Herenik Edit: Az Erzsébet Park Hotelt minden szempontból dícséret ... - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Az Erzsébet Park Hotelt minden szempontból dícséret illeti.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Gyönyörű környezetben egy csodálatos épületegyüttes a Park Hotel Erzsébet. Berendezése, felszereltsége illeszkedik a szép külsőhöz.
A tisztaságon, a hatalmas park ápoltságán, a Hotel minden szegletén
meglátszik, hogy hozzáértő és nagyon igényes Vezetője és Munkatársai
vannak.
A konyha és az étterem dolgozói szintén kiválóak, mind az ételek, mind a kiszolgálás tekintetében. A kínált ételek szépen vannak tálalva,
ízletesek, bőségesek, változatosak. Köszönjük szépen.

Szeretnéd követni Herenik Edit felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon...

2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2018-12-04 - 2020-02-29
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 13.022,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-03-04 - 2019-12-19
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőségel, parkolással
Érvényes: 2018-12-04 - 2020-12-22