Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
A wellness részleg (Erzsébet szárny) karbantartása jelentős veszteség volt a szállóvendégeknek, még ebben a szép időben is. Sajnos, csak érkezéskor értesültünk erről. Párom vegán étkezése vacsora időben elég szegényes volt. Talán zöldségsaláták alkalmazása és reggelinél mandulatej, kókusztej használata az ilyen étkezési szokásokkal rendelkező vendégek ellátását jelentősen megkönnyítené.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
7x voltunk ott. Soha nem okozott csalódást, Még fogunk vissza menni. Jókat lehet kirándulni, bár már mindent bejártunk, ismerünk. Csodás környezet! Bejelentkezésnél az utóbbi két alkalommal voltak keveredések a szobával, nem azt adták, amit jó korán kértünk, de orvosolták a hibát. Hiányolom a szauna szeánszot, amit a szauna mérete lehetővé tenne.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Összegzésébe elégedett vagyok a szállodával,mert már nem ez az első alkalom hogy, el töltöttünk pár napot a családommal.Viszont egy dolog nagy nem tetszett,hogy jeleztem előre hogy lisztérzékenyek vagyunk és az étkezés hiányos volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Gyönyörű környezet, patinás épületegyüttes, kifogástalan szolgáltatások (étkezés, szállás, wellness, recepció, biztonsági szolgálat, takarító személyzet)
Minden kérésünkre, kérdésünkre abszolút pozitív visszajelzést kaptunk. Öröm, hogy ilyen személyzet szolgálja a vendégeket. További munkájukhoz sok sikert és jó egészséget kívánunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Szívesen választjuk újra a hotelt pihenésre. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Családosoknak is ideális. Szuper, hogy van bowling és billiárd is, amikkel esténként kellemesen el lehet tölteni az időt. A wellness részleg is tágas és megfelelő. Jó idő esetén a kültéri medence is megfelelő az úszásra mellette pedig tágas napozásra alkalmas tér található rengeteg napozóággyal.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy éve, hogy visszajáró vendégei vagyunk az Erzsébet Hotelnek. Elmondhatom, hogy az ételek minőségével a személyzet kedves, segítő hozzáállásával Nagyon megvoltunk elégedve Én és a Feleségem egyaránt. Az elhelyezés szintén megfelelt tisztaságával együtt az elvárásainknak. Az árfekvés jövedelmi viszonyainknak elfogadható.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van, a szálloda tiszta, az ellátás kiváló. A wellness szintén tiszta, kellemes szolgáltatásokkal. Folyamatosan gondoskodnak az utánpótlásról, az ételek melegen tartásáról, az italautomaták utántöltéséről. Soha semmiből nem lehetett az utolsó db-ot elvenni. A személyzet barátságos, segítőkész. Nagyon barátságos hely, csak jól érezheti magát az ember.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai bejelentkezést online - megtehettem. Így a megérkezés után a recepción csupán a szoba kulcsát kellett átvenni. Kedves - segítőkész volt a személyzet - a recepción épp úgy, mint az étkezőben. A reggeli és vacsora bőséges, változatos és nagyon finom volt. A kijelentkezést is percek alatt megtehettem. Tetszett a környezet- a zöld övezett a sétára kiválóan alkalmas volt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lehetőségekhez képest szuper szállás, nagyon jó helyen, a felszereltség kiváló! A személyzet kiváló! Az éttermi részen az idősebb úr, sajnos a nevét már elfelejtettem és egy hölgy felszolgáló fantasztikus! ! ! Csak Gratulálni tudok a személyzethez! Csomagajánlattal voltunk és jól sikerült a zenés est is! A masszírozó úr személye hagy kívánnivalót mege után, modora elég durva!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel túrázást kedvelőknek kiváló helyen van.A szobák,és az éttermi szolgáltatás ár-érték arányban megfelelő.Csak wellness-re érkezőknek viszont csalódás lehet a nem túl nagy medencés részleg.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, vezetett túrával, segway kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.02.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.26. - 2018.11.04.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.22. - 2019.09.22.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.19.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.09.22.
Agria Vintage Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.22. - 2019.09.22.
Hotel Anna
Mátrafüred
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2018.12.20.
Villa Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel. parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.21.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2019.03.14.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.30. - 2019.09.22.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és gyermekprogramokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.11.04.
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, vezetett túrával, gyermeksarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.02. - 2019.02.28.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)

ParádfürdőX