Kutya wellness

Gesztenyés Kisvendéglő & Panzió ParádfürdőGesztenyés Kisvendéglő & Panzió Parádfürdő a térképen

2013. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. április 22.
Ez a szép kispanzió közvetelenül egy patak partján áll. Este a patak csobogása ringatott álomba minket. A másik lényeg, hogy a kutyusunk ingyen jöhetett ebbe a panzióba, persze nem csk az ingyenen van a nyomaték, hanem azon is hogy egyáltalán jöhetett, mert sok helyen még pénzért sem fogadják az állatokat. Barátságos kis panzió tv és hütő-vel ellátva. Az étkezést a szembe lévő étteremben lehet megoldani, de főzési lehetőség is van. Mi az éttermet választottuk, ahol már előzöleg is jártunk, amikor nem itt voltunk megszállva. Az étteremben a szakács, reggelente kérésre friss bundás kenyeret készített, de egyébként minden más étel is mindig nagyon jó, mi ettünk már 2 személyes gesztenyés táltól kezdve brassóit és finom húslevest, pulyka finomságokat, de pizzát is. Ha nem akartunk az étterembe várakozni, csak odaszóltunk, hogy mit kérünk és ők megmondták mikorra lesz kész, mikor menjünk.
Azt is felajálották, hogy ha akarjuk áthozzák az ételt a szobánkba. A kutyának volt igazi wellnes szolgáltatás itt, mert a patakba az ajtóból, pár ugrással már bent is volt és kedvére úszhatott pancsolhatott. Na, hát ez a igazi kutya wellnes. A Cifra istáló is csak egy ugrásra volt. Természetesen oda is elmentünk, immár sokadszorra, de még mindig nagy élmény, és mindig valami újat fedezünk fel.
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Átlagos