Kifejezetten jó pogácsák

Maroni Cukrászda PomázMaroni Cukrászda Pomáz a térképen

2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. november 12.
Ritka eset, hogy annyira a megvásárolt termék eredménye legyen az értékelés, mint a Maroni cukrászda esetében, ahol a pogácsák közül válogattam, részint, mert éhes voltam, részint meg nem vagyok nagy híve a fősodratú süteményeknek.
Mert itt ez a fő pálya, ráadásul igazán bizalomgerjesztőeknek sem mondhatom ezeket a sütiket. Olcsóak, s nem túl igényesek. A krémes direkt riasztó, látszik rajta a töméntelen zselatin.
A pogácsák meg a füstölt sajtos párna viszont erős 4 pontot képviseltek. Kértem juhtúrósat, tepertőset, tökmagosat, burgonyásat, mind ütötte a szintet. Az áruk is korrekt, sőt, mondhatni nagyon kedvező: egységesen 250 ft tíz deka.
Úgyhogy amit én megtapasztaltam, az tisztes 4 pont.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Maroni Cukrászda Pomáz - Külső képMaroni Cukrászda Pomáz - BelsőMaroni Cukrászda Pomáz - BelsőMaroni Cukrászda Pomáz - BelsőMaroni Cukrászda Pomáz - Egyéb

Maroni Cukrászda további értékelései

2021.04.20a párjával
Szuper az Eszterházi tortajuk es a bècsikrémes egy finom kavé kisèretèben. A fagyi pultban pedig széles a választèk. Dia is elèrhetö. Èrdemes betèrni.
Hotel Karin Budapest - Napi árak reggelis ellátással
2025.07.17-ig