Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Már a megérkezésnél meglepetés fogadott. Nem azt kaptuk amire befizettünk. Apartman helyett Lakosztályt. Minden kényelmével. Ezek után már a kényelem és az elhelyezkedés a maximális volt, nem lehetett kérdéses. Az pedig, hogy a tisztaság és az étkezés is kiváló volt, az csak hab a tortán. Nem is kis tortán.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Nagyon jóléreztük magunkat, élveztük a csendet a nyugalmat és a tiszta levegőt. Szerencsére kevesen voltak a kastélyban ,így a welnes részleg is elegendő volt . Kiemelném a konyhát, amely azételek minőségében és a kiszolgálásban is kiváló volt. Nagyon szép a környezet- kastélynak megfelelő, kiváló kirándulási lehetőségek vannak a környéken.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
- csodaszép környezet, szép kastélykert
- szép, nagy, tiszta szobák
- túraútvonalak a környéken
- finom ételek
- kedves, udvarias, segítőkész személyzet
- kellemes wellness részleg, bár a képek alapján nagyobbra számítottunk
- tetszettek a szórakozási lehetőségek, játékok, bowling, billiárd, szabadulószoba

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal a Parádsasvári Kastélyhotelben. Az épület és a környék egyszerűen mesés, a szabadidős programok köre nagyon nagy, nagyon finom svédasztalos reggeli és vacsora, személyzet nagyon figyelmes. Élmény volt!:)

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Szerintem a kastélyhoz ízletesebb ételek jobban illettek volna, azzal nem voltam teljesen elégedett. A wellness részleget feltétlen bővíteni kellene, kissé zsúfoltan voltunk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A környezet gyönyörű, az étkezés osztályon felüli ( a séf szenzációs, a pincérek udvariasak ), a szállás jó, de a személyzet már vegyes ( pl.: a szobában nem szabad értéket ott felejteni ). Összességében az élmény azért inkább pozitív!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Már az érkezés is csuda, a kert a kastély látványa csodálatos. Viszont nem panaszként, de nem jutottunk be, ugyanis percre pontosan lehetett elfoglalni a szállást. Talán igazuk van viszont ezt nem tapasztaltuk ennyire máshol hogy ennyire "szőrös" szívűek. . Addig elmentünk ebédelni, a szemben lévő étterembe. Kár volt, inkább az otthonról hozott szendvicsekből kellet volna.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
A kastély gyönyörű, a konyhája kiváló, a szoba és a fürdőszoba nagy. Az étterem mérete kicsi és mivel a hotel teltházas eléggé zsúfolt. A szauna mini, kényelmesen 3 ember fér el, viszont a gőz szuper.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 10.
Nagyon meg voltunk elégedve a parádi Kastélyhotellel. A recepciós hölgyek kedvesek és szépek voltak,a szobánk tágas,világos és tiszta volt. Az étterem kínálata különleges és bőséges volt,alighogy bekaptam az utolsó falatot a pincérek ugrottak is a tányéromért. A welnessrészleg jó volt,egyedüli negatívum a jakuzzi tisztasága-ragadós fekete kosz volt a szélén körbe,nem mertem hátradőlni-volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Sokáig terveztük a nászutat, gondolkodtunk külföldön és belföldön egyaránt, végül belföld mellett és a kastélyszálló mellett döntöttünk. Nem hiszem, hogy nagy meglepetést okozok, de egyáltalán nem bánjuk, hogy így történt. Voltak apróságok amiken akár lehetne is változtatni, de csak, ha kukacoskodni akarnék, akkor lenne alapja.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.01-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.02. - 2019.06.07.
Szent Hubertus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.833 - 4.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.11-ig
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, törölköző és hajszárító bekészítéssel, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Salvus Apartman
2019.06.25. - 2019.09.15.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, csónakázási lehetőséggel, sportos- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.08.23.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hunguest Hotel Flóra Eger
A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi...
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szuper 4-es ajánlat (min. 4 éj)

ParádsasvárX