Túra Camping étterme Parád

390. helyezett Észak Magyarországon - 870 étterem közül

Túra Camping étterme Parád vélemények

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy kicsit tartottam a helytől, olyan retró érzésem volt az étteremmel kapcsolatban, de kellemesen kellet hogy csalódjak. A párommal tértünk be ebédelni, az már jó jel volt, hogy az étteremben sokan voltak. Én menüt ettem, férjem az étlapról választott. Az ételek ízlésesen voltak tálalva, bőséges adagot kaptunk, és nagyon finomak voltak.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Parádon nyaraltunk, kellett valami étkezési lehetőség. A TI ajánlásotok alapján kerestük meg ezt az éttermet. Jól ki van táblázva mindkét irányból, hogy lehet odatalálni. Szép helyen van. Mi sose voltunk egyedül, folyamatosan jöttek családok, csoportok. Gyorsan dolgoznak. Az ételek finomak, ízletesek és megfelelő mennyiségben adják.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicsit megijedtünk amikor betértünk az étterembe, ugyanis teljesen üres volt, hétköznap 14 órakor, csak az alkalmazottak, vagy családtagjaik étkeztek egy asztalnál. Ez a tény, kombinálva a hely "retro" jellegével picit meghökkentő volt első látásra, de az is igaz hogy még nem kezdődött meg a szezon és az időjárás sem volt túl jó.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon korrekt vendéglátó hely!
A pincérnő nagyon kedves, segítőkész, az ételekre nem kellett sokat várni és nagyon finomak voltak (bár a köretek kissé sótlanok, de ezt orvosoltuk), a mennyiségük is pont megfelelő.
Az étterem nem túl modern berendezésű, kívülről sem feltétlen csábít a betérésre, de nagyon megéri. Mindenkinek ajánlom!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokszor elmentem már mellette,az útról nem igazán látni milyen is a hely. Most baráti társasággal betértünk,ide. Az udvarban kényelmes parkoló van,maga az étterem is belül az udvarban található. Az étlapon sok minden található,választhatunk 2 féle menüből,van gyerek adag is. Kedves hangulatos hely a felszolgáló hölgy nagyon segítőkész,ha valamely ételről nem tudjuk mit is rejt a neve készségesen ad felvilágosítást.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ha egy mondatban kellene jellemeznem, azt mondanám: Egy kis hely nagysága. Először egy ismerős ajánlására tértünk be, és nagyon kellemesen csalódtunk. Nem sokat vártunk a helytől(az útról nézve nem nagy szám), de a maximumot kaptuk. Kiváló a kiszolgálás,megvan az odafigyelés, kedvesség, gyorsaság,minden, amit vendég elvárhat, meg amit nem is vár el.

Legnépszerűbb csomagok Parádon és környékén
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Halháza Vendégház
Sirok
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 26.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.01.12. - 2021.10.31.
Napraforgó Vendégház
Kisfa2 Apartman
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.10.22.

Szállodák Parád környékén
Kastélyhotel Sasvár Parád
D&A Apartmanház Parád
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

Túra Camping étterme ParádX