Egy átveréses lehúzás az egész hely

Túra Camping ParádTúra Camping Parád a térképen

Szörnyű 2019. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2019 szeptember 13 és 15.-e közt jártam ezen a helyen, motoros baráti társasággal.
Az épületben a 8 szobára jutott 1-1 Wc és 1-1 tusoló (női, férfi).
Az épület talán a 80-as években lett utoljára kifestve!
Hatalmas kosz mindenhol!! A szobák és az ágyneműk nyirkossal.
Éjszakára 8 fok volt a szobákba, és csak mikor felháborodásunkat fejeztük ki akkor fűtöttek be.
Reggelit 900Ft/fő számolták, választani lehetett:
1 pár virsli
2 db tojás
vagy párszelet felvágott közül!
A második nap közölték azt is hogy a motorokra parkolási díjat kérnek, 300 Ft/nap.
Utolsó nap reggelére nem kértünk reggelit, mert szerintünk 900 Ft pofátlanság ennyiért!
De egyik társunk kért teának forróvizet amit 1.500 Ft-ért mértek, a 2 kancsóért!
Tehát mindent összevetve, senkinek nem ajánlom a helyet, azaz a Fogyasztóvédelemnek, a ANTSZ, és esetleg a NAV-nak hogy meglátogassák!!!
Túra Camping Parád - SzobákTúra Camping Parád - BelsőTúra Camping Parád - SzobákTúra Camping Parád - SzobákTúra Camping Parád - SzobákTúra Camping Parád - BelsőTúra Camping Parád - BelsőTúra Camping Parád - Belső

Túra Camping további értékelései

2016.10.06csoporttal
Egy 22 fős csoporttal voltunk 4 napig, az elhelyezkedéséből adódóan csoportoknak nagyon ajánlom. Este sokáig buliztunk, de senkit nem zavartunk az erdő közepén! :) Nagyon finom félpanziós ellátást kaptunk, maximálisan vendégközpontú tulajdonostól és személyzettől. Nagyon szép környezetben van a...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés