Galuska
Országjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Fotói
3 fotó

Galuska adatlapja

47Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2014.03.28
Utoljára itt2023.11.28

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2023. április 1.gyerekekkel járt itt
Hosszú idő óta az első olyan szálloda, ahol egy percig sem éreztük, hogy bármiféle problémát jelentünk a személyzet számára. Úgyhogy szívem szerint a három csillag után tennék még egyet. Máshol, ahol 4 csillag volt a falon, töredéknyi figyelmet és odaadást tapasztaltunk. Maga a szálloda nagyon jó helyen, a belváros szívétől kb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Kiváló 2023. július 25.a párjával járt itt
Mindig közel állt hozzám a keleti étkezési kultúra. A Baalbeket a net dobta fel. Normális hangvételű reklámjuk miatt úgy döntöttünk, kipróbáljuk. Két nappal később, már vacsoránkra várva ültünk náluk. Nagyon jó helyen vannak, a parkolás miatt aggódtam, de azonnal sikerült.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Gondolkoztam mi legyen az értékelés címe. . . Só se legyen róla, só nélkül tovább, étlen sómjan? Aztán a fenti mellett döntöttem. Évek óta szemeztünk a hellyel, végül idén egy ebéd erejéig beugrottunk. Félig üres volt, minket mégis a terasz bejárata mellé ültettek. A rendelés után kértem, had üljünk picit beljebb, hiszen üres asztalok vannak körülöttünk.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás