Julianna és családja: Kellemes kikapcsolódás Karácsonykor a Park Ho... - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Kellemes kikapcsolódás Karácsonykor a Park Hotel Erzsébetben! .

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Már jártunk itt korábban, de akkor még nem volt kész a Zsuzsanna szárny, azóta jóval több és kellemesebb kikapcsolódások találhatók a hotelben. Mi jól éreztük magunkat, meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel. Egyedül az ágyak rugózása nagyon gyenge, nem lehet jól pihenni rajta. Egyébként "kedves, mosolygós, mindent a vendégért minősítést adtuk a hotelnek". Vissza fogunk jönni legközelebb is, amikor az időnk engedi. Köszönjük szépen a lehetőséget, és kívánunk az összes dolgozónak : BOLDOG, SZERETETTELJES ÉS
EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT! Baloghné Hűse Julianna és családja.

Szeretnéd követni Julianna és családja felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. június 20.
Nagyon tetszett ez a színvonalas szálloda. Gyönyörű helyen fekszik, a Mátra tetején, a friss levegő garantált. Az igaz, hogy a helység átmenő, főútvonalán fekszik, de mivel kiesik a nagy átmenő forgalomból- naponta két busz, meg óránként 3 autó-, ezért ez igazán nem zavaró. A szálloda régi...

2017. június 19.
A szalloda fantasztikus kornyezetben talalhato, mely remek lehetoseget biztosit a turazas szerelmeseinek, ugyanakkor a pihenni, relaxalni vagyok sem fognak csalodni!

2017. június 13.
Nagyon jó fekvése van a szállodának, a park a kis patakkal roppant bájos,a környék varázslatos. Kár, hogy nincs hévíz-termálvíz a közelben, a "fürdő" elnevezés megtévesztett a helységnévben. De nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk!

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-12-22
 - Mámorító ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-11-30
 - Október 23. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, meglepetés programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-10-20 - 2017-10-23