Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó

Szállások Pásztó városában
Wellness csomagok Pásztó városában

Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Március 8-án nőnapkor párommal betértünk,egy vacsorára ebbe az étterembe. Egy kellemes környezet fogadott,fiatalos kiszolgálókkal. Segítőkészek voltak mindenben,bár néhol látszott a rutintalanság,de ez nem rontott a kiszolgálás minőségén. Az ételek finomak voltak,ár érték arányban átlagosak. Egy problémánk azért volt,a fel tálalt süllő filé szálkás volt,amire nem számítottunk.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A pincérek átlagon felül kedvesek és udvariasak. A konyha jó, teríték szép, az elmúlt 4 évben soha semmiben nem csalódtam. Finom a menü is.
Jó helyen fekszik, a főtér mellett.
A mosdó tiszta, kulturált, tágas.
Sajnos a pultnál található kemence néha túl nagy konyhaszaggal árasztja el a belső teret.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Beszéljenek helyettem a csatolt képek az étteremről. A fogások a képen látható módon érkeztek meg, az étlapon ezen a néven szerepelnek: Juhtúróval töltött gombafejek, párolt rizzsel és tartármártással illetve Csirkemellfilé sonkás gnocchival,sajttal grantírozva rukkolával és paradicsommal.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Az étterem sajnos egy elég forgalmas fő út mellett van. . . A kiszolgálás udvarias, választék is bőséges. . . Az eper leves - nagyon bőséges, és finom. . A vaddisznó pörkölt is bőséges adag volt. . A csülök pékné módra szintén. . A második fogásra 40 percet kellettv árni,d emegérte. . . Az árak is megfelelőek. . Tiszta hely. . . Máskor is ha erre járunk betérünk.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással
2019.08.15. - 2019.08.20.
Gesztenyés Vendégház
Garáb
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.03.22. - 2020.03.22.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, belépőkkel a Medveparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.

Szállodák Pásztó környékén
Kastélyhotel Sasvár Pásztó
Libra Hotel Pásztó
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)

Al Rabló Pizzéria & Étterem PásztóX