Albánok Svábiában

Albán Pékség & Cukrászda & Coffee PiliscsabaAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba a térképen

Átlagos 2020. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. november 20.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Pilisből jöttünk hazafelé egy kis kerülővel, este volt már és azt gondoltam, hogy ideje kávézni valahol. Ha az ember keres, akkor nem talál- Falvak múltak el kávé nélkül. Ez a cukrászda felirat az út túloldalán virult, meg is fordultam érte a 10-es úton, aztán az előtte lévő parkolóban megálltunk. Bent páran ültek, ez egy-két hete volt, akkor még nem volt tilos. Jellegzetes albánpékség-kínálat, nem túl barátságos kiszolgálással, este lévén már egy csomó dolog elfogyott a polcokból, de amúgy a hely tisztának tűnt, ott is fogyasztottunk leveles tésztákat, üdítőt, kávét, meg el is vittünk haza valami sósabb termékfélét. Nem volt egy maradandó élmény, a hely közvetlenül egy sváb pékség tőszomszédja, biztos jól megélnek egymás mellett. Ajánlom is, meg nem is.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Albán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - Külső képAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - Külső képAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - Étel/italAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - Külső képAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - BelsőAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - BelsőAlbán Pékség & Cukrászda & Coffee Piliscsaba - Belső
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt