különleges színhely a Balaton felvidéken

Hét Kenyér Ökovendégház PécselyHét Kenyér Ökovendégház Pécsely a térképen

Kiváló 2023. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. december 18.
Egy különleges helyet kerestem az ősszel a Balaton felvidéken és meg is találtam
A nemzeti park területen helyezkedik a pazar tihanyi kilátassal rendelkező öko vendégház amit már régota követek a Fb n es a tv ben is láttam roluk kisebb bemutkozót már.A házaspár szivből csinalja amit csinál és teljesen életük része ez az életforma kemencével, kenyérrel, lóval mélymulcssal,üveghazzal tyukokkal ,bio céklaval tökkel paradicsommal kecskékkel együtt ..na és a vörös cica aki egy tündér
A mennyei egeszséges reggelik itt teremnek a hegy oldalban nem bolti dolgokat eszel ,helyi kecskesajt és joghurt házi granola - ennek jarjatok utana.)nem bánjatok meg !Azota én is készitek:)
Az a csönd ami ott van éjjel már az megér egy misét..távol van minden város nincs auto zaj ,csak a madarak vannak ,és az körbe erdő :)
A szállás nagyon igenyes tiszta és fő szempont a takarekosság náluk(eső viz ,áram )ami követendő példa a mai vilagban ,mindenkinek így kéne bánni az erőforrásokkal és nem pazarolni azokat ahogy sokan teszik
Csak és kizarolag azoknak ajánlom akik ezt értik és értekelik is! és tudnak ebben élni (napokig )
Ha te a gyorskajahoz kádfürdöhöz szemeteleshez üvoltő zenéhez és dorbézoláshoz vagy szokva még véletlen se menj arra.Ha távol áll tőled a komposzt wc gondolata és ez taszít téged akkor esetleg keress más helyet (persze van angol wc is de ide ez való) Többetk közt azert is választottuk ezt a helyet h ötletet vegyünk esetleg tanuljunk valamit ,ami esetleg nekünk is uj ,mert mi is ezt a vonalat követjük jo ideje már ..
Fürdődézsa csillagos ég alatt ma mar nem kuriozium de ezen a helyen ahol szinte csak eső viz van itt igen is az.
Csodás turákat tehetsz a környeken ,viszont autoval ovatosan arra ,inkabb terepjáros az ut,mi szemelyautoval voltunk ,ami esobe igazi kihivas !És jobb is ha gyalog megy az ember fia anya egy nemzeti parkban nem kocsival.ugye?
ha foglalsz minden inf t megkapsz részletesen imélben
vannak nyilt napok workshopok a kis pékségukbe ami fantasztikus ötlet
Nos szivből ajánlom ,de nem akárkiknek!
Mindig ott lennek és ott élnek ha megtehetnem
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló