Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2021. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. május 11.
A személyzet rendkívül figyelmes és empatikus. A helytállásuk és munkavitelük kivételes és pontos. Tisztelettudók, szolgálatkészek, alaposak. Hálás vagyok minden segítségért és a közvetlenségért.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte törzsvendégnek számítunk, voltunk már itt télen és nyáron is. A környezet gyönyörű, a ház tájba illő, a személyzet kedves és közvetlen, a szolgáltatások színvonala európai, a tisztaság meggyőző. A környéken ragyogó kirándulóhelyek találhatók.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Csodálatos a szálloda környezete. Csodás volt a reggeli és a vacsora az ablak mellett ülve, a kilátás a hegyre páratlan. Jók voltak a programok: az éjszakai Wellness, az erdei túra és a zenés est. Örültünk, hogy mindent megtettek a pincérek a fertőzés elkerülése érdekében, hogy fertőtlenítették folyamatosan az asztalokat és a székeket, hogy maszkban és kesztyűben dolgoztak.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Nagyon hangulatos fekvésű, kialakítású szálláshely, kiváló medencékkel, parkkal, játszótérrel. Kisgyermekes családoknak igazán megfelelő. Szép kirándulóhelyek vannak a környéken.

Aminda TOP fotófeltöltő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A parádfürdői Erzsébet Park Hotel talán már az egyetlen szállodaként működő patinás épületnek, amelyek a turizmus kezdetén épültek szerte (az akkori) Magyarországon az 1900as évek elején. Habár kényelmük kicsit elmarad az újabbaktól, szépségük, hangulatuk viszont bőven kárpótol. A szobánk a régi szárnyban volt, minden szükségessel ellátott, egyszerű, tiszta szoba.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű fekvés,kellemes környezet,kényelmes szobák!

Szép tiszta a medence,gondozott a kert,családosoknak ideális!

Az étkezés elég jó,az unokák is találtak mindig valami kedvükre valót.

A nagy, két légterű családi szoba egyetlen negatívuma,hogy nagyon meleg, a klíma kis teljesítményű nem tudja lehűteni!

Délibusz TOP szállásértékelő
Délibusz TOP étteremértékelő
Délibusz TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak egy rövid hétvégét sikerült itt töltenünk, de már ennyi is elég volt az elhatározáshoz: visszajövünk. A környék látnivalói megnézésére, túraútvonalai bejárására akár egy hetet is rá lehetne szánni, délutánra - estére meg ott a szálloda dupla welness részlege jónéhány különleges szolgáltatással. A szoba kényelmes, kimondottan tágas, a személyzet mindenben segít, az ételek finomak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó. Az Erzsébet szárnyban a beülős medence vize hideg volt .

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
Egy nyugdíjas barátnőmmel jártunk Önöknél,fantasztikusan éreztük magunkat, szállás gyönyörű,tiszta,jól felszerelt az étkezési lehetőségek fantasztikusak a személyzet udvarias,segítőkész. Szívesen töltenénk el akár több napot.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Már voltam ott máskor is,és maximálisan meg voltam mindennel elégedve. Mivel az ellátás kitűnő,kedvesek a dolgozók,a környezet szép vannak programok is.A környező látni valók is könnyen elérhetők.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 26.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.554 - 19.176,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tekepálya használattal, délutáni snackbárral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2022.06.30-ig
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.28-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parádfürdő
6 nap/5 éjszaka 9.728 - 23.892,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig

Szállodák Parádfürdő környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

ParádfürdőX