7831 Pellérd, Dózsa György út 25

Potyka Vendéglő Pellérd értékelése:

1. helyezett az 1 pellérdi étterem közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 468 étterem közül

söröző, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Gösser, Soproni

Potyka Vendéglő Pellérd bemutatkozása

A Potyka vendéglő és vendégház Pellérden, Pécstől mindössze 10 km-re, a harkányi út mentén található. Magyaros ízvilágú konyhánk specialitásai a halból készült ételek, de étlapunkon minden kedves vendégünk talál ízlésének megfelelőt. Éttermünk kínálata mellett vendégházunk kétágyas, fürdőszobával és légkondicionálóval ellátott szobái várják a falusi turizmus szerelmeseit. Csoportokat, osztálykirándulókat és biciklivel érkező vendégeket is szívesen látunk. A nálunk rendezett lakodalmakra, rendezvényekre érkező vendégek a település kedvező fekvésének köszönhetően könnyen elérhetik Baranya megye bármely látnivalóját, legyen az a Harkányi gyógyfürdő, a Siklósi vár vagy az Orfűi-tó.

Potyka Vendéglő Pellérd képei

Potyka Vendéglő Pellérd vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Már több ízben jártunk az étteremben, rendezvényeken is, legutóbb a teraszon egy nagyon forró nyári napon ebédeltünk itt finomakat! Kedves fogadtatás, udvarias kiszolgálás, tiszta hely és finom ételek - ez mind a Potyka. Bőséges adagok, szinte forró ételek kerültek most is elénk nagyon rövid várakozás után.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Vidékről hazafelé álltunk meg ebédelni a párommal. A nejem csirke ételt evett,én bevállaltam a halászlét,amit kevés helyen merek megtenni. Szerencsére nem kellett csalódni sem nekem,sem a nejemnek. A fűszeres csirkemell salátával igazán üde fogás volt. A halászlé kellően ízes,sűrű volt és a harcsa filé tényleg szálkamentes.

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Már több ízben jártunk az étteremben, sőt rendezvényeken is. Ezért, ha arra járunk sosem kerüljük el, főleg, ha már kopog a szemünk az éhségtől. Kedves fogadtatás, udvarias kiszolgálás és finom ételek amik jellemzik a helyet. Általában frissen sülteket választunk, mint most is. Bőséges adagok, szinte forró ételek kerültek most is elénk nagyon rövid várakozás után.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Finom ételek, gyors és kedves kiszolgálás. A család minden tagja talált megfelelőt. A pincér türelmes és kedves volt a gyerekekhez is.A 6 éves lányunk nagyon örűlt , hogy külön ő is kapott étlapot, és figyelmesek voltak vele is.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Pellérdi nyaralásunk során tértünk be egy vacsorára, két gyermekünkkel. Mindenképpen szerettük volna megkóstolni a halételeket. Négyen háromféle halat kóstoltunk,és mindhárom rendkívül ízletes, ízlésesen tálalt, bőséges étel volt. A kerthelyiség is,ahol étkeztünk,kedves, kulturált. A kiszolgálás gyors,és barátságos.

zotya1 TOP egyébhely értékelő
2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 6 este vacsoráztunk, ebbe a hangulatos vendéglőben.A házigazda minden nap kívánságunknak eleget tett.Étlapon kívüli ételeket is szívesen elkészítettek. A fogadtatás és a kiszolgálás is nagyon családias volt..Ez az a hely ahova szívesen visszatérnék még!!!Üdvözlettel Juhász Zoltán Miskolc

Legnépszerűbb csomagok Pellérden és környékén
Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.14. - 2019.06.30.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2018.11.18. - 2019.12.29.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és pezsgőfürdő használattal, BEMER kezeléssel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.25. - 2019.02.28.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/ék ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness belépővel, ajándék koktéllal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.30. - 2019.02.18.
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.16. - 2019.11.16.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.26.

Szállodák Pellérd környékén
Ametiszt Hotel Pellérd
Dráva Hotel Thermal Resort Pellérd
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Pellérd
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)