GAncsa

GAncsa adatlapja

Regisztráció2018.10.20
Utoljára itt2023.12.25

Szörnyű 2020. július 14.a párjával járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk ott a párommal. Többet nem is bírtunk volna. Ami jó volt azok az ételek voltak. Nagyon finomak és bőségesek. Meg nagyon kedves és segítőkész volt a tulajdonos. Svéd asztal nem volt se reggel, se este ami a hirdetésben szerepelt. Ami szörnyű volt, az már a belépésnél kezdődőt.
Felhasználó fényképei:
Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - Lotti Vendégház Vonyarcvashegy - Lotti Vendégház Vonyarcvashegy -
Gyenge 2018. október 20.a párjával járt itt
Ami jó volt, az a fürdő közelsége és a szobából a kilátás, olyan kedves falusias jellegű. Földszinti szobába kaptunk helyett, piheni nem lehetett, a recepciós kis hölgy este 8 után még hangosan telefonálgatott utána nem tudom miért este fél 10ig csapkodta a fiokokat, a szekrényeket és a nem tudom milyen mappáit, utána még a konyhai személyzet jó hangosan elköszönt tőle amikor mentek haza.
Kihagyhatatlan 2019. június 7.a párjával járt itt
Kissé emelkedős aszfalt úton és a végén egy kaptatós köves úton lehet feljutni a várba. De a látványért nagyon megéri felmenni. Nagyon szép a kilátás fentről a környékre. A vár is nagyon szépen meg van csinálva. A kiállító terem is érdekes. De ami tetszett, hogy látogatható a vár alatti régi pince lakás részek.
Felhasználó fényképei:
Siroki Vár Sirok - Siroki Vár Sirok - Siroki Vár Sirok - Siroki Vár Sirok -