81Café Pécel

cukrászda, kávézó - kávéház
81Café Pécel
81Café Pécel81Café Pécel
81Café Pécel81Café Pécel

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

81Café Pécel vélemények

2022. július 19.egyedül járt itt
A Pécelről Budapest (Rákoscsaba) felé tartó főút mellett található fiatalos kávézó. Mintha egy régi trafóházból alakították volna ki. Az épület mögött tágas, árnyékos terasz került kialakításra. Talán régebben motoros kocsma lehetett, legalábbis erre utalnak a különféle amerikai motoros jelképek, feliratok.
81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb81Café Pécel - Egyéb