Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó

Szállások Pásztó városában
Wellness csomagok Pásztó városában

Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Március 8-án nőnapkor párommal betértünk,egy vacsorára ebbe az étterembe. Egy kellemes környezet fogadott,fiatalos kiszolgálókkal. Segítőkészek voltak mindenben,bár néhol látszott a rutintalanság,de ez nem rontott a kiszolgálás minőségén. Az ételek finomak voltak,ár érték arányban átlagosak. Egy problémánk azért volt,a fel tálalt süllő filé szálkás volt,amire nem számítottunk.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A pincérek átlagon felül kedvesek és udvariasak. A konyha jó, teríték szép, az elmúlt 4 évben soha semmiben nem csalódtam. Finom a menü is.
Jó helyen fekszik, a főtér mellett.
A mosdó tiszta, kulturált, tágas.
Sajnos a pultnál található kemence néha túl nagy konyhaszaggal árasztja el a belső teret.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Beszéljenek helyettem a csatolt képek az étteremről. A fogások a képen látható módon érkeztek meg, az étlapon ezen a néven szerepelnek: Juhtúróval töltött gombafejek, párolt rizzsel és tartármártással illetve Csirkemellfilé sonkás gnocchival,sajttal grantírozva rukkolával és paradicsommal.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Az étterem sajnos egy elég forgalmas fő út mellett van. . . A kiszolgálás udvarias, választék is bőséges. . . Az eper leves - nagyon bőséges, és finom. . A vaddisznó pörkölt is bőséges adag volt. . A csülök pékné módra szintén. . A második fogásra 40 percet kellettv árni,d emegérte. . . Az árak is megfelelőek. . Tiszta hely. . . Máskor is ha erre járunk betérünk.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.05.21.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, csónakázási lehetőséggel, sportos- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.08.23.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.

Szállodák Pásztó környékén
Libra Hotel Pásztó
Erzsébet Park Hotel Pásztó
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Al Rabló Pizzéria & Étterem PásztóX