Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó

Szállások Pásztó városában
Wellness csomagok Pásztó városában

Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
A helyet az interneten olvastam,nem szokványos étlap,üde és friss ételek. A fitt étlapról csak egy étel volt elérhető,amit nem jeleztek előre,sem az étlapon,sem az interneten. Itt vagyunk a Mátra szívében és az étteremben nincs Irsai Olivér,nagyon szomorú! De az étel a grillezett hátszín nagyon finom,a vargányás rizottóval,és a lilahagyma lekvár. .

Los7158 TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Március 8-án nőnapkor párommal betértünk,egy vacsorára ebbe az étterembe. Egy kellemes környezet fogadott,fiatalos kiszolgálókkal. Segítőkészek voltak mindenben,bár néhol látszott a rutintalanság,de ez nem rontott a kiszolgálás minőségén. Az ételek finomak voltak,ár érték arányban átlagosak. Egy problémánk azért volt,a fel tálalt süllő filé szálkás volt,amire nem számítottunk.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A pincérek átlagon felül kedvesek és udvariasak. A konyha jó, teríték szép, az elmúlt 4 évben soha semmiben nem csalódtam. Finom a menü is.
Jó helyen fekszik, a főtér mellett.
A mosdó tiszta, kulturált, tágas.
Sajnos a pultnál található kemence néha túl nagy konyhaszaggal árasztja el a belső teret.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Beszéljenek helyettem a csatolt képek az étteremről. A fogások a képen látható módon érkeztek meg, az étlapon ezen a néven szerepelnek: Juhtúróval töltött gombafejek, párolt rizzsel és tartármártással illetve Csirkemellfilé sonkás gnocchival,sajttal grantírozva rukkolával és paradicsommal.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Az étterem sajnos egy elég forgalmas fő út mellett van. . . A kiszolgálás udvarias, választék is bőséges. . . Az eper leves - nagyon bőséges, és finom. . A vaddisznó pörkölt is bőséges adag volt. . A csülök pékné módra szintén. . A második fogásra 40 percet kellettv árni,d emegérte. . . Az árak is megfelelőek. . Tiszta hely. . . Máskor is ha erre járunk betérünk.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2020.12.23.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2021.05.28.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kincsvadászattal, kedvezményes éttermi fogyasztással
2020.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Pásztó környékén
Tó Wellness Hotel Pásztó
Libra Hotel Pásztó
Kastélyhotel Sasvár Pásztó
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)

Al Rabló Pizzéria & Étterem PásztóX