Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő
Muskátli Vendégfogadó ParádfürdőMuskátli Vendégfogadó Parádfürdő
Muskátli Vendégfogadó ParádfürdőMuskátli Vendégfogadó Parádfürdő

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő bemutatkozása

Parádfürdő a Mátra hegyvonulatainak egyik legszebb völgyében, a Gyöngyöst Egerrel összekötő 24-es számú panorámás hegyi út mentén található, mindkét várostól 30 km távolságra. Fogadóink a Parádfürdőn átvezető út mellett, egymástól 200 méterre helyezkednek el.

Boróka Panzió Parádfürdő - Napi árak reggelivel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. június 3.a párjával járt itt
Igaz a mondás: Olcsó húsnak híg a leve. A szobában nem volt sötétítő függöny, ezért a zsalukat akartuk becsukni, de azok el voltak vetemedve, több éve nem lehettek becsukva, spárgával kötöttük be. A bácsi aki fogadott minket kedves volt, de az ágyneműt nekünk kellett felhúzni. A fürdőszobának nincs szellőzése, a falon nagy penészfoltok voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 12.a párjával járt itt
A férjemmel megismerkedésünk kezdetén néztük ki Parádfürdőn a Muskátli vendégfogadót. Mikor felhívtuk a tulajdonost,közölte,hogy sajnos a főépület foglalt,de van egy másik kis épület amit szívesen kiad. Elfogadtuk és nem bántuk meg. A szállás ablaka előtt folyt egy kis patak. Reggeli után mindig nyakunkba vettük hol az erdőt,hol Sirokot.