Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár képei

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Nagyon tetszett a hotel, élőben is hozta a kastély hangulatot, ami a képekről sugárzik. A személyzet kedves volt és segítőkész, pedig egész nap maszkot hordtak szegények. Tisztaság volt és rend, a hotel hangulatosan berendezett. Az étel kínálat kielégítő volt és nagyon finom. Reggelinél és vacsoránál is bőségesen lehetett választani.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Először jártunk a hotelben, 2 éjszakát töltöttünk el. Gyönyörű környezet, hatalmas fák, tiszta levegő, csend, nyugalom, kényelem. Kívülről is rendkívül tetszetős, nem győztünk betelni a látvánnyal. Ki sem mozdultunk, nem kirándultunk a környéken. A szoba tágas, tiszta, kényelmes volt. Nagyon finomak az ételek, bőséges a kínálat. A wellness megfelelő.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörűen felújított épület együttes, de sajnos a nyílászárókon mindenhol bedudál a hideg. Nem kis pénz lesz ezt rendbe hozni.
Mi a 2013-as szobában laktunk, sajnos itt nincs lift. Az elhelyezéskor figyelni kellene az életkort is, mivel a meredek lépcsőmászás kellemetlen volt.

Értékelt: 2019. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártunk már néhány **** csillagos szállodában, de kastélyszállóban még nem. Minden várakozásunkat felül múlta a valóság. Remek három nap volt. Az éttermi szolgáltatás esetében kiemelném a minőséget. Az volt az érzésünk, hogy igen nagy súlyt fektet a szálló vezetése a minőségi vendéglátásra. Köszönjük.

Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos elegáns környezet és igazi főúri elhelyezés, mindenre kiterjedő kedves és közvetlen személyzet és ellátás, egy születésnap megünneplésére és pihenésre tökéletes volt.

Értékelt: 2019. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos késő őszi kikapcsolódást töltöttünk a parádsasvári kastélyszállóban.
Ajándékul lakosztályba helyeztek el bennünket, aminek nagyon örültünk. Minden tökéletes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Többedszer tértünk vissza.
Nagyon igényesek, tágasak, kényelmesek a szobák.
A személyzet kedvessége különösen is figyelemre méltó.
A szokásos jó szolgáltatásokon (wellness, masszázs...) túl a szabaduló szoba volt most kiemelkedő új élmény.

Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép négy napot töltöttünk férjemmel a Hotelban. Csodálatos volt a szoba, gyönyörű kilátással. A fürdőszoba is szép és tiszta volt, viszont a csap folyamatosan folyt és hát nem igazán volt jó választás az aranyozott utánzatú csaptelep, mert nagyon sok helyen kopott volt. Ez kicsit rontott az összképen. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás hely, csak ajánlani tudom, tiszta, az árak elfogadhatóak, személyzet kedves, kiszolgálás megfelelő, szép időben érdemes menni, ez nekünk nem annyira jött össze, de másképpen tökéletesnek mondható mindenféle szempontból! köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott járhattunk !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk itt párommal. Mindenre ötöst adtam, mit mondjak még? Csodaszép környezet, csodaszép épület, csodaszép berendezés, gyönyörű fürdőszoba, figyelmes személyzet, nagyon jó wellness, sok játék lehetőség, tökéletes konyha. Parkolás kényelmes, zárt helyen. Ezért a kiszolgálásért az árat sem sokallom. Ki kell próbálni! !

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.19-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni tea kóstoltatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2020.12.23.
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Imola Hostel
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 22.247 - 47.254,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kisvonatozással, belépőkkel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.11.26.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

ParádsasvárX