Erzsébet Park Hotel étterme Parádfürdő

Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Erzsébet Park Hotel étterme Parádfürdő vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 104 helyen első értékelőNépszerű író - 384 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2802 feltöltött kép
2023. április 24.a párjával járt itt
Habár csak egy frissítőre - kávé és limonádé tértünk be, nem bírom megállni, hogy ne vessek egy pillantást az étlapra is, amit nagyon vonzónak találtam. Különösen, amikor a szomszéd asztalhoz kis piros zománcos lábaskában hozták az illatos levest Finom volt a kávé is, amit egy kortynyi víz kísért, a gyümölcsös jeges bodzás limonádé is.
Erzsébet Park Hotel étterme Parádfürdő - Egyéb
Átlagos 2021. szeptember 21.barátokkal járt itt
A személyzet mintha kicsit képzetlen és modortalan lenne. Nem elég, hogy az asztalokat nagyon lassan szedik le, ezért olyan asztalhoz kellett ülnünk ahol még az előző vendégek poharai ott voltak, evőeszközök is hiányosak voltak, mivel nem tettek ki újat az előző vendégek után, a megrendelt kólát a pincérnő simán bele öntötte volna a felfordított pohárba (amit az előttünk ott vacsorázó használt).
2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagy forgalmú étkezőhely,talán a park felé néző oldalra lehetne bővíteni,akkor még tágasabb és hangulatosabb lenne, mert az étterem napos oldalon is van. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek bőségesek az ital megfelelő hőfokú.
2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Már harmadszor jártunk itt 6 éven belül, de úgy érzem romlott a színvonal. Itt az éttermi részre gondolok első sorban. Gyümölcs pl. narancs, banán júniusban. Semmi idény, vagy valami változatosabb. Az ételek számunkra nem voltak elég változatosak, pl. vacsoránál krumplipüré, sült krumpli, rizs. A három nap alatt egy tésztaféle sem volt.