Julianna és családja: Kellemes kikapcsolódás Karácsonykor a Park Ho... - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Kellemes kikapcsolódás Karácsonykor a Park Hotel Erzsébetben! .

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Már jártunk itt korábban, de akkor még nem volt kész a Zsuzsanna szárny, azóta jóval több és kellemesebb kikapcsolódások találhatók a hotelben. Mi jól éreztük magunkat, meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel. Egyedül az ágyak rugózása nagyon gyenge, nem lehet jól pihenni rajta. Egyébként "kedves, mosolygós, mindent a vendégért minősítést adtuk a hotelnek". Vissza fogunk jönni legközelebb is, amikor az időnk engedi. Köszönjük szépen a lehetőséget, és kívánunk az összes dolgozónak : BOLDOG, SZERETETTELJES ÉS
EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT! Baloghné Hűse Julianna és családja.

Szeretnéd követni Julianna és családja felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. december 30.
Mindent megfelelőnek találtunk! Két dolog lehetett volna jobb! Az egyik, hogy az üdvözlő italt csak forralt borra lehetett beváltani! A másik ami valóban fontos, hogy az agyak nem voltak kényelmesek nekünk!

2017. december 29.
Kellemes három napot töltöttünk férjemmel és vejem szüleivel a szállodában ez év december elején. Számomra nagyon kedvező volt, ahogy az étterem dolgozói hozzáálltak a glutén- és tejérzékenységemhez. Amennyiben nem tudtam választani a menűsorból úgy készségesen készítettek nekem külön ételt....

2017. december 22.
A szoba tiszta és kényelmes volt. A technikai berendezések jól működtek. A személyzet figyelmes és udvarias, a konyhai szolgáltatás kiváló. A wellness része lehetne egy kicsit nagyobb.

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-05 - 2018-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-30 - 2018-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-01 - 2018-06-15