Erzsébet Park Hotel Parádfürdô ★★★

Erzsébet Park Hotel ParádfürdôErzsébet Park Hotel Parádfürdô
Erzsébet Park Hotel ParádfürdôErzsébet Park Hotel Parádfürdô
206 fotó

Erzsébet Park Hotel Parádfürdô bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

511 vendég értékelése alapján

4,4Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,7Elhelyezkedés

Az Erzsébet Park Hotel Parádfürdô legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
40.464 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.02.28-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
38.216 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.22-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
92.730 Ft / 2 fő / 5 éj-től félpanzióval
2022.02.28-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
28.100 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2022.02.28-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Erzsébet Park Hotel Parádfürdô vélemények

Kiváló 2021. május 11.egyedül járt itt
A személyzet rendkívül figyelmes és empatikus. A helytállásuk és munkavitelük kivételes és pontos. Tisztelettudók, szolgálatkészek, alaposak. Hálás vagyok minden segítségért és a közvetlenségért.
Kiváló 2020. október 1.a párjával járt itt
Szinte törzsvendégnek számítunk, voltunk már itt télen és nyáron is. A környezet gyönyörű, a ház tájba illő, a személyzet kedves és közvetlen, a szolgáltatások színvonala európai, a tisztaság meggyőző. A környéken ragyogó kirándulóhelyek találhatók.
Kiváló 2020. szeptember 23.a párjával járt itt
Csodálatos a szálloda környezete. Csodás volt a reggeli és a vacsora az ablak mellett ülve, a kilátás a hegyre páratlan. Jók voltak a programok: az éjszakai Wellness, az erdei túra és a zenés est. Örültünk, hogy mindent megtettek a pincérek a fertőzés elkerülése érdekében, hogy fertőtlenítették folyamatosan az asztalokat és a székeket, hogy maszkban és kesztyűben dolgoztak.
3Étkezés
Kiváló 2020. augusztus 8.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon hangulatos fekvésű, kialakítású szálláshely, kiváló medencékkel, parkkal, játszótérrel. Kisgyermekes családoknak igazán megfelelő. Szép kirándulóhelyek vannak a környéken.
4Kényelem
5Elhelyezkedés
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 93 városban járt márFelfedező - 65 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1681 feltöltött kép
2020. augusztus 6.a párjával járt itt
A parádfürdői Erzsébet Park Hotel talán már az egyetlen szállodaként működő patinás épületnek, amelyek a turizmus kezdetén épültek szerte (az akkori) Magyarországon az 1900as évek elején. Habár kényelmük kicsit elmarad az újabbaktól, szépségük, hangulatuk viszont bőven kárpótol.
4Személyzet
3Kényelem
4Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Szórakozás/SportErzsébet Park Hotel Parádfürdô - SzobákErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - SzobákErzsébet Park Hotel Parádfürdô - SzobákErzsébet Park Hotel Parádfürdô - VendéglátásErzsébet Park Hotel Parádfürdô - VendéglátásErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdô - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdô - BelsőErzsébet Park Hotel Parádfürdô - BelsőErzsébet Park Hotel Parádfürdô - BelsőErzsébet Park Hotel Parádfürdô - Vendéglátás
Még több kép (21 db) >>
Kiváló 2020. július 28.családjával (gyerekekkel) járt itt
Gyönyörű fekvés,kellemes környezet,kényelmes szobák!

Szép tiszta a medence,gondozott a kert,családosoknak ideális!

Az étkezés elég jó,az unokák is találtak mindig valami kedvükre valót.

A nagy, két légterű családi szoba egyetlen negatívuma,hogy nagyon meleg, a klíma kis teljesítményű nem tudja lehűteni!
4Kényelem
4Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt már
Kiváló 2020. június 16.a párjával járt itt
Csak egy rövid hétvégét sikerült itt töltenünk, de már ennyi is elég volt az elhatározáshoz: visszajövünk. A környék látnivalói megnézésére, túraútvonalai bejárására akár egy hetet is rá lehetne szánni, délutánra - estére meg ott a szálloda dupla welness részlege jónéhány különleges szolgáltatással.
4Személyzet
Gyenge 2020. február 23.a párjával járt itt
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó.
3Ár / érték arány
1Kényelem
2Elhelyezkedés
Kiváló 2020. február 19.barátokkal járt itt
Egy nyugdíjas barátnőmmel jártunk Önöknél,fantasztikusan éreztük magunkat, szállás gyönyörű,tiszta,jól felszerelt az étkezési lehetőségek fantasztikusak a személyzet udvarias,segítőkész. Szívesen töltenénk el akár több napot.
Kiváló 2020. február 15.a párjával járt itt
Már voltam ott máskor is,és maximálisan meg voltam mindennel elégedve. Mivel az ellátás kitűnő,kedvesek a dolgozók,a környezet szép vannak programok is.A környező látni valók is könnyen elérhetők.
511 értékelés / 52 oldalon
Erzsébet Park Hotel Parádfürdô a térképen
3244 ParádfürdôKossuth L. u. 372.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár