Iparos Kisvendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Iparos Kisvendéglő Pécs vélemények

Szörnyű 2016. január 30.gyerekekkel járt itt
Mostmár tudom,így kb egy óra múlva,miért volt a grátiszhúsleves...
A család 50%-a a wc-n ül... :/
Szörnyű 2016. január 30.gyerekekkel járt itt
Beléptünkkor nem étlapot kaptunk,hanem grátisz felajánlott húslevest tukmáltak metélttel. Rákérdezett a felszolgáló,milyen húst akarunk és sertést mondtak a férfiak erre kettőt ajánlott. Étlap még mindig sehol. . . Én rántottsajtot kértem. Förtelmes volt. Vegyessaláta alatt egy halom káposzta savanyúságot értenek,némi paraficsommal,kis hagymával és egy kiskanál uborkasalátát. . .
Lepukkant hely. Sajnálom. . .
Kiváló 2015. március 3.gyerekekkel járt itt
Hosszú évek után látogattuk meg ismét családi vendéglőnket. Az ételek minősége kiváló, az adagok még mindig átlagon felüliek. A grátisz levessel most is eltölthettük az időt amíg készültek a rendeléseink. Talán az üdítő árak húzósak egy kicsit, de az ételárak ezzel szemben - pécsi szinten - átlagosak.
Kiváló 2014. augusztus 31.családjával járt itt
A belváros közelében, központi helyen, egy igazán remek étterem, ha Pécsett étterembe megyek, mindig ezt választom. Kellemes termek, de nekem a kerthelyiség a kedvencem. Az adagok bőségesek, finomak, és megfizethetőek. Az sem elhanyagolható, hogy nem kell üres asztalnál várni farkaséhesen, amíg elkészül az étek, hiszen forró húslevessel kedveskednek minden vendégnek grátisz. Jó szívvel ajánlom bárkinek.
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Központi helyen található, hangulatos barátságos étterem. Több terem, és kerthelység található itt, így a nagy melegben is jólesik megpihenni egy kicsit. Gyakran jártam ott egy-egy ebédre, családi ünnepet is tartottunk ebben az étteremben. Finom ételek, barátságos személyzet várja a betérő vendégeket. Mindenkinek ajánlom, próbálja ki ha megéhezik.