Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Rokonaink hívtak meg minket, hogy töltsünk el velük itt egy hosszú hétvégét, mert ők nagyon szeretik a helyet. Sokak számára közkedvelt a hotel, ottlétünk alatt is kisebb tömeg volt. A wellness részleg több részlegből áll, és délután vacsora előtt kicsit zsúfolt annak ellenére, hogy tágas mindegyik tér.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Többször is jártunk már itt, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek nagyon ízletesek, mindenki talált magának megfelelőt. Mindkét szárny wellness részlegét használhattuk, ami teljeskörü pihenést biztosított. Sajnos most az időjárás nem volt a legjobb, de egyébként a táj mesés és rengeteg kirándulási lehetőség van a mesebeli környéken.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Gyönyörű környezetben egy csodálatos épületegyüttes a Park Hotel Erzsébet. Berendezése, felszereltsége illeszkedik a szép külsőhöz. A tisztaságon, a hatalmas park ápoltságán, a Hotel minden szegletén
meglátszik, hogy hozzáértő és nagyon igényes Vezetője és Munkatársai
vannak. A konyha és az étterem dolgozói szintén kiválóak, mind az ételek, mind a kiszolgálás tekintetében.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon jó választás volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hotel tágas, több épületből áll. Mi a Zsuzsanna részlegen voltunk elszállásolva. Nyugodt környezetben található. Pihenésre alkalmas. A szoba tágas, tiszta volt. A tv kicsi volt, de sík képernyős. Welness részlegen jacuzzi, több szauna is volt, sókamra,kisebb beltéri medence, ami pihenésre alkalmas. Kültéri medence elég nagy volt. Tisztaság mindenhol.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
A szállás megközelíthetősége, elhelyezkedése kiváló. Csodás környezet, kényelem, előzékeny és rugalmas személyzet. Délután helyett már de. 10 körül megérkeztünk a buszmenetrend miatt. 11-kor már szobában voltunk. A félpanzió is remek, de az ebédet is érdemes itt fogyasztani, mert fantasztikus a konyha, nagyok az adagok, és árban is megfelelő az étel.

Flótás TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű tavaszi időben 3 éjszakát töltöttünk a Zsuzsanna szárnyban. A szálló kellemes meglepetés volt, mert a képek és a 3 csillag alapján kicsit "retro" hangulatra számítottunk, de nem azt kaptuk. A tágas világos erkélyes szoba, a kényelmes ágy,a TV 30 csatornája meglepetést okozott. Az étterem, valamint az ételek minősége és mennyisége, a kiszolgálás 4 csillagos minőségű.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.223,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.11-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.23-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3-5 éjszaka 17.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, masszázzsal, fürdőbelépővel, szauna-használattal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2020.12.05. - 2019.12.05.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.995 - 12.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.11.20-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 13.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 17.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2020.09.01. - 2020.12.05.
Parádfürdő
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőségel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Parádfürdő környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Téli napok (min. 2 éj)

ParádfürdőX