Sempronius: kedvenc helyem - Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó

Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó értékelése
3. helyezett az 5 pásztói étterem közül

kedvenc helyem

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A pincérek átlagon felül kedvesek és udvariasak. A konyha jó, teríték szép, az elmúlt 4 évben soha semmiben nem csalódtam. Finom a menü is.
Jó helyen fekszik, a főtér mellett.
A mosdó tiszta, kulturált, tágas.
Sajnos a pultnál található kemence néha túl nagy konyhaszaggal árasztja el a belső teret.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Sempronius felhasználót?    Igen

3060 Pásztó
Fő út 60.

2019. március 15.
Március 8-án nőnapkor párommal betértünk,egy vacsorára ebbe az étterembe.Egy kellemes környezet fogadott,fiatalos kiszolgálókkal.Segítőkészek voltak mindenben,bár néhol látszott a rutintalanság,de ez nem rontott a kiszolgálás minőségén.Az ételek finomak voltak,ár érték arányban átlagosak.Egy...

2018. augusztus 18.
Beszéljenek helyettem a csatolt képek az étteremről. A fogások a képen látható módon érkeztek meg, az étlapon ezen a néven szerepelnek: Juhtúróval töltött gombafejek, párolt rizzsel és tartármártással illetve Csirkemellfilé sonkás gnocchival,sajttal grantírozva rukkolával és paradicsommal.

2018. április 30.
Az étterem sajnos egy elég forgalmas fő út mellett van... A kiszolgálás udvarias, választék is bőséges... Az eper leves - nagyon bőséges, és finom..A vaddisznó pörkölt is bőséges adag volt.. A csülök pékné módra szintén.. A második fogásra 40 percet kellettv árni,d emegérte... Az árak is...