Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Szép környezetben helyezkedik el a szálloda. Rendeben van tartva a szálloda és hozzá tartozó telek is. A szoba magában jó és a felszereltége is. Azonban a ágymatrac használhatósága már lejárt /szerintem/ mivel a franciaágy mindkét oldalán ki volt ülve és a közepe így felmagasodott.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Két éjszakát töltöttünk a Kastélyhotelben. Gyönyörű kastély a hozzá méltó tökéletes kiszolgálással. Finomak voltak és változatosak az ételek. Tökéletes kiinduló hely a környék felfedezésére. Minden elérhető távolságban van, Sirok, Parád, Kékestető. Az Üvegmanufaktúrát na hagyja ki senki.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Nagyon kellemes környezetben , impozáns látványt nyújtó kastély az erdő közepén . Az ellátás is ehhez mérten kiváló , kitűnő bőséges ételek , ragyogó tisztaság , szokatlanul kedves személyzet . Az elhelyezés lehetett volna jobb , a berendezés viszont tv, wifi , légkondi , korhű berendezés , a Károlyiak ízlését tükrözte . Ár- érték ehhez mérten jóval magasabb az átlagnál .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Már régóta szerettünk volna ide látogatni. Ajándékba kaptuk a lehetőséget. Rendkívüli elhelyezkedés, gyönyörű környezet és igazi kastélyélményt várt ránk. Ellátás kifogástalan volt, és az esti harangjáték volt a hab a tortán. Nagyon kellemes 2 éjszakát töltöttünk itt, sajnos az idő nem volt kegyes hozzánk, de a lehetőséghez képest bejártuk a környéket

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
Visszatérő vendégek vagyunk ebbe a meseszép Kastélyhotelbe. Mi mindennel meg vagyunk elégedve. A wellnesst is tudtuk akkor használni, mikor nem volt zsúfoltság. A kinti része is szuper. A személyzet kedves segítőkész minden részlegen. Az étkezés is szuper, svédasztalos. Bő a választék, nagyon finomak a kézműves lekvárok és frissen őrölt kávét is lehet fogyasztani.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
60. életévemet töltöttem be, ennek tiszteletére, felnőtt fiam kíséretében teljesült egy régi vágyam. Olyan romantikus, mesebeli kastélyban szerettem volna eltölteni legalább 1 hosszú délutánt és éjszakát, amely gyermekkori álomképeimet megvalósítja, a szívemnek, lelkemnek, testemnek hosszú időre tartalmas élményt biztosít.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Csodálatos helyen gyönyörű főúri kastélyban pihentünk. Hangulatos szálloda szépen ízlésesen tányéron ,párnában hímezve a címerrel,nagyon elegáns. Kirándulási lehetőség sokasága található a környéken. A harangjáték 22 órakor nagy élmény.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
A férjemmel 2 csodálatos napot töltöttünk itt! A személyzet nagyon kedves és figyelmes! Aki teheti menjen el és élje át ezt a fantasztikus élményt! Kényelmes és tiszta szobák! Az ételek pedig fantasztikusak! A welness részleg nem nagy,de minden igényt kielégít! Főleg az tetszett,hogy a medencében kellemes hőfoka van a víznek,így akik pici gyerkőccel érkeznek is tudják élvezni a fürdést!

csunitibi TOP szállásértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Semmi rosszat nem mondhatok róla. Bizonyára, ha az első hely lenne amiről véleményt írok, akkor áradoznék. De nem így van. A másik két kastély, amiben korábban megszálltunk (Szilvásvárad, Nógrádgárdony) külön-külön is megelőzi Sasvárt. Szerintem. Míg amazokba visszamennék (és mentem is), itt nem éreztem ezt, hogy szeretném.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Elképzelhetőnek tartanék egy szárító alkalmatosság elhelyezését a kiváló,nagy méretű szobában.
Emellett egy borotválkozó tükröt is a szintén kitűnő fürdőszobában.
Gondolom, a nyári időszakban működik a medence a szabadban.
Viszontlátásra!

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal. délutáni tea kóstolással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri sportlehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.28.
Szent Hubertus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Katka Vendégház
Bükk Panzió
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.

Szállodák Parádsasvár környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2 éjszakás senior pihenés
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

ParádsasvárX