Autós Büfé Parádsasvár

396. helyezett Észak Magyarországon - 848 étterem közül

büfé, étterem, vendéglő

Autós Büfé Parádsasvár vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Igazi balkáni, legalja suttyó kiszolgálás a flegma senkiházi tulok tulaj részéről. Sajtos rántotta 1150 Ft-ért (rántotta ismeretlen eredetű félig nyers reszelt sajttal a tetején), mellé három szelet száraz uborka és egy gerezd paradicsom, mint díszlet, a fél szelet kenyér még 50 Ft. Emberünk egy visszataszító ember [moderálva - a szerk.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Parádsasváron jártunk és az Autós Büfében vacsoráztunk, de nem kellett volna. Az étlap nagyon szegényes, nincs választék. Egy férfi gondolom fönök, már az elején szörnyen bunkó volt. Nem is értem , hogy dolgozhat a vendéglátásban ilyen ember. A fizetésnél ráordított a páromra, kritikán aluli viselkedése van a férfinek. Az ételek nagyon gyenge minöségüek.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parádsasváron szálltunk meg kisfiammal ellátás nélkül. Gondoltuk vacsorára eszünk valami finomat,ebben az autos büfében. Hát ez nem sikerült. Az uriember már akkor bunkó volt,amikor kisfiam kb. 3 perc elteltével nem tudta még,hogy mit akar enni,azt mondta "jo akkor maj szoljatok mit akar". Sajttal töltött csirkemellet kértünk hasábbal,amit igen gyorsan megkaptunk,de az étel,az valami szörnyü volt.

Tom180 TOP szállásértékelő
Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parádsasváron járva más lehetőség nem is igen adódott, mert a Hubertus Étterem zárva volt. Kis ellenérzéssel közelítettünk a helyhez, mert hát büfé. A patak parton kihelyezett étlapon azonban ha nem is sok, de meleg ételek is fel voltak sorolva. Belépve inkább étterem jellege van a helynek, mint büfé. Persze, ha jó az idő, mindig tele van motorosokkal, most viszont alig voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.06.10.
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.12.20.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.

Szállodák Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádsasvár
D&A Apartmanház Parádsasvár
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

Autós Büfé ParádsasvárX