Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Akciós csomagok

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon jó választás volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hotel tágas, több épületből áll. Mi a Zsuzsanna részlegen voltunk elszállásolva. Nyugodt környezetben található. Pihenésre alkalmas. A szoba tágas, tiszta volt. A tv kicsi volt, de sík képernyős. Welness részlegen jacuzzi, több szauna is volt, sókamra,kisebb beltéri medence, ami pihenésre alkalmas. Kültéri medence elég nagy volt. Tisztaság mindenhol.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
A szállás megközelíthetősége, elhelyezkedése kiváló. Csodás környezet, kényelem, előzékeny és rugalmas személyzet. Délután helyett már de. 10 körül megérkeztünk a buszmenetrend miatt. 11-kor már szobában voltunk. A félpanzió is remek, de az ebédet is érdemes itt fogyasztani, mert fantasztikus a konyha, nagyok az adagok, és árban is megfelelő az étel.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű tavaszi időben 3 éjszakát töltöttünk a Zsuzsanna szárnyban. A szálló kellemes meglepetés volt, mert a képek és a 3 csillag alapján kicsit "retro" hangulatra számítottunk, de nem azt kaptuk. A tágas világos erkélyes szoba, a kényelmes ágy,a TV 30 csatornája meglepetést okozott. Az étterem, valamint az ételek minősége és mennyisége, a kiszolgálás 4 csillagos minőségű.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
A lépcső melletti szoba túl hangos mindent behallani. A szoba tisztasága is hagy maga után kívánni valót ,a takarítást nem kérni kell hanem alap dolog . A wc ülőke rendkívül kopott én cserét javasolnék. És nem úgy hirdetném hogy minden szobában nagy képernyős tv van amikor a létező legkisebb tv van mások is panaszkodtak ez becsapás .

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon jo a hotel es az ellatas .A szemelyzet kedves es segitökesz.A szoba nagyon tiszta es a törölközök hofeherek ez nagyon jo benyomas volt nagyon ajanlom midenkinek aki nem akar sokat gyalogolni ,mert a könyeken,sok setalasi lehetöseg van parkokban .P. Erika

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Az utcafronti szoba egy kicsit hangos nagyon behallatszik az utca autós forgalma. A szoba fűtése nem minden esetben volt szabályozható.
A wellnes szolgáltatás TÖKÉLETES!! Akárcsak az ételek mind választékban mind ízekben! A három nap alatt tökéletesen kipihentük
magunkat. Köszönjük!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 23.
A szálloda kitűnő adottságokkal rendelkezik, mind nyári és tél kikapcsolódáshoz ideális. Ami egy kicsit számomra negatív volt az a személyzet, akik csak a dolgukat végzik pedig egy-két barátságos szó nagyon sokat javítana a helyzeten.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.316 - 11.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.19-ig
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.727 - 16.756,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.02.29-ig
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Barokk Vendégház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.19-ig
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.08.19-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2019.08.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2019.10.19-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.904,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.25. - 2019.11.03.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2 éjszakás senior pihenés
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

ParádfürdőX