Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörűen felújított épület együttes, de sajnos a nyílászárókon mindenhol bedudál a hideg. Nem kis pénz lesz ezt rendbe hozni.
Mi a 2013-as szobában laktunk, sajnos itt nincs lift. Az elhelyezéskor figyelni kellene az életkort is, mivel a meredek lépcsőmászás kellemetlen volt.

Értékelt: 2019. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártunk már néhány **** csillagos szállodában, de kastélyszállóban még nem. Minden várakozásunkat felül múlta a valóság. Remek három nap volt. Az éttermi szolgáltatás esetében kiemelném a minőséget. Az volt az érzésünk, hogy igen nagy súlyt fektet a szálló vezetése a minőségi vendéglátásra. Köszönjük.

Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos elegáns környezet és igazi főúri elhelyezés, mindenre kiterjedő kedves és közvetlen személyzet és ellátás, egy születésnap megünneplésére és pihenésre tökéletes volt.

Értékelt: 2019. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos késő őszi kikapcsolódást töltöttünk a parádsasvári kastélyszállóban.
Ajándékul lakosztályba helyeztek el bennünket, aminek nagyon örültünk. Minden tökéletes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többedszer tértünk vissza.
Nagyon igényesek, tágasak, kényelmesek a szobák.
A személyzet kedvessége különösen is figyelemre méltó.
A szokásos jó szolgáltatásokon (wellness, masszázs...) túl a szabaduló szoba volt most kiemelkedő új élmény.

Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép négy napot töltöttünk férjemmel a Hotelban. Csodálatos volt a szoba, gyönyörű kilátással. A fürdőszoba is szép és tiszta volt, viszont a csap folyamatosan folyt és hát nem igazán volt jó választás az aranyozott utánzatú csaptelep, mert nagyon sok helyen kopott volt. Ez kicsit rontott az összképen. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás hely, csak ajánlani tudom, tiszta, az árak elfogadhatóak, személyzet kedves, kiszolgálás megfelelő, szép időben érdemes menni, ez nekünk nem annyira jött össze, de másképpen tökéletesnek mondható mindenféle szempontból! köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott járhattunk !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk itt párommal. Mindenre ötöst adtam, mit mondjak még? Csodaszép környezet, csodaszép épület, csodaszép berendezés, gyönyörű fürdőszoba, figyelmes személyzet, nagyon jó wellness, sok játék lehetőség, tökéletes konyha. Parkolás kényelmes, zárt helyen. Ezért a kiszolgálásért az árat sem sokallom. Ki kell próbálni! !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Csodálatos környezetben, barátságos , segítőkész a személyzet. Kérésemet teljesítve csendes, szép kilátású szobát kaptunk. Az ételek választékosak, finomak, bőséges a kínálat. Tisztaságban nem találtunk kifogásolni valót. Az ágyunkkal és a párnákkal nem voltunk elégedettek. Az ágy nagyon recsegett - ropogott. ( azt hittem néha, kettétörik).

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk! Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak. Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes odafigyelést kedveli.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
2021.04.09. - 2020.04.09.
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni tea kóstolással, Bellevue kilátó látogatással, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)

ParádsasvárX