Teleki-Wattay Kastély Étterme Pomáz

Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom
80.700 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Teleki-Wattay Kastély Étterme Pomáz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2024. június 18.gyerekekkel járt itt
Születésnapot szerettünk volna náluk ünnepelni. Jó helyen, saját parkolóval rendelkező, szép épület. Hét személyre foglaltunk asztalt. Érkezésünk után kissé tanácstalanul sétáltunk a kastély, majd egy ajtó felé, mert az égvilágon semmi sincs kiírva. Ekkor egy pincér hozzánk lépett, határozottan közölte, hogy az asztalunk náluk lett lefoglalva, amit a kerthelyiségben találunk.
Szörnyű 2021. március 12.családjával járt itt
Mint lakodalmi vendég vettem részt a kastélyban. Már belépéskor láttam, hogy a lépcsőnél nincs kigazolva, a szőnyeg tele van kaviccsal. Nem méltó egy esküvőhöz. A lakodalom előtt 1 órát várakoztunk a teraszon a hőségben. Ha italt kértünk hozták a horribilis számlát, amin nagyon meglepődtünk.