Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Szinte törzsvendégnek számítunk, voltunk már itt télen és nyáron is. A környezet gyönyörű, a ház tájba illő, a személyzet kedves és közvetlen, a szolgáltatások színvonala európai, a tisztaság meggyőző. A környéken ragyogó kirándulóhelyek találhatók.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Csodálatos a szálloda környezete. Csodás volt a reggeli és a vacsora az ablak mellett ülve, a kilátás a hegyre páratlan. Jók voltak a programok: az éjszakai Wellness, az erdei túra és a zenés est. Örültünk, hogy mindent megtettek a pincérek a fertőzés elkerülése érdekében, hogy fertőtlenítették folyamatosan az asztalokat és a székeket, hogy maszkban és kesztyűben dolgoztak.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Nagyon hangulatos fekvésű, kialakítású szálláshely, kiváló medencékkel, parkkal, játszótérrel. Kisgyermekes családoknak igazán megfelelő. Szép kirándulóhelyek vannak a környéken.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A parádfürdői Erzsébet Park Hotel talán már az egyetlen szállodaként működő patinás épületnek, amelyek a turizmus kezdetén épültek szerte (az akkori) Magyarországon az 1900as évek elején. Habár kényelmük kicsit elmarad az újabbaktól, szépségük, hangulatuk viszont bőven kárpótol. A szobánk a régi szárnyban volt, minden szükségessel ellátott, egyszerű, tiszta szoba.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű fekvés,kellemes környezet,kényelmes szobák!

Szép tiszta a medence,gondozott a kert,családosoknak ideális!

Az étkezés elég jó,az unokák is találtak mindig valami kedvükre valót.

A nagy, két légterű családi szoba egyetlen negatívuma,hogy nagyon meleg, a klíma kis teljesítményű nem tudja lehűteni!

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak egy rövid hétvégét sikerült itt töltenünk, de már ennyi is elég volt az elhatározáshoz: visszajövünk. A környék látnivalói megnézésére, túraútvonalai bejárására akár egy hetet is rá lehetne szánni, délutánra - estére meg ott a szálloda dupla welness részlege jónéhány különleges szolgáltatással. A szoba kényelmes, kimondottan tágas, a személyzet mindenben segít, az ételek finomak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó. Az Erzsébet szárnyban a beülős medence vize hideg volt .

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
Egy nyugdíjas barátnőmmel jártunk Önöknél,fantasztikusan éreztük magunkat, szállás gyönyörű,tiszta,jól felszerelt az étkezési lehetőségek fantasztikusak a személyzet udvarias,segítőkész. Szívesen töltenénk el akár több napot.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Már voltam ott máskor is,és maximálisan meg voltam mindennel elégedve. Mivel az ellátás kitűnő,kedvesek a dolgozók,a környezet szép vannak programok is.A környező látni valók is könnyen elérhetők.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Mindennel meg voltunk elégedve. Mostani látogatásunkat azért tettük, mert nyár elején szeretnénk igénybe venni a szálloda gyógyászati szolgáltatását. (mofetta). Most azért nem lehetett, mert kemoterápiában részesülök, és 3 hónapot kell várni a kezelésre. Mivel minden megfelelt, szeretnénk újból felkeresni a szállodát, ahol a recepción készségesen elmagyaráztak mindent, hogy hogyan történik ez a szolgáltatás.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.994,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 19.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 22.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, disznótoros vacsorával, szilveszteri mulatsággal és gálavacsorával, tombolával, tűzijátékkal, pezsgős koccintással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával, élőzenés szilveszteri bulival, forralt borozással, dzsiptúrával, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.26-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.24-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Excellence Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 1.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.19. - 2021.10.24.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2021.10.24.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Apartman
Érvényes: 2021.10.24-ig
Parádfürdő
6 nap/5 éjszaka 15.696,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, szombatonként vezetett túrával, hétvégén élőzenével, Mátrasegway utalvánnyal, ingyenes wifivel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Parádfürdő környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

ParádfürdőX