Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Igazából minden tetszett jól éreztük magunkat, sajnos több minden volt amit nem próbáltunk .
Amit hiányolok nem találtunk tájékoztatót az ott tartott programokról, és a környék látni valóiról sem

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
A személyzet kedves, előzékeny és készséges volt. A szoba felszerelése majdnem tökéletes: a fürdőszobában nem volt törülközőtartó. Egyébként minden rendben volt.
Meg kell jegyeznem, hogy sem a személyzet nem viselt maszkot, sem a vendégektől nem követelték ezt meg - még az étkezőkben sem.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Nagyon szép és kellemes hely. A személyzet figyelmes és kedves. A konyha kiváló és minőségi. A vacsora választékos, gasztronómiai élmény. Jól választottam, hogy pár év után újra itt töltöttem pár napot.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Nagyon tetszett a hotel, élőben is hozta a kastély hangulatot, ami a képekről sugárzik. A személyzet kedves volt és segítőkész, pedig egész nap maszkot hordtak szegények. Tisztaság volt és rend, a hotel hangulatosan berendezett. Az étel kínálat kielégítő volt és nagyon finom. Reggelinél és vacsoránál is bőségesen lehetett választani.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Először jártunk a hotelben, 2 éjszakát töltöttünk el. Gyönyörű környezet, hatalmas fák, tiszta levegő, csend, nyugalom, kényelem. Kívülről is rendkívül tetszetős, nem győztünk betelni a látvánnyal. Ki sem mozdultunk, nem kirándultunk a környéken. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt. Nagyon finomak az ételek, bőséges a kínálat. A wellness megfelelő.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörűen felújított épület együttes, de sajnos a nyílászárókon mindenhol bedudál a hideg. Nem kis pénz lesz ezt rendbe hozni.
Mi a 2013-as szobában laktunk, sajnos itt nincs lift. Az elhelyezéskor figyelni kellene az életkort is, mivel a meredek lépcsőmászás kellemetlen volt.

Értékelt: 2019. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártunk már néhány **** csillagos szállodában, de kastélyszállóban még nem. Minden várakozásunkat felül múlta a valóság. Remek három nap volt. Az éttermi szolgáltatás esetében kiemelném a minőséget. Az volt az érzésünk, hogy igen nagy súlyt fektet a szálló vezetése a minőségi vendéglátásra. Köszönjük.

Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos elegáns környezet és igazi főúri elhelyezés, mindenre kiterjedő kedves és közvetlen személyzet és ellátás, egy születésnap megünneplésére és pihenésre tökéletes volt.

Értékelt: 2019. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos késő őszi kikapcsolódást töltöttünk a parádsasvári kastélyszállóban.
Ajándékul lakosztályba helyeztek el bennünket, aminek nagyon örültünk. Minden tökéletes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többedszer tértünk vissza.
Nagyon igényesek, tágasak, kényelmesek a szobák.
A személyzet kedvessége különösen is figyelemre méltó.
A szokásos jó szolgáltatásokon (wellness, masszázs...) túl a szabaduló szoba volt most kiemelkedő új élmény.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.10-ig
3 nap/2 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Kristály Apartman
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.22-ig
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 5.485,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.04.22-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 55.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fellépőkkel, kaszinóval, mikromágiával, forralt borozással, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.01.

Szállodák Parádsasvár környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Napi árak (1 éjtől)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

ParádsasvárX