Hungária Apartmanház Pécs

Hungária Apartmanház Pécs
Hungária Apartmanház PécsHungária Apartmanház Pécs
Hungária Apartmanház PécsHungária Apartmanház Pécs

Hungária Apartmanház Pécs bemutatkozása

A mediterrán hangulatú szállás békés sziget Pécs belvárosának forgatagában, ugyanakkor közvetlen közelében éttermek, üzletek, szórakozóhelyek találhatók. Belvárosi apartmanunktól ötpercnyi sétával elérhető a történelmi városközpont, a sétálóutca, a város impozáns török műemlékei és a székesegyház.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hungária Apartmanház Pécs vélemények

Kiváló 2017. január 31.a párjával járt itt
Egy kellemes, csendes, kényelmes szállásra vágytunk megfizethető áron Pécs belvárosában. A Hungária Apartmanházban ezt mind megtaláltuk. Jól felszerelt, tiszta apartman, kedves vendégfogadás és tágas belső tér. A szobához tartozó konyhai blokkban pedig minden megtalálható, amire egy hosszú hétvége alatt szükség lehet. Szívből ajánlom minden Pécsre látogatónak.