Susogó Borvendéglő Pécs

2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal

Susogó Borvendéglő Pécs vélemények

Szörnyű 2017. április 1.barátokkal járt itt
Mindenki meneküljön! Véletlenül sem szabad kritikát megfogalmazni mert azt a kedves tulajdonos [moderálva - a szerk.] nehezen viseli. Ugyanakkor a felszolgálók borozgathatnak a pultban. Érdekes.. Magyarország 2017?
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. június 14.családjával járt itt
A hely barátságos, a kiszolgálás rendben. Az ételek azonban korántsem olyan lenyűgözőek, mint aminek beállítani igyekeznek. Némely alkotóelem nyers, van ami ízetlen, a mennyiség pedig kevés. Az ár/érték arány kifejezetten kedvezőtlen, pedig mi az árral kevésbé szoktunk törődni.
Szörnyű 2014. május 29.barátokkal járt itt
Én tegnap voltam a párommal és a német barátainkkal a Susogó étterembe. A hely külsőleg is mint belsőleg nagyon modern és tiszta, rendezett volt. A kiszolgáláson lehetne még javítan és az az étterem számlájára írható, hogy a pincér nem beszélt németül és csak angol étlapot hozott. Nekem az ételek ízlettek, de a mennyiség már kevésbé.
Gyenge 2014. február 23.a párjával járt itt
Párommal rendszeres étterembe járók vagyunk, igaz az elmúlt években ritkábban jutunk el ilyen helyekre. Régóta a Bakancslistánkon volt ez a hely, mindenki - főleg szaklapok - ódákat zengtek, gondoltuk az egyik szabad ebédidőnkben kipróbáljuk. Hely: csodás, kellemes időjárás, kint ültünk le, rajtunk kívül egy lélek sem.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Susogó. Kellemes késő este, olvassuk a kiírást a kapu előtt zárva. Sajna máshova kell mennünk. Utánunk szól egy kedves barna hajú férfi, mit szeretnének. Nyitás előtt egy órával beinvitált bennünket (úgy is foglalt minden hely később). Barátségos, meghitt, nyugalmat sugárzó környezet fogadott bennünket.
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Ezen meglepődtem, hogy a Susogóról még senki sem írt. Az igényes, csúcs gasztronómia legjobb helyszíne Pécsett. A néhány asztalos étterem a hegyoldalban, egy szűk kis utcában található. Előzetes asztalfoglalás nélkül elindulni sem érdemes. Étlap nincs, azt készítenek amiből aznap a legjobbat kapták - érdemes ajánlatukat a facebookon is figyelemmel kísérni.