Cukorborsó Kertvendéglő Páty

Cukorborsó Kertvendéglő Páty
Cukorborsó Kertvendéglő PátyCukorborsó Kertvendéglő Páty
Cukorborsó Kertvendéglő PátyCukorborsó Kertvendéglő Páty

Cukorborsó Kertvendéglő Páty bemutatkozása

Ha összegyúrjuk a családi vendéglátást a bisztró konyhával, jól megrázzuk ezt az elegyet, megspékeljük egy kis friss alapanyagokból készített hozzávalókkal, akkor egy olyan barátságos vendégőt kapunk, ahová nem csak az ünnepnapokon térünk be szívesen, de mindennapok kedvelt helyszíne is lehet.

Hotel Abacus Herceghalom - Tavaszi wellness akció
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Cukorborsó Kertvendéglő Páty vélemények

Kiváló 2024. március 2.családjával járt itt
Igazi családias hangulatú hely.Profi,udvarias,figyelmes kiszolgálás.Remek,ízletes ételek és életünk legjobb pizzája.Nagyon sok helyen jártunk már,de ide biztosan visszamegyünk!
Óriási gratulációnk a teljes példamutató csapatnak!
További sok sikert kívánunk!
Cukorborsó Kertvendéglő Páty - EgyébCukorborsó Kertvendéglő Páty - EgyébCukorborsó Kertvendéglő Páty - EgyébCukorborsó Kertvendéglő Páty - Egyéb
Kiváló 2023. február 27.barátokkal járt itt
Korábban már voltunk itt, ma eljöttünk a barátainkkal is. A kedves fogadtatáson kívül a pizzasütő kemence látványa, a készülő pizzák étvágygerjesztő illata is elvarázsolta ismerőseinket. A séfek értik a dolgukat, a minőségi alapanyagokból készült ételek gusztusosak, ízletesek! Köszönjük
2055
2021. november 26.egyedül járt itt
Ide meg úgy kerül az ember, hogy Budakeszi végéből elindul Pátyra, és a lakott hely szélén idebukkan. . . elárulom, hogy azért előzetesen megszimatoltam az ittjartam. hu-n, szóval, nem volt ez teljesen véletlen. Hát akkor lássuk. . . borongós, esős, hideg idő. Milyen ilyenkor egy "kertvendéglő"?
Cukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - Külső képCukorborsó Kertvendéglő Páty - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Átlagos 2020. december 13.barátokkal járt itt
Törekvő étterem Páty mellett, az út szélén. Az itallap nem sok izgalmat hordoz, kommersz sörök és tömények sorakoznak rajta. Az étlapon vannak figyelemre méltó ajánlatok. Amolyan titkos tippnek tűnt a hely, ami szájhagyomány útján terjed és kiváló élmény kerekedik belőle. Nem pont így lett.
Cukorborsó Kertvendéglő Páty - EgyébCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étel/italCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - BelsőCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Étlap/itallapCukorborsó Kertvendéglő Páty - Külső képCukorborsó Kertvendéglő Páty - Belső
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Egy vacsorára tértünk be a Cukorborsóba, és kedves fogadtatásban részesültünk, amint beléptünk! Sokat változott a hely belső dizájnja is, nagyon barátságos, letisztult, látszik, hogy az új tulajnak fontos a hely enteriőrje! Pizzát rendeltünk, ami ott készült szinte a szemünk láttára és az illatok után sem csalódtunk,nagyon ízletes a pizzájuk!
Szörnyű 2017. szeptember 4.egyedül járt itt
Jókai bablevest kértem, az étlap szerint mangalica kolbásszal, csülökkel stb. A láboskában hozott leves forró volt és volt színe. Ennyi,de semmi több. Se íze, se illata, se megfelelő állaga. Szerintem valami gyenge alaplébe bedobáltak az " összetevőket" , majd felforrósították. A pincér megkérdezte kérek e kenyeret.
Gyenge 2017. augusztus 20.egyedül járt itt
Másodjára jártam itt és kellemes várakozással ültem le ebédelni. Kár volt. A rendelt vadas marha zsemlegombóccal minősége még a vicckategória alját sem érte el. - A hús még rendben lenne, de a vadas szósz nélkülözte e zöldségeket és emiatt enyhe kotyvalék íze volt. A fő attrakciónak szánt zsemlegombócról nagyon nehéz jó modorban írni.
Szörnyű 2016. november 16.a párjával járt itt
Eddigi életem során, noha jártam már pórul éttermi látogatásaim során, ilyen kritikán aluli színvonallal még sehol sem találkoztam. Így hát, rám amúgy nem jellemző módon, közzé is teszem a tapasztalatainkat. Már az gyanút keltett bennünk, hogy az étteremben 15 foknál nem lehetett melegebb, kabátban ültünk mi, és a másik asztalnál ülők is.
Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Cukorborsó Kertvendéglőben egy napos, hűvös októberi vasárnap voltunk, 2 család együtt - összesen 4 felnőtt, 4 gyerek. Szerencse, hogy előző nap foglaltunk helyet. :)
Nagyon kellemesek a színei az étteremnek, a dekoráció pedig igazán otthonos. Egyedi ötletek, mint például a régi vágódeszkából készült étlap, teszik még hangulatosabbá az egészet.