Édes Cukorborsó

Cukorborsó Kertvendéglő PátyCukorborsó Kertvendéglő Páty a térképen

Kiváló 2016. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. október 12.
Cukorborsó Kertvendéglőben egy napos, hűvös októberi vasárnap voltunk, 2 család együtt - összesen 4 felnőtt, 4 gyerek.
Szerencse, hogy előző nap foglaltunk helyet. :)
Nagyon kellemesek a színei az étteremnek, a dekoráció pedig igazán otthonos. Egyedi ötletek, mint például a régi vágódeszkából készült étlap, teszik még hangulatosabbá az egészet.
A kiszolgálás közvetlen, udvarias és rendkívül kedves.
Az ételeket mintha a nagymamám főzte volna, ízletes és gusztusos.
Árban teljesen megfizethető.
Mire végeztünk, már ott ültek új vendégek a felszabadult székeken, s türelmetlenül sürgették a kényelmesen készülődőket.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Cukorborsó Kertvendéglő további értékelései

2024.03.02családjával
Igazi családias hangulatú hely.Profi,udvarias,figyelmes kiszolgálás.Remek,ízletes ételek és életünk legjobb pizzája.Nagyon sok helyen jártunk már,de ide biztosan visszamegyünk! Óriási gratulációnk a teljes példamutató csapatnak! További sok sikert kívánunk!
2023.02.27barátokkal
Korábban már voltunk itt, ma eljöttünk a barátainkkal is. A kedves fogadtatáson kívül a pizzasütő kemence látványa, a készülő pizzák étvágygerjesztő illata is elvarázsolta ismerőseinket. A séfek értik a dolgukat, a minőségi alapanyagokból készült ételek gusztusosak, ízletesek! Köszönjük
2021.11.26egyedül
Ide meg úgy kerül az ember, hogy Budakeszi végéből elindul Pátyra, és a lakott hely szélén idebukkan... elárulom, hogy azért előzetesen megszimatoltam az ittjartam.hu-n, szóval, nem volt ez teljesen véletlen. Hát akkor lássuk... borongós, esős, hideg idő. Milyen ilyenkor egy "kertvendéglő"? Ki...
Hotel Abacus Herceghalom - Édes kényeztetés
Édes kényeztetés