Zsófia Vendégház Pápa
8500 Pápa, Veszprémi út 57/a (Bejárat a Klauzál Gábor u. 4. felől.)

Zsófia Vendégház Pápa a térképen

Zsófia Vendégház Pápa értékelése:

3. helyezett a 13 pápai szállás közül
144. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Zsófia Vendégház Pápa bemutatkozása

Pápán, a vadregényes Bakony lábánál, a történelmi városközponttól és a híres Várkertfürdőtől csupán 20 percnyi távolságra várja vendégeit a Zsófia Vendégház. A szálláshely közelében a legkülönbözőbb szabadidős tevékenységek kedvelői is megtalálhatják a számukra kedves elfoglaltságot. A programok szervezésében előzetes egyeztetés alapján a házigazdák segítik a kikapcsolódni vágyókat.

Zsófia Vendégház Pápa képei

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Zsófia Vendégház Pápa vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
A személyzet segítőkész,figyelmes. A szoba szépen,otthonosan,egyszerűen berendezett,benne tévé,ventillátor,zuhanyzó,wc. Az ágyak kényelmesek,hófehér ágyneműk,tiszta és rendezett. Minden igényűnket kielégítette. Tökéletesen éreztük magunkat,árban is megfelelő. Mindenkinek ajánlani tudom,akár rövidebb vagy hosszabb időre szeretne kikapcsolódni.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedett vagyok. Diszkrét ami nagyon fontos a számomra. Tiszta, ízléses. Könnyű megközelíteni az árral is elégedett vagyok.Én csak ajánlani tudom és ajánlom is az ismerőseimnek, barátaimnak.Visszatérő vendég leszek az biztos.

Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nyári felfrissülés Füreden (min. 5 éj)
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

PápaX