8429 Porva-Szépalmapuszta, Porva-Szépalmapuszta

1. helyezett az 1 porva-szépalmapusztai szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta bemutatkozása

Szépalmapusztán, Zirctől nem messze, az egykori Esterházy-birtokon található a Hotel Szépalma, mely páratlan környezetben várja vendégeit. A szállás mellett lovarda működik, így az itt állomásozóknak lehetőségük nyílik lovaskocsikázásra, lovasoktatásra.

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta képei

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a kellemes környezetben. A kert gyönyörű, a szobák tiszták és tágasak, az étel finom és bőséges. A táj lenyűgöző, a levegő tiszta. Kiváló hely a kikapcsolódásra, túrázásra. A személyzet rendkívül barátságos, segítőkész, külön köszönet jár nekik.

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Csak szuperlativusokban tudok írni erről a helyről / kivéve a szoba, ugyanis az kicsike, nyáron borzasztó meleg/. Egyébként a Bakony mélyén eldugott, csendes helyen, gyönyörűen rendben tartott parkban, sok-sok jól nevelt kutyával, ragyogó, kedves személyzet-tel a nyugalom szigete. Ételek csodálatosak, recepciósok minden kérdésre tudnak válaszolni, vagy utána kérdeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall kandallós nappalira emlékeztet.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek, kutyák voltak velünk, senkitől nem hallottam panaszt, se szülőtől, se gazditól.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben. Kedves, udvarias a személyzet, remek ételek, szuper programok.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon eldugott helyen van a Bakony ölelésében, sokkal szebb, mint amire számítottunk, városi zaj, fény egyáltalán nem érzékelhető. Fontos, hogy kutyabarát szállás, kihelyezett itatókkal, plusz kutyás plédet biztosítanak, és az étterem részre is be lehet vinni őket, ahol még arra is figyeltek, hogy ne szomszédos asztalhoz kerüljenek a kutyás vendégek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Gyönyörű volt a környezet, ápolt, tiszta minden. túrázóknak ngyon jó kiindulási pont. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Sok szép helyen voltunk, de egy ilyen gondozott, ápolt parkban és ízlésesen berendezett Hotelben nem igen volt szerencsénk. A személyzet figyelmes, segítőkész, udvarias...igazi "fiatal NAGY CSAPAT". Nagyon jól éreztük magunkat az idő is kegyes volt hozzánk, így sok szép túra útra elmentünk! Barátainknak tiszta szívből ajánlani fogjuk!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos, gyönyörű táj. Kényelmes tiszta KUTYABARÁT szálloda. Segítőkész, szakszerű, kedves személyzet. egészen kiváló, házias konyha. Talán a honlapon érdemes volna feltüntetni,hogy a szálloda véletlenül sem közelíthető meg Bakonybél felől, az erdőn át, még ha a GPS ezt sugallja is. . . . Ezt a hibát mi is elkövettük,hosszas bolyongás volt az ára.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Rövid pihenőre mentünk párommal. A szervezésben a személyzet segítőkész volt és a jó idő megrendeléséről is gondoskodott))
A Bakony, a szálloda és a birtok is nagyon szép. A csomag programjai is nagyon érdekesek voltak. Csak egy dolog miatt "duzzogok": ebben az értékelésben 2 dolog között választhattam, fiatal vagy idős pár))
Jól éreztük magunkat, köszönjük.

Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Érvényes: 2022.01.26-ig
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.02.01. - 2021.12.30.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2022.01.01.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 13.800,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Pünkösd Badacsonyban (min. 3 éj)

Porva-SzépalmapusztaX