János Bakonyból: A csodálatos Bakony. - Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

A csodálatos Bakony.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Rövid pihenőre mentünk párommal. A szervezésben a személyzet segítőkész volt és a jó idő megrendeléséről is gondoskodott))
A Bakony, a szálloda és a birtok is nagyon szép.
A csomag programjai is nagyon érdekesek voltak.
Csak egy dolog miatt "duzzogok": ebben az értékelésben 2 dolog között választhattam, fiatal vagy idős pár))
Jól éreztük magunkat, köszönjük.
János

Szeretnéd követni János Bakonyból felhasználót?    Igen

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta
8429 Porva-Szépalmapuszta
Porva-Szépalmapuszta

2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall...

2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek,...

2019. június 7.
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben....

Hotel Szépalma, Porva-Szépalmapuszta kiemelt csomagajánlatai
 - Mesél az őszi erdő - hétvégi ajánlat az őszi hónapokra (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Szerelmes párok ajánlata (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019-08-03 - 2019-12-20
 - Napi ár 2 vagy több főre