8429 Porva-Szépalmapuszta, Porva-Szépalmapuszta

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta értékelése:

1. helyezett az 1 porva-szépalmapusztai szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta bemutatkozása

Szépalmapusztán, Zirctől nem messze, az egykori Esterházy-birtokon található a Hotel Szépalma, mely páratlan környezetben várja vendégeit. A szállás mellett lovarda működik, így az itt állomásozóknak lehetőségük nyílik lovaskocsikázásra, lovasoktatásra.

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta képei

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a kellemes környezetben. A kert gyönyörű, a szobák tiszták és tágasak, az étel finom és bőséges. A táj lenyűgöző, a levegő tiszta. Kiváló hely a kikapcsolódásra, túrázásra. A személyzet rendkívül barátságos, segítőkész, külön köszönet jár nekik.

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Csak szuperlativusokban tudok írni erről a helyről / kivéve a szoba, ugyanis az kicsike, nyáron borzasztó meleg/. Egyébként a Bakony mélyén eldugott, csendes helyen, gyönyörűen rendben tartott parkban, sok-sok jól nevelt kutyával, ragyogó, kedves személyzet-tel a nyugalom szigete. Ételek csodálatosak, recepciósok minden kérdésre tudnak válaszolni, vagy utána kérdeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall kandallós nappalira emlékeztet.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek, kutyák voltak velünk, senkitől nem hallottam panaszt, se szülőtől, se gazditól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben. Kedves, udvarias a személyzet, remek ételek, szuper programok.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon eldugott helyen van a Bakony ölelésében, sokkal szebb, mint amire számítottunk, városi zaj, fény egyáltalán nem érzékelhető. Fontos, hogy kutyabarát szállás, kihelyezett itatókkal, plusz kutyás plédet biztosítanak, és az étterem részre is be lehet vinni őket, ahol még arra is figyeltek, hogy ne szomszédos asztalhoz kerüljenek a kutyás vendégek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Gyönyörű volt a környezet, ápolt, tiszta minden. túrázóknak ngyon jó kiindulási pont. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Sok szép helyen voltunk, de egy ilyen gondozott, ápolt parkban és ízlésesen berendezett Hotelben nem igen volt szerencsénk. A személyzet figyelmes, segítőkész, udvarias...igazi "fiatal NAGY CSAPAT". Nagyon jól éreztük magunkat az idő is kegyes volt hozzánk, így sok szép túra útra elmentünk! Barátainknak tiszta szívből ajánlani fogjuk!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos, gyönyörű táj. Kényelmes tiszta KUTYABARÁT szálloda. Segítőkész, szakszerű, kedves személyzet. egészen kiváló, házias konyha. Talán a honlapon érdemes volna feltüntetni,hogy a szálloda véletlenül sem közelíthető meg Bakonybél felől, az erdőn át, még ha a GPS ezt sugallja is. . . . Ezt a hibát mi is elkövettük,hosszas bolyongás volt az ára.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Rövid pihenőre mentünk párommal. A szervezésben a személyzet segítőkész volt és a jó idő megrendeléséről is gondoskodott))
A Bakony, a szálloda és a birtok is nagyon szép. A csomag programjai is nagyon érdekesek voltak. Csak egy dolog miatt "duzzogok": ebben az értékelésben 2 dolog között választhattam, fiatal vagy idős pár))
Jól éreztük magunkat, köszönjük.

Porva-Szépalmapuszta
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Porva-Szépalmapuszta
2 nap/1 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.03-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.01-ig
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pincelátogatással és borkóstolóval, lovas kocsikázással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.402 - 37.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.223 - 20.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.19-ig
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.686 - 15.705,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.27-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.736 - 31.395,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness centrum és szaunavilág használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.11-ig
Porva-Szépalmapuszta
2 nap/1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Porva-SzépalmapusztaX