Toldi Apartmanok I. Pécs

Apartman
Toldi Apartmanok I. Pécs
Toldi Apartmanok I. PécsToldi Apartmanok I. Pécs

Toldi Apartmanok I. Pécs bemutatkozása

A Toldi Apartmanok I. a korokat és kultúrákat sokszínű forgatagban ötvöző város, Pécs szívében található. A két apartmant egy társasház földszintjén, a Toldi Apartmanok II. első emeleti lakásaitól 200 méterre alakították ki. Egyedül utazóknak, pároknak, családoknak, kisebb vagy nagyobb rendezvények résztvevőinek egyaránt remek szálláslehetőséget kínálnak.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Toldi Apartmanok I. Pécs vélemények

Kiváló 2016. február 8.családjával járt itt
Nem nagyon lehet mást írni, mint hogy ez a szállás egész egyszerűen kiváló! Elképesztően tiszta, a konyha szinte jobban fel van szerelve, mint otthon, tehát a reggeli készítésétől egy komolyabb ebéd vagy vacsora elkészítéséig semmi sem jelenthet gondot, sőt még mosogatógép is helyet kapott a kis oldalhelyiségben.
Kiváló 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
2014. augusztus 30-31-én töltöttünk itt kellemes hétvégét: 4 család. Minden tiszta, hihetelenül jól felszerelt volt. Minden látnivalóhoz, busz pályaudvarhoz, áruházhoz közel van, de parkolni is lehet az utcában. A tulajdonos az érkezés, indulás idópontját rugalmasan kezelte. Tökéletes!
Papp Ilona, Benedict Mihály ( a többiek nevében is. )
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Nagyon tetszett minden. A konyha mosogatógéppel és minden szükséges eszközzel felszerelve! A fürdőszoba ragyogó tisztaságú, sehol a penészgomba, még a sarkokban sem, a zuhanyfej tiszta, vízkő mentes. No és a mosógép még ráadás. Nem beszélve a központi fűtésről, ami szabályozható meleget adott. Redőnyök minden ablakon, könnyen húzogatható.
Kiváló 2013. november 7.barátokkal járt itt
Az apartman csendes kis utcában helyezkedik el,közel a városközponthoz,elérhető közelségben a vasútállomás és a távolsági buszpályaudvar.
Az apartman tulajdonos kedves,segítőkész!
At apartman tiszta,jól felszerelt, minden szükséges háztartási gépekkel.
Csak ajánlani tudom mindenkinek,ezt a klassz apartmant,mert nekünk nem okozott csalódást!
Átlagos 2013. július 30.barátokkal járt itt
Sötét kis mellékutca , abban egy öreg ház, benne leválasztott lakás. Nagyon kedves tulajdonos. Szeparálódni nem igen lehet, két főnek azonban ideális lehet. sok háztartási gép van és nagy fürdőszoba, rakodás nehézkes. Közel a belváros. parkolásért fizetni kell. Korrekt szolgáltatás, mi viszonylag jó áron foglaltunk. Kb 7,5 pontot bármikor adok érte. (étkezés pontnak nincs értelme)
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Több alkalommal szálltunk meg férjemmel a Toldi apartmanokban. Laktunk már mind a kettő apartmanban. A tulajdonosok nagyon-nagyon rendesek és maximálisan segítőkészek. Az apartmanokat minden esetben frissen takarítva kaptuk meg, tiszta rendes ágynemű és kellemes környezet fogadott bennünket minden alkalommal.