Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Jártunk már néhány **** csillagos szállodában, de kastélyszállóban még nem. Minden várakozásunkat felül múlta a valóság. Remek három nap volt. Az éttermi szolgáltatás esetében kiemelném a minőséget. Az volt az érzésünk, hogy igen nagy súlyt fektet a szálló vezetése a minőségi vendéglátásra. Köszönjük.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Csodálatos elegáns környezet és igazi főúri elhelyezés, mindenre kiterjedő kedves és közvetlen személyzet és ellátás, egy születésnap megünneplésére és pihenésre tökéletes volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Csodálatos késő őszi kikapcsolódást töltöttünk a parádsasvári kastélyszállóban.
Ajándékul lakosztályba helyeztek el bennünket, aminek nagyon örültünk. Minden tökéletes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többedszer tértünk vissza.
Nagyon igényesek, tágasak, kényelmesek a szobák.
A személyzet kedvessége különösen is figyelemre méltó.
A szokásos jó szolgáltatásokon (wellness, masszázs...) túl a szabaduló szoba volt most kiemelkedő új élmény.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Nagyon szép négy napot töltöttünk férjemmel a Hotelban. Csodálatos volt a szoba, gyönyörű kilátással. A fürdőszoba is szép és tiszta volt, viszont a csap folyamatosan folyt és hát nem igazán volt jó választás az aranyozott utánzatú csaptelep, mert nagyon sok helyen kopott volt. Ez kicsit rontott az összképen. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Csodás hely, csak ajánlani tudom, tiszta, az árak elfogadhatóak, személyzet kedves, kiszolgálás megfelelő, szép időben érdemes menni, ez nekünk nem annyira jött össze, de másképpen tökéletesnek mondható mindenféle szempontból! köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott járhattunk !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk itt párommal. Mindenre ötöst adtam, mit mondjak még? Csodaszép környezet, csodaszép épület, csodaszép berendezés, gyönyörű fürdőszoba, figyelmes személyzet, nagyon jó wellness, sok játék lehetőség, tökéletes konyha. Parkolás kényelmes, zárt helyen. Ezért a kiszolgálásért az árat sem sokallom. Ki kell próbálni! !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Csodálatos környezetben, barátságos , segítőkész a személyzet. Kérésemet teljesítve csendes, szép kilátású szobát kaptunk. Az ételek választékosak, finomak, bőséges a kínálat. Tisztaságban nem találtunk kifogásolni valót. Az ágyunkkal és a párnákkal nem voltunk elégedettek. Az ágy nagyon recsegett - ropogott. ( azt hittem néha, kettétörik).

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk! Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak. Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes odafigyelést kedveli.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
Az elhelyezés, a szállás jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, az ételek színvonalasak voltak, az allergénekre utalás történt, amely az esetünkben roppant fontos volt, csak ajánlani tudom mindekinek.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.20. - 2020.06.12.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 19.764,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 18.731,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.03.31.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Zúzmarás Kastélyvarázs (min. 2 éj)

ParádsasvárX