8429 Porva-Szépalmapuszta, Porva-Szépalmapuszta

1. helyezett az 1 porva-szépalmapusztai szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta bemutatkozása

Szépalmapusztán, Zirctől nem messze, az egykori Esterházy-birtokon található a Hotel Szépalma, mely páratlan környezetben várja vendégeit. A szállás mellett lovarda működik, így az itt állomásozóknak lehetőségük nyílik lovaskocsikázásra, lovasoktatásra.

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta képei

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Csak szuperlativusokban tudok írni erről a helyről / kivéve a szoba, ugyanis az kicsike, nyáron borzasztó meleg/. Egyébként a Bakony mélyén eldugott, csendes helyen, gyönyörűen rendben tartott parkban, sok-sok jól nevelt kutyával, ragyogó, kedves személyzet-tel a nyugalom szigete. Ételek csodálatosak, recepciósok minden kérdésre tudnak válaszolni, vagy utána kérdeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall kandallós nappalira emlékeztet.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek, kutyák voltak velünk, senkitől nem hallottam panaszt, se szülőtől, se gazditól.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben. Kedves, udvarias a személyzet, remek ételek, szuper programok.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon eldugott helyen van a Bakony ölelésében, sokkal szebb, mint amire számítottunk, városi zaj, fény egyáltalán nem érzékelhető. Fontos, hogy kutyabarát szállás, kihelyezett itatókkal, plusz kutyás plédet biztosítanak, és az étterem részre is be lehet vinni őket, ahol még arra is figyeltek, hogy ne szomszédos asztalhoz kerüljenek a kutyás vendégek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Gyönyörű volt a környezet, ápolt, tiszta minden. túrázóknak ngyon jó kiindulási pont. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Sok szép helyen voltunk, de egy ilyen gondozott, ápolt parkban és ízlésesen berendezett Hotelben nem igen volt szerencsénk. A személyzet figyelmes, segítőkész, udvarias...igazi "fiatal NAGY CSAPAT". Nagyon jól éreztük magunkat az idő is kegyes volt hozzánk, így sok szép túra útra elmentünk! Barátainknak tiszta szívből ajánlani fogjuk!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos, gyönyörű táj. Kényelmes tiszta KUTYABARÁT szálloda. Segítőkész, szakszerű, kedves személyzet. egészen kiváló, házias konyha. Talán a honlapon érdemes volna feltüntetni,hogy a szálloda véletlenül sem közelíthető meg Bakonybél felől, az erdőn át, még ha a GPS ezt sugallja is. . . . Ezt a hibát mi is elkövettük,hosszas bolyongás volt az ára.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Rövid pihenőre mentünk párommal. A szervezésben a személyzet segítőkész volt és a jó idő megrendeléséről is gondoskodott))
A Bakony, a szálloda és a birtok is nagyon szép. A csomag programjai is nagyon érdekesek voltak. Csak egy dolog miatt "duzzogok": ebben az értékelésben 2 dolog között választhattam, fiatal vagy idős pár))
Jól éreztük magunkat, köszönjük.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Gyönyörű környezet, szépen karbantartott park, nagyon szép virágágyások.
Kiváló minőségű minden, remek volt a vacsora, a svédasztalos ebéd is. Többször meglátogattuk a helyet és mindig lenyűgözött a hely rendezettsége. Egy oázis az erdőben. Csodás a panoráma a dombon a tölgyfa alatt, órákig lehetne onnan gyönyörködni a tájban.

Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.635 - 25.691,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Kálvária
Győr
2-3 éjszaka 22.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2021.07.08-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 57.998,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Porva-SzépalmapusztaX