Kastélyhotel Sasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

2020. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. július 16.
Nagyon szép és kellemes hely. A személyzet figyelmes és kedves. A konyha kiváló és minőségi. A vacsora választékos, gasztronómiai élmény. Jól választottam, hogy pár év után újra itt töltöttem pár napot.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Kastélyhotel Sasvár további értékelései

2020.08.24a párjával
Kiváló
Igazából minden tetszett jól éreztük magunkat, sajnos több minden volt amit nem próbáltunk . Amit hiányolok nem találtunk tájékoztatót az ott tartott programokról, és a környék látni valóiról sem
2020.08.22a párjával
Kiváló
A személyzet kedves, előzékeny és készséges volt. A szoba felszerelése majdnem tökéletes: a fürdőszobában nem volt törülközőtartó. Egyébként minden rendben volt. Meg kell jegyeznem, hogy sem a személyzet nem viselt maszkot, sem a vendégektől nem követelték ezt meg - még az étkezőkben sem.
2020.06.02a párjával
Kiváló
Nagyon tetszett a hotel, élőben is hozta a kastély hangulatot, ami a képekről sugárzik. A személyzet kedves volt és segítőkész, pedig egész nap maszkot hordtak szegények. Tisztaság volt és rend, a hotel hangulatosan berendezett. Az étel kínálat kielégítő volt és nagyon finom. Reggelinél és...