3240 Parád, Külterület

Wellness csomagok Parád városában

Túra Camping Parád vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019 szeptember 13 és 15. -e közt jártam ezen a helyen, motoros baráti társasággal. Az épületben a 8 szobára jutott 1-1 Wc és 1-1 tusoló (női, férfi). Az épület talán a 80-as években lett utoljára kifestve! Hatalmas kosz mindenhol! ! A szobák és az ágyneműk nyirkossal. Éjszakára 8 fok volt a szobákba, és csak mikor felháborodásunkat fejeztük ki akkor fűtöttek be.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egy 22 fős csoporttal voltunk 4 napig, az elhelyezkedéséből adódóan csoportoknak nagyon ajánlom. Este sokáig buliztunk, de senkit nem zavartunk az erdő közepén! :) Nagyon finom félpanziós ellátást kaptunk, maximálisan vendégközpontú tulajdonostól és személyzettől. Nagyon szép környezetben van a szállás! Saját parkolóval, ami még busznak is megfelel.

No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.05-ig
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Parád környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

ParádX