50-es: A legelső, de KITŰNŐ Wellness hétvégénk !!! - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

A legelső, de KITŰNŐ Wellness hétvégénk !!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Összességében nagyon tetszett az Önök által felajánlott és biztosított Wellness hétvége mindkettőnk számára a feleségemmel. Ezek tudatában bizalommal fogom ajánlani a rokonságomban és a baráti körömben is ezt a remek lehetőséget !!!

Szeretnéd követni 50-es felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. június 20.
Nagyon tetszett ez a színvonalas szálloda. Gyönyörű helyen fekszik, a Mátra tetején, a friss levegő garantált. Az igaz, hogy a helység átmenő, főútvonalán fekszik, de mivel kiesik a nagy átmenő forgalomból- naponta két busz, meg óránként 3 autó-, ezért ez igazán nem zavaró. A szálloda régi...

2017. június 19.
A szalloda fantasztikus kornyezetben talalhato, mely remek lehetoseget biztosit a turazas szerelmeseinek, ugyanakkor a pihenni, relaxalni vagyok sem fognak csalodni!

2017. június 13.
Nagyon jó fekvése van a szállodának, a park a kis patakkal roppant bájos,a környék varázslatos. Kár, hogy nincs hévíz-termálvíz a közelben, a "fürdő" elnevezés megtévesztett a helységnévben. De nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk!

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-12-22
 - Mámorító ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-11-30
 - Október 23. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, meglepetés programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-10-20 - 2017-10-23