Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó. Az Erzsébet szárnyban a beülős medence vize hideg volt .

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
Egy nyugdíjas barátnőmmel jártunk Önöknél,fantasztikusan éreztük magunkat, szállás gyönyörű,tiszta,jól felszerelt az étkezési lehetőségek fantasztikusak a személyzet udvarias,segítőkész. Szívesen töltenénk el akár több napot.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Már voltam ott máskor is,és maximálisan meg voltam mindennel elégedve. Mivel az ellátás kitűnő,kedvesek a dolgozók,a környezet szép vannak programok is.A környező látni valók is könnyen elérhetők.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Mindennel meg voltunk elégedve. Mostani látogatásunkat azért tettük, mert nyár elején szeretnénk igénybe venni a szálloda gyógyászati szolgáltatását. (mofetta). Most azért nem lehetett, mert kemoterápiában részesülök, és 3 hónapot kell várni a kezelésre. Mivel minden megfelelt, szeretnénk újból felkeresni a szállodát, ahol a recepción készségesen elmagyaráztak mindent, hogy hogyan történik ez a szolgáltatás.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Esténként túl sötét volt a szobában. Olvasni, rejtvényt fejteni szinte lehetetlen a két éjjeli lámpa fényénél. Ettől eltekintve mindennel meg voltunk elégedve. Most voltunk itt először, de rendszeresen vissza fogunk járni ide.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Nem első alkalommal voltunk a hotelben. Megtapasztaltuk, hogy nem egyformák a szobák, de tisztaság szempontjából remek volt mindegyik. Parádi víz, arany hímzéses fürdőköntösök, törölközők ízlésesen bekészítve. Minihűtőben ásványvizek. Tv, ha valaki azzal szeret pihenni, bár ez alkalommal nagyon pici volt, ami a szoba méretéhez indokolatlan.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Egy olyan hotel, ahová máris szívesen visszamennék. Nagyon szép helyen van és nagyon szép az épületegyüttes. Tisztaság fogadott a szobában és a fürdőszobában is, ami számomra igen fontos. Kényelmes ágy, minihűtő. Parádi víz bekészítve. Fürdőszobában törölköző,- és hajszárító, ami a wellnes miatt fontos.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Hosszú évek óta minden novemberben elmegyünk egy 6-8 fős baráti társasággal gyógyfürdőbe. Számunkra ez volt az egyik legpozitívabb élmény a szállással kapcsolatban. Minden tekintetben megfelelt az elvárásainknak!

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Rokonaink hívtak meg minket, hogy töltsünk el velük itt egy hosszú hétvégét, mert ők nagyon szeretik a helyet. Sokak számára közkedvelt a hotel, ottlétünk alatt is kisebb tömeg volt. A wellness részleg több részlegből áll, és délután vacsora előtt kicsit zsúfolt annak ellenére, hogy tágas mindegyik tér.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Többször is jártunk már itt, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek nagyon ízletesek, mindenki talált magának megfelelőt. Mindkét szárny wellness részlegét használhattuk, ami teljeskörü pihenést biztosított. Sajnos most az időjárás nem volt a legjobb, de egyébként a táj mesés és rengeteg kirándulási lehetőség van a mesebeli környéken.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.796,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.410,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.11.23-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel vagy borral, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 2.875 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.05.28.
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.796,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.05.28-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 25.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Parádfürdő környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

ParádfürdőX