Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A lehetőségekhez képest szuper szállás, nagyon jó helyen, a felszereltség kiváló! A személyzet kiváló! Az éttermi részen az idősebb úr, sajnos a nevét már elfelejtettem és egy hölgy felszolgáló fantasztikus! ! ! Csak Gratulálni tudok a személyzethez! Csomagajánlattal voltunk és jól sikerült a zenés est is! A masszírozó úr személye hagy kívánnivalót mege után, modora elég durva!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 11.
A hotel túrázást kedvelőknek kiváló helyen van.A szobák,és az éttermi szolgáltatás ár-érték arányban megfelelő.Csak wellness-re érkezőknek viszont csalódás lehet a nem túl nagy medencés részleg.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Mindennel meg voltunk elégedve, egyedül azzal nem, hogy a wifit nem igazán tudtuk használni. Hiába jelentkeztünk be, korlátozott kapcsolat volt csak, így a saját mobiladatunkat használtuk végig.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Rokkantságunk előre jelzése ellenére nem tudtunk a szobai fürdőt használni! javaslat --költözés más szárnyba 3xnapi1500 ft-ért-recepció"! ! ! Mozgáskorlátozottak vagyunk-előre jeleztük! -Érzéketlen- a recepciós főnők és a beusztotak is! Ez nem volt arányban a fizetés összegével 52500 ft-al. TÖBBET ilyen helyre nem megyünk!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Asszonykám szülinapjára vettem. A kiválasztásban nagy szerepe volt annak, hogy a gyerekek 6 éves korukig ingyenesek. Csodaszép mikrokörnyezet (picit Ótátrafüredi hangulatú), kirándultunk is a vízesés irányába, klasszul felszerelt welnness részlegek. Másfél hónap múlva visszatérünk barátokkal.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Megérkezésünkkor a szoba termosztát kapcsolója szerint 16 C fok volt a szobában. Meg lehetett fagyni. A 3-as helyzetben hangosan zugva éjjel 2 órakor is még csak 19 C fok volt. Ha vendéget várnak, felfűthetnék a szállást. A Vacsora elfogadható, bár a vegetáriánusok itt is bajban lennének a választékkal. Reggeli kissé egysikú fantáziátlan.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó lenne ha az egyik wellness részleg gyermek mentes lenne, hogy aki pihenni megy valóban tudjon pihenni, relaxálni, mert jelenleg ebben a formában ez lehetetlenség. A kisgyermekes szülők strandmedencének használják az élménymedencét. Reggeli él jó lenne odafigyelni, hogy ne késve kerüljön ki a svédasztalos a zöldség. 7- re mentünk reggelizni és 7.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 13.
Párommal évfordulónkat ünnepelni jöttünk ide, idén 3. alkalommal. Nagyon meg voltunk elégedve. Az ellátás, a wellness és a személyzet is tartja a "megszokott" színvonalat. Csak ajánlani tudom!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Nagyon jól érztük magunkat, kíváló volt a szálloda minden szolgáltatása, finomak voltak az ételek és a személyzet is nagyon udvarias volt. Frappáns és gyors volt a kiszolgálás. Kényelmes volt a szoba, mi jól éreztük magunkat.

Üdvözlettel:

Molnár Gyuláné

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 9.
Nagyon jól éreztük magunkat.

Köszönöm a munkatársaknak, hogy az itt töltött pár napot felhőtlenül tudtuk
eltölteni.Külön szeretném kiemelni, hogy sokrétű sportolásban is részesülhettünk.

Üdvözlettel

Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.01.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.04.04. - 2018.06.30.
Hotel Aqua Eger
2-6 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, az éjszakák számától függően kisvonatozással, fagylalt kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.09.02.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház, kerti játszótér használatával, vadaspark látogatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.18. - 2018.06.15.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2-4 éjszaka 36.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
3-4 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.06.30.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kedvezményekkel
2017.12.08. - 2018.05.31.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hűsítő felfrissülés (min. 4 éj)
Városi kalandok Egerben (min. 2 éj)
Mátrai móka (min. 2 éj)

ParádfürdőX