Icuska61: Elégedettek voltunk összeségében mindennel - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Elégedettek voltunk összeségében mindennel

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

Szeretnéd követni Icuska61 felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2019. október 3.
Gyönyörű környezetben egy csodálatos épületegyüttes a Park Hotel Erzsébet. Berendezése, felszereltsége illeszkedik a szép külsőhöz. A tisztaságon, a hatalmas park ápoltságán, a Hotel minden szegletén meglátszik, hogy hozzáértő és nagyon igényes Vezetője és Munkatársai vannak. A konyha és az...

2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon...

2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 20.304,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2018-12-04 - 2020-02-29
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 13.022,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-03-04 - 2019-12-19
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, ingyenes wifivel, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02