Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Akciós csomagok

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
60. életévemet töltöttem be, ennek tiszteletére, felnőtt fiam kíséretében teljesült egy régi vágyam. Olyan romantikus, mesebeli kastélyban szerettem volna eltölteni legalább 1 hosszú délutánt és éjszakát, amely gyermekkori álomképeimet megvalósítja, a szívemnek, lelkemnek, testemnek hosszú időre tartalmas élményt biztosít.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Csodálatos helyen gyönyörű főúri kastélyban pihentünk. Hangulatos szálloda szépen ízlésesen tányéron ,párnában hímezve a címerrel,nagyon elegáns. Kirándulási lehetőség sokasága található a környéken. A harangjáték 22 órakor nagy élmény.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
A férjemmel 2 csodálatos napot töltöttünk itt! A személyzet nagyon kedves és figyelmes! Aki teheti menjen el és élje át ezt a fantasztikus élményt! Kényelmes és tiszta szobák! Az ételek pedig fantasztikusak! A welness részleg nem nagy,de minden igényt kielégít! Főleg az tetszett,hogy a medencében kellemes hőfoka van a víznek,így akik pici gyerkőccel érkeznek is tudják élvezni a fürdést!

csunitibi TOP szállásértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Semmi rosszat nem mondhatok róla. Bizonyára, ha az első hely lenne amiről véleményt írok, akkor áradoznék. De nem így van. A másik két kastély, amiben korábban megszálltunk (Szilvásvárad, Nógrádgárdony) külön-külön is megelőzi Sasvárt. Szerintem. Míg amazokba visszamennék (és mentem is), itt nem éreztem ezt, hogy szeretném.

Értékelt: 2019. május 2.
Elképzelhetőnek tartanék egy szárító alkalmatosság elhelyezését a kiváló,nagy méretű szobában.
Emellett egy borotválkozó tükröt is a szintén kitűnő fürdőszobában.
Gondolom, a nyári időszakban működik a medence a szabadban.
Viszontlátásra!

Értékelt: 2019. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parádsasvár Kastély hotelba jártunk immár ,második alkalommal. 2019,0428-2019,04,30 3nap 2 éjszakát töltöttünk a szállóba. Igaz az idő nem volt túl kedvező. e kárpótólta a gyönyörű környezet. Tiszt rendezett szoba ,barátságos segítőkész személyzet. Welness nem túl nagy ,de minden megtalálható. Szauna gőzkabin medencék tiszták. Étkezés kielégítő.

Értékelt: 2019. május 1.
Másodjára tértünk vissza ide, s most is csodásan éreztük magunkat. Mindenről csak felsőfokon tudunk nyilatkozni. Tiszta, kényelmes szoba, csodás környezetben. A személyzet udvarias, a kaja ízletes volt. Plusz szolgáltatások, szórakozási lehetőségek is adottak. A közelbe is érdemes kiruccanni, a környéken szétnézni. Az a gyanúm visszatérünk még ide.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
A szálloda nagyságához képest a wellness részleg nagyon kicsi, szűkös, nagyon csúszós kövezet, amelyről nem távolítják el a nedvességet. Valódi "tömegnyomor" a wellness részleg, pedig nem is volt teltház a szállodában. A környék nevezetességeiről igazán részletes tájékoztatót nem lehet beszerezni a szállodában.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Már a megérkezésnél meglepetés fogadott. Nem azt kaptuk amire befizettünk. Apartman helyett Lakosztályt. Minden kényelmével. Ezek után már a kényelem és az elhelyezkedés a maximális volt, nem lehetett kérdéses. Az pedig, hogy a tisztaság és az étkezés is kiváló volt, az csak hab a tortán. Nem is kis tortán.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Nagyon jóléreztük magunkat, élveztük a csendet a nyugalmat és a tiszta levegőt. Szerencsére kevesen voltak a kastélyban ,így a welnes részleg is elegendő volt . Kiemelném a konyhát, amely azételek minőségében és a kiszolgálásban is kiváló volt. Nagyon szép a környezet- kastélynak megfelelő, kiváló kirándulási lehetőségek vannak a környéken.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, csónakázási lehetőséggel, sportos- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.23-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.24. - 2019.10.30.
Szent Hubertus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.13-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kristály Apartman
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutáni tea kóstolással, bűvészműsorral, L'art pour l'art előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, aportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Parádsasvár környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

ParádsasvárX