Pist79
Országjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Pist79 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Mindenevő
Regisztráció2016.08.07
Utoljára itt2018.05.23

Gyenge 2017. július 2., csoporttal járt itt
Egy igazán patinás, kívül belül tiszta, rendezett helyen ebédeltünk. Sajnos kb ennyi az előnye. Egy nagyobb csoport tagjaként voltam ott (kb 40 fő). Előre lefoglalt asztalok, valamint érkezésünk előtt 1 órával már odaszóltunk. Sajnos csak érkezésünk után 1 órával sikerült elkezdeni az ebédet.
Érdekes 2017. július 13.a párjával járt itt
Ezen a helyen mindig sokan vannak, még télen is. A kombinált termál-élmény jegy ár/érték aránya jónak mondható. Sok csúszda és élményelem az egyiken, többfajta hőmérsékletű medence a másikon, szerintem minden igényt kielégít. A termál részben még szabadtéri medence is van, a téli mínuszokban kellemes a meleg vizes "felfrissülés".
Gyenge 2017. július 14.családjával járt itt
Ha egy igazán finom, hatalmas hamburgerre vágysz amit kellemes hangulatban betolnál, ráadásul jó áron, . . . . akkor ez nem a Te helyed. A helyiség belül kicsi, csak két asztal van, tehát max 8 fő fér el, két csoportban. A felszolgáló kisasszonynak sajnos le van bénulva az arca, mert mosolyogni nem tud szegény. .