KKatalin: Fantasztikus kikapcsolódás a Kastélyhotel Sasvárban. - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése
1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Fantasztikus kikapcsolódás a Kastélyhotel Sasvárban.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Csodálatos környezetben, barátságos , segítőkész a személyzet. Kérésemet teljesítve csendes, szép kilátású szobát kaptunk. Az ételek választékosak, finomak, bőséges a kínálat. Tisztaságban nem találtunk kifogásolni valót. Az ágyunkkal és a párnákkal nem voltunk elégedettek. Az ágy nagyon recsegett - ropogott.( azt hittem néha, kettétörik). A párna kényelmetlen, túl magas volt. Mindettől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat, sokat kirándultunk a környéken. Rengeteg a látnivaló! A wellness részlegen keveset voltunk, de az is jó volt.Másnak is örömmel ajánljuk Önöket!

Szeretnéd követni KKatalin felhasználót?    Igen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár
Kossuth u. 1.

2019. november 4.
Nagyon szép négy napot töltöttünk férjemmel a Hotelban. Csodálatos volt a szoba, gyönyörű kilátással. A fürdőszoba is szép és tiszta volt, viszont a csap folyamatosan folyt és hát nem igazán volt jó választás az aranyozott utánzatú csaptelep, mert nagyon sok helyen kopott volt. Ez kicsit rontott...

2019. október 17.
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk itt párommal. Mindenre ötöst adtam, mit mondjak még? Csodaszép környezet, csodaszép épület, csodaszép berendezés, gyönyörű fürdőszoba, figyelmes személyzet, nagyon jó wellness, sok játék lehetőség, tökéletes konyha. Parkolás kényelmes, zárt helyen. Ezért a...

2019. szeptember 19.
Tavaly ígértem, hogy visszatérünk, amit meg is tettünk februárban. Sőt! Most szeptemberben negyedszer is a Sasvár Kastélyhotelt választottuk!Pontosan azt nyújtja,amit várunk,ajánlanak.Nyugodt lelkiismerettel javaslom annak,aki nem a tömeget,ricsajt,hanem kényelmet, nyugalmat,személyes...

Kastélyhotel Sasvár, Parádsasvár kiemelt csomagajánlatai
 - Téli napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-04 - 2020-12-23
 - Az év szilvesztere a kastélyban (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-20 - 2020-06-12