Pist79: Ezzel nem lakok jól - habár drága - Reinpold's KOLBice Polgár

Reinpold's KOLBice Polgár értékelése
2. helyezett a 3 polgári étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Ezzel nem lakok jól - habár drága

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A benzinkúton található ez az étkező, vagy nem is tudom hogy nevezzem, hiszen nincs is különválasztva semmitől. A pénztárnál lehet kikérni a kaját, közvetlen a pult mögött egy tábla a választékról, meg ott van a sütő is. szinte rögtön mellette már a hidegindítók, szélvédőmosó folyadékok, autóillatosítók sorakoznak. Szerencsére le lehet ülni bent is meg kint is, lehet nézni a forgalmat, vagy az Outlet center hátsó falait.
Az adagok egyébként kicsik, de nagyon drágák! Úgy éreztük, kidobott pénz, éhes maradtam utána. Bár finomak.

Ennyire tetszett: Átlagos

4090 Polgár
M3 Outlet csomópont

Vélemények Pist79 felhasználótól

2018. május 20.
Megfáradt bringásokként érkeztünk erre a helyre, épp csak hogy betoljunk valami gyorsat és már menjünk is tovább. A kiszolgálással semmi gond nem volt, a pultos jókedvű, kedves volt. A kaja is olyan volt, amire számítottam, semmi extra, hotdog, gyros. Mondjuk tálcáról jobb lett volna megenni ha...