Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Már másodszor tértünk vissza a szállodába. Kellemes környezetben helyezkedik el a szálloda. Jó wellness részleg, változatos, finom tematikus vacsorák, reggelinél hiányzott a vaj, és a változatosság (naponta ne csak sima tojásrántotta legyen, hanem lehetne néha hagymás, kolbászos, szalonnás is). Még valószínű visszatérünk.

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Nagyon tetszett ez a színvonalas szálloda. Gyönyörű helyen fekszik, a Mátra tetején, a friss levegő garantált. Az igaz, hogy a helység átmenő, főútvonalán fekszik, de mivel kiesik a nagy átmenő forgalomból- naponta két busz, meg óránként 3 autó-, ezért ez igazán nem zavaró. A szálloda régi építésű, de fel lett újítva, igen minőségi bútorokkal, belső építészettel.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
A szalloda fantasztikus kornyezetben talalhato, mely remek lehetoseget biztosit a turazas szerelmeseinek, ugyanakkor a pihenni, relaxalni vagyok sem fognak csalodni!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nagyon jó fekvése van a szállodának, a park a kis patakkal roppant bájos,a környék varázslatos. Kár, hogy nincs hévíz-termálvíz a közelben, a "fürdő" elnevezés megtévesztett a helységnévben. De nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
A programok kifejezetten jók voltak és a pihenést segítették. A masszázs és a wellness kiváló.
A vacsora színvonalas, a reggeli lehetne egy kicsit változatosabb.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, szobái nagysága nagyon jó,a padlószőnyegre viszont ráférne egy jó kis takarítás. A fürdőszobában a kádból a legnagyobb elővigyázatosság mellett is kifolyik a víz,túl közel lett a falhoz építve. A fürdőszobai elszívó ventilátor nagyon hangos,ám a funkcióját jól betölti. A reggeli nagyon jó,a vacsora fergeteges.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
Kiváló adottságokkal rendelkező szálloda. A nyugalom adott, főleg ha nem a parkolóra néző szobába kap az ember elhelyezést, de miután sikerült új szobát kapnunk a recepciós hölgy kedvességének köszönhetően, a pihenésünk kiválóan sikerült. A parkra, medencére néző szobák nyugalmasak, csak a patak illetve a medence csobogását hallani, és a rigók énekét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
A szálloda nagyon kellemes környezet, jól felszerelt szobákkal. A személyzet nem túl lelkes, de segítőkész. A szolgáltatások megfelelőek. Az éppen akkor hangoskodó csapatépítőktől eltekintve. Nem szokásom, de most jelzem, amit ott is elmondtam, sajnos hajnali fél 3-kor is hangoskodtak. Ez az egy rossz emlékem van, de azért szívesen ajánlom másoknak is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
A huszonötödik házassági évfordulónk alkalmából utaztunk a szállodába. azért esett a választás erre a helyre, mert a mátrában a feleségem még soha, én pedig 30 éve jártam utoljára. A szálloda kínálata ár-érték szempontjából nagyon jó, ez szólt még a helyszín választás mellett. A Zsuzsanna-szárnyban kértük a szobát, ami nagyon szép volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek finomak voltak, a szoba tiszta, kényelmes, csak a kis képernyős tévét 1,5-2 méterről lehet nézni. Az idősebb vendégek nem látják még szemüveggel sem. Ajánlom a szállodát azoknak akik pihenni, kikapcsolódni szeretnének.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2018.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.21.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.10.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.09.17.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX