Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk! Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak. Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes odafigyelést kedveli.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
Az elhelyezés, a szállás jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, az ételek színvonalasak voltak, az allergénekre utalás történt, amely az esetünkben roppant fontos volt, csak ajánlani tudom mindekinek.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Olyan a hely, amikor megérkezel, mint egy mesebeli kastély. Nagyon tetszett a pezsgős reeggeli, a zongoraszó és a hegedű kísérte vacsora, az hogy minden estére volt valamilyen "program"! Szép tiszta a wellness részleg, illetve az egész hely! A bárban többféle szórakozási/sportolási lehetőség is adott! Van játszószóba, ami a gyermekes családoknak hasznos!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Gyönyörű volt a szállás, az ételek isteniek és bőségesek , nagy választékkal. A wellnessrészleg is kiváló , a gyerekek élvezték nagyon. A három esti program is jó volt. Főképp a bohócműsor volt szuper, a gyerekek imádták. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A személyzet is kedves, segítőkész . Remélem még máskor is eljutunk a CASTLE HOTEL SASVARBA.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Szép környezetben helyezkedik el a szálloda. Rendeben van tartva a szálloda és hozzá tartozó telek is. A szoba magában jó és a felszereltége is. Azonban a ágymatrac használhatósága már lejárt /szerintem/ mivel a franciaágy mindkét oldalán ki volt ülve és a közepe így felmagasodott.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Minden nagyszerű, szép, és tiszta. Bőséges és változatos reggeli, végre egy hely ahol a kávégép képes eszpresszó kávét főzni, és nem feláras. Amin lehetne változtatni: bővebb felvágott, vagy szalámi (akár helyi termelőktől) kínálat, hiányoltuk a zöld / kevert salátákat a reggeli pultból. Nagyon kellemes, hangulatos, bőséges vacsorák.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Gyönyörű környezet, tiszta hegyvidéki levegő a szabadban, udvarias személyzet. A foglalásból sajnos nem derült ki a szoba mérete, ami elég kicsinek bizonyult,főleg a ferde falak miatt. Akadtak technikai problémák, (tv, elszívó), de amikor jeleztük, azonnal orvosolták . A kora reggeli kávézási lehetőséget hiányoltuk, mi korán kelők vagyunk és csak reggelinél jutottunk kávéhoz.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Két éjszakát töltöttünk a szállóban, ahol minden adott a tökéletes pihenéshez és kikapcsolódáshoz: szép, stílusos környezet (csodálatos park és épületek), színvonalas ellátás, lelkiismeretes, figyelmes, kedves személyzet. Először, de nem utoljára voltunk itt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Csodálatos a hely, a kastély kilátójából mesés a táj. A kastély gyönyörű, a korhűen berendezett szoba, a csodaszép fürdőszoba hihetetlenül szép. A közösségi helyiségek, szalonok eleganciája teljesen lenyűgözött bennünket. A wellness részleg, a szabadtéri medence a teljes kikapcsolódást biztosítja. A gyerekek számára berendezett játszószobákban máshol nem található gazdag játékkínálat van.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Két éjszakát töltöttünk a Kastélyhotelben. Gyönyörű kastély a hozzá méltó tökéletes kiszolgálással. Finomak voltak és változatosak az ételek. Tökéletes kiinduló hely a környék felfedezésére. Minden elérhető távolságban van, Sirok, Parád, Kékestető. Az Üvegmanufaktúrát na hagyja ki senki.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2019.12.20.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Halháza Vendégház
Sirok
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutáni tea kóstolással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri sportlehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.28.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

ParádsasvárX