 4. felől.)

Zsófia Vendégház Pápa a térképen

Zsófia Vendégház Pápa értékelése:

4. helyezett a 13 pápai szállás közül
147. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Zsófia Vendégház Pápa bemutatkozása

Pápán, a vadregényes Bakony lábánál, a történelmi városközponttól és a híres Várkertfürdőtől csupán 20 percnyi távolságra várja vendégeit a Zsófia Vendégház. A szálláshely közelében a legkülönbözőbb szabadidős tevékenységek kedvelői is megtalálhatják a számukra kedves elfoglaltságot. A programok szervezésében előzetes egyeztetés alapján a házigazdák segítik a kikapcsolódni vágyókat.

Zsófia Vendégház Pápa képei

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Zsófia Vendégház Pápa vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
A személyzet segítőkész,figyelmes. A szoba szépen,otthonosan,egyszerűen berendezett,benne tévé,ventillátor,zuhanyzó,wc. Az ágyak kényelmesek,hófehér ágyneműk,tiszta és rendezett. Minden igényűnket kielégítette. Tökéletesen éreztük magunkat,árban is megfelelő. Mindenkinek ajánlani tudom,akár rövidebb vagy hosszabb időre szeretne kikapcsolódni.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Köszönöm Nagyon!
Péter Zsolt (Zsófia Vendégház)

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedett vagyok. Diszkrét ami nagyon fontos a számomra. Tiszta, ízléses. Könnyű megközelíteni az árral is elégedett vagyok.Én csak ajánlani tudom és ajánlom is az ismerőseimnek, barátaimnak.Visszatérő vendég leszek az biztos.

Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Sárvár
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ünnepi wellness (min. 2 éj)

PápaX