Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Mindent megfelelőnek találtunk! Két dolog lehetett volna jobb! Az egyik, hogy az üdvözlő italt csak forralt borra lehetett beváltani!
A másik ami valóban fontos, hogy az agyak nem voltak kényelmesek nekünk!

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Kellemes három napot töltöttünk férjemmel és vejem szüleivel a szállodában ez év december elején. Számomra nagyon kedvező volt, ahogy az étterem dolgozói hozzáálltak a glutén- és tejérzékenységemhez. Amennyiben nem tudtam választani a menűsorból úgy készségesen készítettek nekem külön ételt. Pl. tyúkhúslevest tészta nélkül, halat csak megsütve minden szósz nélkül.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 22.
A szoba tiszta és kényelmes volt. A technikai berendezések jól működtek. A személyzet figyelmes és udvarias, a konyhai szolgáltatás kiváló. A wellness része lehetne egy kicsit nagyobb.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
Minden nagyon tetszett, kivétel a TV ami nem a szoba méretéhez nem megfelelő, így élvezhetetlen volt.Az étkezés közepes volt. Minden más nagyon rendben volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Két éjszaka ,három napot töltöttünk a kedvesemmel a szállodában! Átlagosnak ítéltük meg a szállodát! Hiányoltuk az úszómedencét! A személyzet nagyon kedves szolgálatkész volt! Születésnapot ünnepeltünk,és kérésünket teljesítve piros gyertyát kaptunk az asztalra köszöntő sorokkal! A szobában az ágyunk sajnos nem volt kényelmes,két heverő össze tolva az ágy kerekeken volt ami nagyon zavaró volt!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Nagyon jó tapasztalataink vannak a szálloda szolgáltatásaival, rendkívül kényelmes, jó felszereltség, kedves kiszolgálás, változatos finom ételek. A túra vezetés és a zenés est is a vendégek kellemes időtöltését biztosította. A recepción kedves szívélyes útbaigazítást adtak kérdéseinkre. Egyetlen kifogásunk az üdvözlő ital (forralt bor) minősége volt.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Az ételek kínálata között lehetne mindig egy klasszikus étel is. Pl egyszerű ràntotthús vagy pörkölt gondolva a vàlogatósabb gyerekekre.
Ízre finom volt minden

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon kellemesen töltöttünk három napot a szállódában, ahol az összes
alkalmazott profi módon és kedvesen, figyelmesen járt a kedvünkben. Tisztaság volt mindenütt. Az étkezés tökéletes volt és bőséges és a
kiszolgálók nagyon figyelmesek. A wellnes szolgáltatások kitünőek. A
szálló gyönyörü természeti környezetben van, nagyon modern, a szobák
olyanok mintha otthon tartozkodnánk, kényelmesek és tiszták.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A bejelentkezés profin és gyorsan zajlott,minden elő volt készítve,látszott,hogy tudnak rólunk!A személyzet kedves szolgálatkész.Egy kóbor Drink bár számla került a mi költségeink közé de nem mi írtuk alá(egy másik Szabó)gyorsan levonták a számlánkról!
Az ételek mennyisége jó de minden átlagos!Köszönettel!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Mindenkinek merem ajánlani ezt a szállodát. Kényelmes szobák, kedves személyzet, ízletes ételek, a szabadidő tartalmas eltöltésére többféle lehetőséget biztosítanak. Ha valamibe szeretnék belekötni, legfeljebb annyi, hogy a fürdőkádaknál a zuhanyfüggöny nem szerencsés megoldás (nem tartható "gusztusosan" tisztán).

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minibár használattal, kedvezménnyel, fürdő belépővel, ingyenes transzferrel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.30.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, segway kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2018.01.01. - 2018.03.01.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 19.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Téli wellness (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)

ParádfürdőX