Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő
3240 Parádfürdő, Kossuth u. 348.

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő a térképen

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő értékelése:

3. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő bemutatkozása

Parádfürdő a Mátra hegyvonulatainak egyik legszebb völgyében, a Gyöngyöst Egerrel összekötő 24-es számú panorámás hegyi út mentén található, mindkét várostól 30 km távolságra. Fogadóink a Parádfürdőn átvezető út mellett, egymástól 200 méterre helyezkednek el. Az üdülőfalu Budapestről átszállás nélkül is elérhető másfél óra alatt, a távolsági buszok a két épület között állnak meg.

Az "A" épület 11 szobájába 33 személy helyezhető el 2-4 ágyas, hideg-meleg vizes, mosdókagylós szobákba, illetve egyik szobánkban fürdőszoba szolgálja vendégeink kényelmét. Amennyiben családok, egyéni vendégek választják a Muskátli Vendégfogadót, őket csoportoktól elkülönítve ebben az épületben helyezzük el.
A "B" épület 13 szobájába 47 fő helyezhető el 2-5 ágyas, hideg-meleg vizes, mosdókagylós szobákba.
Mindkét épületben televízióval felszerelt közösségi helyiség áll vendégeink rendelkezésére. Kívül biztonságos parkírozási lehetőség, a zárható udvarban tűzrakó hely, a ház végében patak található.
Az étkezés a "B" épületünk éttermeiben történik, ahol saját konyhánk bőséges, házias, ételei kerülnek felszolgálásra.
Fedett teraszunk asztalokkal, székekkel felszerelve étkezésre, kézimunkázásra, játékra, egyéb foglalkozásokra is alkalmas.
Mindkét épületünkben igény szerint önellátás is megoldható, konyhai használati díj ellenében.

1-2 éjszakás gyermekcsoportoknak ágyneműt vagy hálózsákot hozniuk kell.
Csoportoknak rendkívüli kedvezményeket biztosítunk! 20 fő után 1 főnek ingyen tudjuk biztosítani szolgáltatásainkat, gyermekcsoport esetében pedig 10 fő után 1 főnek ingyen biztosítjuk a szállást.

Széchenyi Pihenőkártyát elfogadunk!
Egész évben szeretettel várjuk kedves vendégeinket.

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő képei

Szállások Parádfürdô városában
Wellness csomagok Parádfürdô városában

Muskátli Vendégfogadó Parádfürdő vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Igaz a mondás: Olcsó húsnak híg a leve. A szobában nem volt sötétítő függöny, ezért a zsalukat akartuk becsukni, de azok el voltak vetemedve, több éve nem lehettek becsukva, spárgával kötöttük be. A bácsi aki fogadott minket kedves volt, de az ágyneműt nekünk kellett felhúzni. A fürdőszobának nincs szellőzése, a falon nagy penészfoltok voltak.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel megismerkedésünk kezdetén néztük ki Parádfürdőn a Muskátli vendégfogadót. Mikor felhívtuk a tulajdonost,közölte,hogy sajnos a főépület foglalt,de van egy másik kis épület amit szívesen kiad. Elfogadtuk és nem bántuk meg. A szállás ablaka előtt folyt egy kis patak. Reggeli után mindig nyakunkba vettük hol az erdőt,hol Sirokot.

Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 26.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.148 - 29.164,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Parádfürdőn és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

ParádfürdőX