Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Négy éve, hogy visszajáró vendégei vagyunk az Erzsébet Hotelnek. Elmondhatom, hogy az ételek minőségével a személyzet kedves, segítő hozzáállásával Nagyon megvoltunk elégedve Én és a Feleségem egyaránt. Az elhelyezés szintén megfelelt tisztaságával együtt az elvárásainknak. Az árfekvés jövedelmi viszonyainknak elfogadható.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van, a szálloda tiszta, az ellátás kiváló. A wellness szintén tiszta, kellemes szolgáltatásokkal. Folyamatosan gondoskodnak az utánpótlásról, az ételek melegen tartásáról, az italautomaták utántöltéséről. Soha semmiből nem lehetett az utolsó db-ot elvenni. A személyzet barátságos, segítőkész. Nagyon barátságos hely, csak jól érezheti magát az ember.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai bejelentkezést online - megtehettem. Így a megérkezés után a recepción csupán a szoba kulcsát kellett átvenni. Kedves - segítőkész volt a személyzet - a recepción épp úgy, mint az étkezőben. A reggeli és vacsora bőséges, változatos és nagyon finom volt. A kijelentkezést is percek alatt megtehettem. Tetszett a környezet- a zöld övezett a sétára kiválóan alkalmas volt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lehetőségekhez képest szuper szállás, nagyon jó helyen, a felszereltség kiváló! A személyzet kiváló! Az éttermi részen az idősebb úr, sajnos a nevét már elfelejtettem és egy hölgy felszolgáló fantasztikus! ! ! Csak Gratulálni tudok a személyzethez! Csomagajánlattal voltunk és jól sikerült a zenés est is! A masszírozó úr személye hagy kívánnivalót mege után, modora elég durva!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel túrázást kedvelőknek kiváló helyen van.A szobák,és az éttermi szolgáltatás ár-érték arányban megfelelő.Csak wellness-re érkezőknek viszont csalódás lehet a nem túl nagy medencés részleg.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elégedve, egyedül azzal nem, hogy a wifit nem igazán tudtuk használni. Hiába jelentkeztünk be, korlátozott kapcsolat volt csak, így a saját mobiladatunkat használtuk végig.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Rokkantságunk előre jelzése ellenére nem tudtunk a szobai fürdőt használni! javaslat --költözés más szárnyba 3xnapi1500 ft-ért-recepció"! ! ! Mozgáskorlátozottak vagyunk-előre jeleztük! -Érzéketlen- a recepciós főnők és a beusztotak is! Ez nem volt arányban a fizetés összegével 52500 ft-al. TÖBBET ilyen helyre nem megyünk!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Asszonykám szülinapjára vettem. A kiválasztásban nagy szerepe volt annak, hogy a gyerekek 6 éves korukig ingyenesek. Csodaszép mikrokörnyezet (picit Ótátrafüredi hangulatú), kirándultunk is a vízesés irányába, klasszul felszerelt welnness részlegek. Másfél hónap múlva visszatérünk barátokkal.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Megérkezésünkkor a szoba termosztát kapcsolója szerint 16 C fok volt a szobában. Meg lehetett fagyni. A 3-as helyzetben hangosan zugva éjjel 2 órakor is még csak 19 C fok volt. Ha vendéget várnak, felfűthetnék a szállást. A Vacsora elfogadható, bár a vegetáriánusok itt is bajban lennének a választékkal. Reggeli kissé egysikú fantáziátlan.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó lenne ha az egyik wellness részleg gyermek mentes lenne, hogy aki pihenni megy valóban tudjon pihenni, relaxálni, mert jelenleg ebben a formában ez lehetetlenség. A kisgyermekes szülők strandmedencének használják az élménymedencét. Reggeli él jó lenne odafigyelni, hogy ne késve kerüljön ki a svédasztalos a zöldség. 7- re mentünk reggelizni és 7.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, segway utalvánnyal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.02.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2018.08.31.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, ünnepi programokkal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2018.08.20.
Gábor Vendégház
1-2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.03.12. - 2018.11.30.
Bacchus Panzió
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.17. - 2019.01.01.
Bableves Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.03. - 2019.01.01.
Borókás Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.17. - 2018.08.20.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Október 23. (min. 3 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)

ParádfürdőX