Messze földön híres szőttes

Paszabi Szőttes Népművészeti Ház PaszabPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab a térképen

Érdekes 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. május 5.
Úgy tudjuk, a paszabi szőttes világhírű, sokan járnak ide a faluba, ezt megcsodálni, vagy beszerezni a forrásoknál. Az önkormányzat büszke is rá, mindent megtesz, hogy méltó keretet adjon ennek. Én meg, ha már Paszabon volt a szállásom, naná, hogy kíváncsi is voltam erre. Derék házigazdám reggel azzal nyitott, hogy elintézte, kulcs a villanyórában, menjünk a szőttesházba. És érdekes volt tényleg, hálás is vagyok érte. Másoknak is ajánlom, ha erre jártok, ne kerüljétek el! Egy kicsit tájház is, rálátsz valamennyire a vidék népének múltjára is!
Paszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - BelsőPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - BelsőPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - BelsőPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - EgyébPaszabi Szőttes Népművészeti Ház Paszab - Külső kép
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval