ferály: Szép karácsonyi élményt éltünk át - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Szép karácsonyi élményt éltünk át

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A 3 napos ott tartózkodásunk szép karácsonyi élményt jelentett számunkra. Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában, de harmadszor is szívesen elmennénk Parádra.Kisebb kellemetlenséget okozott, hogy a mi szobaszámunkra történt egy kilencezer forintos fogyasztás terhelése, azonban rendkívül udvariasan elnézést kértek, s 2 nap után visszautalásra került az összeg.

Szeretnéd követni ferály felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. december 30.
Mindent megfelelőnek találtunk! Két dolog lehetett volna jobb! Az egyik, hogy az üdvözlő italt csak forralt borra lehetett beváltani! A másik ami valóban fontos, hogy az agyak nem voltak kényelmesek nekünk!

2017. december 29.
Kellemes három napot töltöttünk férjemmel és vejem szüleivel a szállodában ez év december elején. Számomra nagyon kedvező volt, ahogy az étterem dolgozói hozzáálltak a glutén- és tejérzékenységemhez. Amennyiben nem tudtam választani a menűsorból úgy készségesen készítettek nekem külön ételt....

2017. december 22.
A szoba tiszta és kényelmes volt. A technikai berendezések jól működtek. A személyzet figyelmes és udvarias, a konyhai szolgáltatás kiváló. A wellness része lehetne egy kicsit nagyobb.

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-05 - 2018-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-30 - 2018-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-01 - 2018-06-15