Lourdes-i barlang Pogányszentpéter

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Lourdes-i barlang Pogányszentpéter vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 29.a párjával járt itt
Volt valami viccesen felöltöztetett húsvéti szobor az út mellett Pogányszentpéteren, éppen azon poénkodtunk, hogy hogyan lehet egy szent pogány vagy fordítva, amikor lobogó ruhában megláttam a húsvéti nyulak mellett egy fejetlen nőt az országút mellett. Talán Boleyn Anna, jutott eszembe, és megfordultam.
Lourdes-i barlang Pogányszentpéter - BelsőLourdes-i barlang Pogányszentpéter - BelsőLourdes-i barlang Pogányszentpéter - Külső képLourdes-i barlang Pogányszentpéter - Külső képLourdes-i barlang Pogányszentpéter - Belső