Galuska
Országjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Galuska adatlapja

Regisztráció2014.03.28
Utoljára itt2023.11.28

Kiváló 2023. július 25.a párjával járt itt
Mindig közel állt hozzám a keleti étkezési kultúra. A Baalbeket a net dobta fel. Normális hangvételű reklámjuk miatt úgy döntöttünk, kipróbáljuk. Két nappal később, már vacsoránkra várva ültünk náluk. Nagyon jó helyen vannak, a parkolás miatt aggódtam, de azonnal sikerült.
2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Gondolkoztam mi legyen az értékelés címe. . . Só se legyen róla, só nélkül tovább, étlen sómjan? Aztán a fenti mellett döntöttem. Évek óta szemeztünk a hellyel, végül idén egy ebéd erejéig beugrottunk. Félig üres volt, minket mégis a terasz bejárata mellé ültettek. A rendelés után kértem, had üljünk picit beljebb, hiszen üres asztalok vannak körülöttünk.
2023. július 29.gyerekekkel járt itt
Ismerős ajánlására mentünk hozzájuk. Nagyon szép helyen, nyugodt környezetben található. Érkezésük pillanatától kezdve kedvesen és udvariasan kommunikáltak velünk. Nyári melegben árnyékos hangulatos teraszon kaptunk helyet. Szokásos módon vették fel a rendelést, az italokat pár percen belül ki is hozták.
Felhasználó fényképei:
Kuti-Kerti Kisvendéglő Vászoly -