Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A bejelentkezés profin és gyorsan zajlott,minden elő volt készítve,látszott,hogy tudnak rólunk!A személyzet kedves szolgálatkész.Egy kóbor Drink bár számla került a mi költségeink közé de nem mi írtuk alá(egy másik Szabó)gyorsan levonták a számlánkról!
Az ételek mennyisége jó de minden átlagos!Köszönettel!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Mindenkinek merem ajánlani ezt a szállodát. Kényelmes szobák, kedves személyzet, ízletes ételek, a szabadidő tartalmas eltöltésére többféle lehetőséget biztosítanak. Ha valamibe szeretnék belekötni, legfeljebb annyi, hogy a fürdőkádaknál a zuhanyfüggöny nem szerencsés megoldás (nem tartható "gusztusosan" tisztán).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
A szálloda nagyon szép helyen van, gyönyörű környezetben. A szobák szépek, kényelmesek
és a kiszolgálás tökéletes. Az étkezésnél a kiszolgálok rendkívül figyelmesek. A jakuzi
tiszta, jól berendezett, élvezett pihenni benne. Nagyon jól éreztük magunkat a szállo-
dában. Amit híányoltunk - nem nagyon lényeges - a tojásrántottához nem raknak ki piros
/porított/ paprikát.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Őszi szünet alkalmából,egy jó kis 4 éjszakát töltöttünk el a feleségemmel és a fiammal. A szállás és az ételek minősége, ilettve választéka jó. A wellnes részleg jó,bár lehetne több medence. A bár részleg a szálloda többi árához képest,egy kicsit drága!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
5 napos őszi szünet gyerekekkel. Csodálatos környéken található a hotel. Reggeli lehetne változatosabb, felszolgálók nagyon kedvesek és udvariasak voltak. Hiányoltam a Zsuzsanna szárnyban a wellness részleg felügyeletét. Ágyak matracai nagyon puhák voltak, érezni lehetett a rugót, gyerekek kanapéja túl kemény volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
5 nap teljes kikapcsolódás gyerekekkel. Az ágyakon a matracok cserére szorulnak, a kanapé gyerekeknek elég kemény, kényelmetlen volt. A reggeli választéka az 5 nap alatt kicsit unalmas volt ( mindig ugyanabból választani). Felszolgálók nagyon udvariasak voltak. Wellness részleg felügyelet nélkül volt a Zsuzsanna szárnyban.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
A reggelik kiválóak voltak, gazdag, változatos kínálat. A vacsorát már nem tudom így jellemezni, vegetáriánusoknak elég szűk volt a választék. Reggel fél hatkor érkező személyzet hangos, nem nagyon figyelnek a pihenő vendégekre. A masszőr sokat, túl sokat beszélt,nagyon zavaró, mert nem lehetett lazítani. A szálloda szép környezetben van, a wellness részek nagyon szépek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Az Erzsébet Park Hotel szívünk csücske. Szerelmünk kezdetéhez kötődik a legelső foglalásunk. Kedves személyzet, nagyon finom ételek, gyönyörű természeti környezet várja az oda látogatókat.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Csodás környezetben töltöttünk itt 3 éjszakát. Sokféle étel volt a svédasztalos kínálatban, finom volt minden. A személyzet is segítőkész és kedves volt. Minden napra tartogatnak programot a vendégek részére. Ami esetleg jó lenne mé, az a szobába fogas, amire a dzsekiket, kabátokat, táskát lehet akasztani. Valamint a fürdőszobába is még fogas lenne jó a száradó fürdőköpenyeknek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Visszatérő vendégek vagyunk. Már 4 alkalommal vettük igénybe az Erzsébet Park Hotel szolgáltatásait. Egy nyáron német vendégeinkkel töltöttünk 3 napot itt. A következő nyáron már hozták az ő 3 német vendégüket is, akik szintén nagyon meg voltak elégedve a Hotellal. Köszönjük.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, karácsonyi ünnepi vacsorával, forralt borral és sült gesztenyével, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.27.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 12.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi gálavacsorával, mézeskalács és puncs fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.25. - 2017.12.28.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.478,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.15.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.998,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, internet elérhetőséggel
2016.11.11. - 2017.12.20.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ásványvíz bekészítéssel, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.21.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
2-4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sókamra használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2018.01.02.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Thermál Park Hotel Egerszalók
A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Hotel Residence Ózon Mátraháza
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Élményteli termálfürdőzős ajánlat (min. 2 éj)
Újévi lendület (min. 2 éj)
Advent a Mátrában (1 éjtől)

ParádfürdőX