Rákos Vendégház Önkiszolgáló Étterem Pomáz

2013 Pomáz, Céhmester u 2.

Rákos Vendégház Önkiszolgáló Étterem Pomáz a térképen

Rákos Vendégház Önkiszolgáló Étterem Pomáz értékelése:

3. helyezett a 16 pomázi étterem közül
230. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, önkiszolgáló, vendéglő

Rákos Vendégház Önkiszolgáló Étterem Pomáz vélemények

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül mentünk ide ebédelni. Talán jól számoltam, hogy 27 fajta menüből lehetett választani. Csirkepörköltre esett a választás babgulyással és uborkasalátával. Nagyon finom volt, mindez 1050 Ft-ért. Udvariasan várta a hölgy, míg nehezen sikerült választanunk a rengeteg finomságból. Mielőbb vissza fogok menni. Menün kívül más ételeket is lehet választani.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, mert régen jó hely volt és mindig sok vendég volt. Ebéd időben mentünk hétköznap 13 órakor. Már akkor szinte semmi választék nem volt a pultban. A levesből is csak két féle választék volt a szokásos 5 helyett, ami hideg volt amikor megkaptuk. Sültkrumplin érezni lehetett, hogy már melegítve volt, de az is hideg és száraz volt.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Habár neve Rákos, étele biztonságos. Parkolásod ingyenes, de Te leszel a Mindenes. Kaja szag a hosszú sornál, de kárpótol a vegyes hústál. Egy két étel egész finom, de legjobban az árát bírom. Választékban nincs hiány, levesből is csúcs király! Másodikból hosszú lista, édességként palacsinta. Házi tészta, házi szörp, a pénztárnál megköszönd!

Legnépszerűbb csomagok Pomázon és környékén
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.131 - 18.508,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.12.31.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2021.01.01.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.

Szállodák Pomáz környékén
Royal Club Hotel Pomáz
Tó Wellness Hotel Pomáz
City Hotel Unió  Pomáz
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Rákos Vendégház Önkiszolgáló Étterem PomázX