Huszár Anikó: Csodálatos környezet+színvonalas ellátás=tökéletes pi... - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése
1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Csodálatos környezet+színvonalas ellátás=tökéletes pihenés

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Két éjszakát töltöttünk a szállóban, ahol minden adott a tökéletes pihenéshez és kikapcsolódáshoz: szép, stílusos környezet (csodálatos park és épületek), színvonalas ellátás, lelkiismeretes, figyelmes, kedves személyzet. Először, de nem utoljára voltunk itt.

Szeretnéd követni Huszár Anikó felhasználót?    Igen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár
Kossuth u. 1.

2019. augusztus 22.
Gyönyörű volt a szállás, az ételek isteniek és bőségesek , nagy választékkal. A wellnessrészleg is kiváló , a gyerekek élvezték nagyon. A három esti program is jó volt. Főképp a bohócműsor volt szuper, a gyerekek imádták. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A személyzet is kedves, segítőkész ....

2019. augusztus 11.
Szép környezetben helyezkedik el a szálloda. Rendeben van tartva a szálloda és hozzá tartozó telek is. A szoba magában jó és a felszereltége is. Azonban a ágymatrac használhatósága már lejárt /szerintem/ mivel a franciaágy mindkét oldalán ki volt ülve és a közepe így felmagasodott. Úgy...

2019. augusztus 10.
Minden nagyszerű, szép, és tiszta. Bőséges és változatos reggeli, végre egy hely ahol a kávégép képes eszpresszó kávét főzni, és nem feláras. Amin lehetne változtatni: bővebb felvágott, vagy szalámi (akár helyi termelőktől) kínálat, hiányoltuk a zöld / kevert salátákat a reggeli pultból. Nagyon...

Kastélyhotel Sasvár, Parádsasvár kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-24 - 2019-10-30
 - Karácsony a kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal. délutáni tea kóstolással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri sportlehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-28
 - Téli napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-04 - 2020-03-01