Szamárkút Panzió Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Szamárkút Panzió Pécs vélemények

Átlagos 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
A szállás azoknak, akik csak "aludni" térnek be, megfelelő. A személyzet kedves volt, még akkor is, amikor csak késő este értünk oda (lerobbant a kocsink). A szobákban lévő kényelmi dolgok minimálisak, a hűtő nálunk például nem üzemelt, a tv is csak a régi, 32 cm-es, CRT típus volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. október 28.a párjával járt itt
Vonattal utaztunk le Pécsre, s a városon belül helyi járatú autóbuszokkal közlekedtünk . . . Még így, autó nélkül is jól megközelíthető a szálláshely, sőt, még gyalog is csak 20 perc sétára van pl. a Zsolnay negyed, vagy épp a belváros. Kellemes, szép helyen van a panzió, mely egyszerű ugyan, de az árak sem drágák egyáltalán.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2014. október 6.egyedül járt itt
Könnyen megközelíthető, a hozzá vezető úton szép kilátással. Egyszerű berendezésű és árfekvésű. Az épület mögötti belső udvaron biztonságos ingyenes parkoló van. A személyzet kedves, rugalmas. A reggeli személyre szabhatóan frissen rendelhető, bőséges. A szabad internet praktikussá is teszi a helyet.
Kiváló 2013. október 14.egyedül járt itt
Olcsó és minőségi szállás. Őszintén ajánlom bárkinek. A szobák tiszták, gyors internet hozzáféréssel és tv-vel. A reggeli bőséges és jó minőségű. Finom a kávé és a tea. Udvarias a kiszolgálás, nagyon rugalmasak mindenben. 10 percre van a belvárostól busszal/kocsival. Nagyon jó a levegő. Csend és nyugalom van. Világutazóként nagyon kellemes meglepetés volt.