Kiváló
2013. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. április 29.Ajánlom a helyet másoknak is!
Párommal márciusban voltunk egy hétvégén az Erzsébet Park Hotelben. Összességében nagyon tetszett az ott eltöltött idő, de szeretnék leírni pár észrevételt:
Érkezésünkkor a recepciós hölgy kedvesen fogadott bennünket, de rögtön a kezünkbe nyomta a bejelentkező lapokat, nevünket se kérdezte,ez picit fura volt, de hát ahány ház, annyi szokás.
Adott nekünk egy-egy wellness kártyát ( ami egyébként nagyon jó ötlet!!! ) viszont a használatát nem igazán értettük így első körben ( lehet a mi felfogásunk volt kicsit lassú ). Elmagyarázta, hogy merre lesz a szobánk, meg is találtuk és nagyon nagyon tetszett!! A kilátás pedig... leírhatatlan! :)
Egy pici kis malőr volt: a fürdőszobában találtam egy db hajszálat, gondolom, a szobaasszonyé lehetett, mert egyébként csillogott-villogott minden!
Rögtön igénybe is vettük a wellness részleget, elindultunk hát a felfedő útra. Mi a Zsuzsanna -szárnyban voltunk és abba a wellness-be is mentünk először. Nagyon sokan voltak, így elindultunk a másikba. A wellness részlegben dolgozó úriember már az első pillanatban unszimpatikus volt :( Látta, hogy tétován álldogálunk, kezünkben a wellness kártyánkkal, de nem igazán érdekelte, olvasta tovább a gondolom igencsak érdekes könyvét.
Átmentünk a másik szárny wellness részlegébe, ahol kértünk törölközőket. A hölgy nagyon kedvesen mondta, hogy azt a másik szárnyban adnak csak, ott nem...
Semmi gond, visszasétáltunk a kollégához, aki szinte kitépte kezünkből a kártyákat és úgy vágta hozzánk a 2 db törölközőt..
Az Erzsébet -szárnyi wellness részleg estére megtelt, sokan jöttek le, ennek ellenére a hölgy rezzenéstelen arccal ült kint a recepción, egyszer sem jött be, hogy ellenőrizze, minden rendben van-e. Én nem vihettem be a medence térbe ásványvizet ( ami persze érthető, csak kicsit fura volt ) viszont bent a gyerekek visítottak, ugráltak a jakuzziban!! Természetesen a szülők dolga lett volna rászólni a 12 éves gyerekekre, hogy hagyják abba, de őket ez nem érdekelte, a "gyerekek" pedig önfeledten ugrándoztak a jakuzziban... Szóval ilyenkor, mikor telt ház van, vagy legalábbis sokan vannak, el kellene oda még egy felügyelő!
Az étteremben az első esti vacsoránk kifogástalan volt, nem tudok és nem is akarok rosszat írni :) Másnap ott ebédeltünk, szinte várható volt, hogy más is ott fog, ezért nem ért bennünket meglepetés, amikor láttuk, hogy teltház van, de minket ez nem zavart, viszont amikor mondtam az egyik felszolgálónak, hogy szeretnék kérni ásványvizet, elég furcsa grimaszt vágott... Az aznapi vacsora már szinte meg se közelítette az első estit, amit nagyon sajnáltunk :(
Vendéglátásban dolgozom, egy négycsillagos hotelben dolgozom, mint recepciós, ezért lehet, hogy egy picit kritikusabb szemmel néztem a dolgokat, de valahol ez is a munkám része.
További sikeres munkát kívánok Önöknek és remélem, hogy visszatérhetünk Önökhöz!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Erzsébet Park Hotel további értékelései
2026.06.24a párjával
Kiváló
![]()
3 dolgot sorolnék fel ami negatív. 1. Az érkezéskor a recepciós nem tájékoztatott több dlogról, így a szobakártyára igénybevehető kedvezményekről és az üdvözlő italról sem. 2. A hűtőszekrény nem működött. Ez csak másnap derült ki, szoltam a szobaasszonynak, de 3 óra múlva sem történt semmi....
2026.06.09a párjával
Átlagos
![]()
A régebbi szárnyban voltunk egy a főútra néző szobában.A szoba sötét, nyirkos és zajos volt.Semmi nem száradt meg másnapra.Wifi szinte sehol nem volt. A Zsuzsanna szárnyban a nagy medence egész hétvégén zárva volt. Az ételek viszont finomak és bőségesek voltak.Az éttermi személyzet nagyon kedves...
2026.05.30a párjával
Jó
![]()
Hamarabb érkeztünk mint ahogy el lehetett foglalni a szobát.Semmi probléma nem volt ezzel.A bejelentkezés gördülékeny volt.Szobánk a földszinten volt.Utcára nézett az ablak.A tisztaság maximális volt.👍A tórülközők nedvszívó képessége borzalom.Még másnapra sem száradt meg.Nyirkos maradt.A...
Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai
Kedvezményes előfoglalás
76.860 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Nyugdíjas pihenés
80.652 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Kedvezményes pihenés
85.400 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Kedvezményes előfoglalás (1 éjtől)
38.430 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
42.700 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
59.130 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Október 23.
62.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Augusztus 20.
65.700 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Kedvezményes előfoglalás
176.145 Ft / 2 fő / 5 éjtől félpanzióval
Kedvezményes pihenés
195.715 Ft / 2 fő / 5 éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül
77.220 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval