7831 Pellérd, Dózsa György út 25

Potyka Vendéglő Pellérd értékelése:

1. helyezett az 1 pellérdi étterem közül
26. helyezett Dél Dunántúlon - 445 étterem közül

söröző, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Gösser, Soproni

Potyka Vendéglő Pellérd bemutatkozása

A Potyka vendéglő és vendégház Pellérden, Pécstől mindössze 10 km-re, a harkányi út mentén található. Magyaros ízvilágú konyhánk specialitásai a halból készült ételek, de étlapunkon minden kedves vendégünk talál ízlésének megfelelőt. Éttermünk kínálata mellett vendégházunk kétágyas, fürdőszobával és légkondicionálóval ellátott szobái várják a falusi turizmus szerelmeseit. Csoportokat, osztálykirándulókat és biciklivel érkező vendégeket is szívesen látunk. A nálunk rendezett lakodalmakra, rendezvényekre érkező vendégek a település kedvező fekvésének köszönhetően könnyen elérhetik Baranya megye bármely látnivalóját, legyen az a Harkányi gyógyfürdő, a Siklósi vár vagy az Orfűi-tó.

Potyka Vendéglő Pellérd képei

Potyka Vendéglő Pellérd vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Vidékről hazafelé álltunk meg ebédelni a párommal. A nejem csirke ételt evett,én bevállaltam a halászlét,amit kevés helyen merek megtenni. Szerencsére nem kellett csalódni sem nekem,sem a nejemnek. A fűszeres csirkemell salátával igazán üde fogás volt. A halászlé kellően ízes,sűrű volt és a harcsa filé tényleg szálkamentes.

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Már több ízben jártunk az étteremben, sőt rendezvényeken is. Ezért, ha arra járunk sosem kerüljük el, főleg, ha már kopog a szemünk az éhségtől. Kedves fogadtatás, udvarias kiszolgálás és finom ételek amik jellemzik a helyet. Általában frissen sülteket választunk, mint most is. Bőséges adagok, szinte forró ételek kerültek most is elénk nagyon rövid várakozás után.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Finom ételek, gyors és kedves kiszolgálás. A család minden tagja talált megfelelőt. A pincér türelmes és kedves volt a gyerekekhez is.A 6 éves lányunk nagyon örűlt , hogy külön ő is kapott étlapot, és figyelmesek voltak vele is.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Pellérdi nyaralásunk során tértünk be egy vacsorára, két gyermekünkkel. Mindenképpen szerettük volna megkóstolni a halételeket. Négyen háromféle halat kóstoltunk,és mindhárom rendkívül ízletes, ízlésesen tálalt, bőséges étel volt. A kerthelyiség is,ahol étkeztünk,kedves, kulturált. A kiszolgálás gyors,és barátságos.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 6 este vacsoráztunk, ebbe a hangulatos vendéglőben.A házigazda minden nap kívánságunknak eleget tett.Étlapon kívüli ételeket is szívesen elkészítettek. A fogadtatás és a kiszolgálás is nagyon családias volt..Ez az a hely ahova szívesen visszatérnék még!!!Üdvözlettel Juhász Zoltán Miskolc

Legnépszerűbb csomagok Pellérden és környékén
Szilvia Vendégház
Pellérd
2018.07.16. - 2018.11.15.
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2018.07.15. - 2019.07.15.
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 9.528,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2018.06.08. - 2018.09.10.
Paprika Vendégház
Harkány
7 nap/6 éjszaka 2.417,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, Harkány kártyával
2018.03.18. - 2018.10.31.
Ágoston Hotel
Pécs
2018.07.16. - 2018.09.13.

Szállodák Pellérd környékén
Thermal Hotel Harkány Pellérd
Ametiszt Hotel Pellérd
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Vitis vakáció (min. 2 éj)

Potyka Vendéglő PellérdX