Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Nem első alkalommal voltunk a hotelben. Megtapasztaltuk, hogy nem egyformák a szobák, de tisztaság szempontjából remek volt mindegyik. Parádi víz, arany hímzéses fürdőköntösök, törölközők ízlésesen bekészítve. Minihűtőben ásványvizek. Tv, ha valaki azzal szeret pihenni, bár ez alkalommal nagyon pici volt, ami a szoba méretéhez indokolatlan.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Egy olyan hotel, ahová máris szívesen visszamennék. Nagyon szép helyen van és nagyon szép az épületegyüttes. Tisztaság fogadott a szobában és a fürdőszobában is, ami számomra igen fontos. Kényelmes ágy, minihűtő. Parádi víz bekészítve. Fürdőszobában törölköző,- és hajszárító, ami a wellnes miatt fontos.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Hosszú évek óta minden novemberben elmegyünk egy 6-8 fős baráti társasággal gyógyfürdőbe. Számunkra ez volt az egyik legpozitívabb élmény a szállással kapcsolatban. Minden tekintetben megfelelt az elvárásainknak!

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Rokonaink hívtak meg minket, hogy töltsünk el velük itt egy hosszú hétvégét, mert ők nagyon szeretik a helyet. Sokak számára közkedvelt a hotel, ottlétünk alatt is kisebb tömeg volt. A wellness részleg több részlegből áll, és délután vacsora előtt kicsit zsúfolt annak ellenére, hogy tágas mindegyik tér.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Többször is jártunk már itt, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ételek nagyon ízletesek, mindenki talált magának megfelelőt. Mindkét szárny wellness részlegét használhattuk, ami teljeskörü pihenést biztosított. Sajnos most az időjárás nem volt a legjobb, de egyébként a táj mesés és rengeteg kirándulási lehetőség van a mesebeli környéken.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Gyönyörű környezetben egy csodálatos épületegyüttes a Park Hotel Erzsébet. Berendezése, felszereltsége illeszkedik a szép külsőhöz. A tisztaságon, a hatalmas park ápoltságán, a Hotel minden szegletén
meglátszik, hogy hozzáértő és nagyon igényes Vezetője és Munkatársai
vannak. A konyha és az étterem dolgozói szintén kiválóak, mind az ételek, mind a kiszolgálás tekintetében.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon jó választás volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.356,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.597,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.11-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.03.31.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2020.03.06. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 10.512,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.01. - 2020.06.12.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.01. - 2020.06.12.

Szállodák Parádfürdő környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Zúzmarás Kastélyvarázs (min. 2 éj)

ParádfürdőX