Lidy: Mini szülinapos nászutas hosszúhétvége Parádsasváron! - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése
1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Mini szülinapos nászutas hosszúhétvége Parádsasváron!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Olyan a hely, amikor megérkezel, mint egy mesebeli kastély. Nagyon tetszett a pezsgős reeggeli, a zongoraszó és a hegedű kísérte vacsora, az hogy minden estére volt valamilyen "program"! Szép tiszta a wellness részleg, illetve az egész hely! A bárban többféle szórakozási/sportolási lehetőség is adott! Van játszószóba, ami a gyermekes családoknak hasznos! A kültéri medence is nagyon szuper volt! Jó szívvel ajánlom, remélem még mi is vissza fogunk menni! :)

Szeretnéd követni Lidy felhasználót?    Igen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár
Kossuth u. 1.

2019. szeptember 19.
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk!Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak.Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes...

2019. augusztus 30.
Az elhelyezés, a szállás jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, az ételek színvonalasak voltak, az allergénekre utalás történt, amely az esetünkben roppant fontos volt, csak ajánlani tudom mindekinek.

2019. augusztus 22.
Gyönyörű volt a szállás, az ételek isteniek és bőségesek , nagy választékkal. A wellnessrészleg is kiváló , a gyerekek élvezték nagyon. A három esti program is jó volt. Főképp a bohócműsor volt szuper, a gyerekek imádták. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A személyzet is kedves, segítőkész ....

Kastélyhotel Sasvár, Parádsasvár kiemelt csomagajánlatai
 - Csodálatos Ősz a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-24 - 2020-11-26
 - Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Karácsony a kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutáni tea kóstolással, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri sportlehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-28