Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Szeptember első hetét töltöttük itt férjemmel, "jutalomként" önmagunknak, 30 éves házassági évfordulóra. A Zsuzsanna szárnyban szálltunk meg. A szobával elégedettek voltunk. Az ellátás számunkra megfelelő volt - érdekességként megemlítem, hogy férjem minden délután "kívánt" valamit vacsorára, amit kivétel nélkül minden nap megtaláltunk az étkezőben :) A környék csodás, rengeteg kirándulási, túrázási lehetőséggel.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
A parommal es 15 eves lanyaval voltunk elosszor a hotelben augusztus kozepen. . Sajnos a Szfvari. Neccermannal foglaltuk le a szallast. . . ,(elfelejtettek a szallodat ertesiteni,hogy viszunk egy kiskutyat,4kg)! ,igy nem kaptuk meg a csaladi szobat,hanem kaptunk egy utcafrontra nezo,foldszintit potaggyal,arkulonbozet nelkul. . .

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
A környezet (szàmtalan kiràndulàsi és tùràzàsi lehetőség) és a hotel àltal nyùjtott szolgàltatàsok (medencék, szaunàk,sportlehetőségek) maximàlis kikapcsolódást,teljes feltöltõdést biztosítottak. Az ellàtàs a 3 csillagos besorolàsnak megfelelő.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Szeptember első hétvégéjén pihentünk férjemmel az Erzsébet Park Hotelben, Parádfürdőn. Mindenről – a Hotelről, az elhelyezkedéséről, az ellátásról, a személyzetről – csakis jót tudok írni. Remekül éreztük magunkat! Csodálatos környezetben töltöttük a három napot. Nagyszerű, hogy a kültéri medence is a vendégek rendelkezésére állt, kellemes hőmérsékletű, tiszta vizű, felüdülés volt az úszás a melegben.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a szállodában. Az alkalmazottak mindig mosolyogtak és nagyon segítőkészek voltak. A szobák és a welnes mindig tiszta volt. Nagyon jó a szálloda megközelíthetősége. Rossz idő esetén is tartalmas napokat lehet eltölteni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Augusztusban ismét visszatértünk a Zsuzsanna szárnyba 4 napra. A Hotel évek óta visszajáró vendégei vagyunk. Eddig minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, most másodszor nyaraltunk itt Oliviával. A Wellness részleg, a konyha, az ételek választéka jó, a személyzet előzékeny, udvarias. A környezet, a hatalmas ősfák, a park, a kis patak csodálatos.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Az iskolaév kezdete előtt még eljöttünk egy kis nyár végi kikapcsolódásra. Nem véletlenül esett a választásunk erre a szállodára, mivel már töltöttünk itt néhány kellemes napot. A szálloda szolgáltatásai és elhelyezkedése nagyon megfelelnek egy néhány napos üdülésre, mivel bármilyen időjárás mellett lehetőség van igényes kikapcsolódásra gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29.
Összességében: Kíváló értékelést adtunk. Szabadságot vettünk ki,és fáradtan érkeztünk ide. Az itt tartózkodás alatt jól éreztünk magunkat, most tele vagyunk vitalitással. Ez idő alatt sok változást tapasztaltunk,több az információ a szabadidő eltöltésről, turizmusról, rendezettebb a szálloda és a mátrai környék. Finom ételeket kaptunk,az úszás lehetősége és vizitorna is volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Nagyon jól éreztük magunkat. Tiszta és szép és kényelmes volt a hotel. A személyzet kedves volt mindig. Az étterem szolgáltatás minden kívánságot felül múlt. Mindenkinek ajánlom.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Sajnos egyértelmüen nem tudom kifejezni azt hogy ajánlanám-e vagy nem, de inkább nem. Vannak pozitív és negatív oldalai - sajnos a számomra több a negatív. A pozitív az hogy jó a környezet, kiválóak a wellness szolgáltatások és figyelmes a személyzet, a többsége. Mivel a Zsuzsna szárnyban voltunk a csendes környezet nagyon elönyös és jó.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetés programokkal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.27. - 2017.11.04.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
2-3 éjszaka 19.150,-Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan limonádé fogyasztással, wellness kuponnal, parkolással
2017.10.20. - 2017.10.23.
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 23.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, élőzenés esttel, szilveszteri gálavacsorával, szilveszteri programokkal, internet elérhetőséggel,
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés szilveszteri bulival, forralt borozással, dzsiptúrával, túraprogram idegenvezetéssel, lovas szánozással vagy sétakocsikázással, biliárd-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, bográcsozási, nyársalási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással a vacsorák ideje alatt, szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway kuponnal, parkolással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 26.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sport- és szabadidős programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.21.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hotel Residence Ózon Mátraháza
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első...
Őszi napok (1 éjtől)
Szilveszter (min. 3 éj)
Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató Mulatság (min. 3 éj)

ParádfürdőX