Erdészné: Tökéletes valóság - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése
1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Tökéletes valóság

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk!Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak.Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes odafigyelést kedveli.A személyzet valódi udvariassága,kedvessége,segítőkészsége maximális diszkrétséggel párosul.Sem a tisztasággal,sem az étterem kínálatával,minőségével nincs probléma.Ezt mutatja,hogy valóban visszatérő vendégek lettünk!Csak jót tudok mondani!

Szeretnéd követni Erdészné felhasználót?    Igen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár
Kossuth u. 1.

2019. augusztus 30.
Az elhelyezés, a szállás jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, az ételek színvonalasak voltak, az allergénekre utalás történt, amely az esetünkben roppant fontos volt, csak ajánlani tudom mindekinek.

2019. augusztus 27.
Olyan a hely, amikor megérkezel, mint egy mesebeli kastély. Nagyon tetszett a pezsgős reeggeli, a zongoraszó és a hegedű kísérte vacsora, az hogy minden estére volt valamilyen "program"! Szép tiszta a wellness részleg, illetve az egész hely! A bárban többféle szórakozási/sportolási lehetőség is...

2019. augusztus 22.
Gyönyörű volt a szállás, az ételek isteniek és bőségesek , nagy választékkal. A wellnessrészleg is kiváló , a gyerekek élvezték nagyon. A három esti program is jó volt. Főképp a bohócműsor volt szuper, a gyerekek imádták. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A személyzet is kedves, segítőkész ....

Kastélyhotel Sasvár, Parádsasvár kiemelt csomagajánlatai
 - Csodálatos Ősz a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-24 - 2020-11-26
 - Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Karácsony a kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutáni tea kóstolással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri sportlehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-28