Stefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi

3,8
a 3 polgárdi étterem közül
kávézó - kávéház, pizzéria, ételbár
Stefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi
Stefano & Mamut Ételbár & Kávézó PolgárdiStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi

Levendulás Ház Balatonf?kajár - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Levendulás Ház Balatonf?kajár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Stefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
2022. január 6.a párjával járt itt
Kintről nézve elég lepattant hely. Tudatosan jöttem ide, jót olvastam erről, meg is találtuk GPS alapján valahol valami lakótelep tövében meg pár régi panel romjai között. Idő kicsit ronda, nem kéne továbbmenni, menjünk be. Odabent viszont meglepően jól néz ki a külsőhöz képest.
Stefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Külső képStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - MosdóStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - MosdóStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - MosdóStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Étel/italStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Étel/italStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Étel/italStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Étel/italStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Étel/italStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - EgyébStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - EgyébStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - BelsőStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - EgyébStefano & Mamut Ételbár & Kávézó Polgárdi - Egyéb