Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parádfürdői Erzsébet wellness hotelben töltöttünk párommal 3 éjszakát. A Hotel könnyen megközelíthető, kellő számú parkolóval rendelkezik. A recepción mosolygós kedves fogadtatásban volt részünk. Ezt elmondhatom a Hotel összes kiszolgáló személyzetére, a pincérektől a wellness részlegen és a bárban fogadó személyekre is. Félpanziós ellátást választottuk, nem csalódtunk!

Juca TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olyan kellemes 5 napot töltöttünk az Erzsébet szárnyban itt négy éve, hogy az sem riasztott el a visszatéréstől, hogy csak egy "korlátozott kilátású tetőablakos" szoba maradt a Zsuzsanna szárnyban a négynapos ünnepre. Arra azonban nem számítottunk, hogy a kilátás annyira korlátozott, hogy az égbolton kívül semmi mást nem látni.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Gyönyörű a környezet, udvarias a személyzet. Sok látnivaló és kirándulási lehetőség a környéken. Vegyes társasággal voltunk, azaz kisgyerektől-egyetemistáig és a szülők. Megtaláltuk azokat a programokat, melyek mindenkinek megfeleltek.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A szálloda minden szolgáltatásával elégedettek voltunk, csak az étkezéssel volt egy kis gondunk. A vacsora számunkra nehéz fogásokból állt, jó lett volna egy kis hidegkonyhai készítmény, néhány szelet kalács stb.

Idősebb pár, 7 éves unokával

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
A Zsuzsanna szárnyban töltöttünk el 3 éjszakát. A szoba szép, tiszta nincs vele semmi gond a welness is tiszta volt. Zsuzsanna wellnessben a kisebb légtér miatt kicsit sürü (klóros) a levegő, talán a szellőztetést lehetne jobban megoldani. Az Erzsébet szárny welnessze nagyobb így ott ez nem gond. A reggeli átlagos, minden nap ugyan az van, nekem nem okozott gondot.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
A reggeli mindhárom nap ugyan az volt.A szobában az ágy nagyon kényelmetlen,a televizió nagyon nagyon kicsi,a fürdőszoba se nem kád se nem zuhany.Az étkezésekkor nagyon hiányoltam a tájjelegű ételeket.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
A recepciónál két percet sem kellett várnunk,már elő volt készítve minden a szoba amit kaptunk tágas volt és tiszta.A Wellness részleggel is meg voltunk elégedve,itt is minden tiszta volt.Nagyon szép három napot töltöttük Parádfürdőn.Köszönjük szépen

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Előnyök: welcome drink a bárban; kedves recepciósok, pincérek, bárpincérek; bőséges reggeli és vacsora; a szobában kényelmes ágy; nagy sarokkád a fürdőszobában; billiárd, bowling, léghoki, csocsó. Hátrányok: áporodott szag a szobában; a fürdőszobában az előző vendég nyomai a szappantartókon - szörnyű; reggel 8-kor a welness jacuzzi alján valami szürkés hordalék és egy fekete szőr- vagy hajpamacs a vízben a szűrőre tapadva - nagyon gusztustalan - valószínűleg nem cserélik le a vizet minden nap!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Most voltunk harmadszor a szállodában. Rendkívül szép a környezete. A szálloda minden dolgozója végtelenül kedves és szolgálatkész. A szobák tiszták és kényelmesek. A fürdési lehetőség minden korosztálynak felüdülést nyújtó. Az ételek ízletesek, változatosak. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk jó szívvel. Mi már tervezzük a legközelebbi oda utazásunkat, most már unokákkal együtt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A hotel szép helyen van, mindig kipihenten és felfrissülve térünk haza. Az ellátás kiváló a szobák kényelmesek, kirándulások kiindulója a település. A wellness részleg is megfelelő. Szép gondozott a park, csend és nyugalom van. Tetszenek a szervezett programok is! A téli és a nyári látogatásunkkor is nagyon szép volt és kedvező véleményt mondhatok az ott tapasztaltakról.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.118 - 14.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, szombatonként vezetett túrával, hétvégén élőzenével, Mátrasegway utalvánnyal, ingyenes wifivel, parkolással
Parádfürdő
2 nap/1 éjszaka 13.700 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, konditerem használattal, hétvégén élőzenével, Mátrasegway utalvánnyal, ingyenes wifivel, parkolással
Kristály Apartman
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 2.875 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Cserhát Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3-4 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, karácsonyi uzsonnával, zenei előadásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2018.12.26-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
2019.01.06. - 2019.03.16.
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Parádfürdő környékén
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Szuper Palota napok (min. 2 éj)
Meghitt karácsony a Kastélyban (min. 3 éj)
Áldott karácsony Eger szívében (min. 3 éj)

ParádfürdőX