8429 Porva-Szépalmapuszta, Porva-Szépalmapuszta

1. helyezett az 1 porva-szépalmapusztai szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta bemutatkozása

Szépalmapusztán, Zirctől nem messze, az egykori Esterházy-birtokon található a Hotel Szépalma, mely páratlan környezetben várja vendégeit. A szállás mellett lovarda működik, így az itt állomásozóknak lehetőségük nyílik lovaskocsikázásra, lovasoktatásra.

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta képei

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall kandallós nappalira emlékeztet.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek, kutyák voltak velünk, senkitől nem hallottam panaszt, se szülőtől, se gazditól.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben. Kedves, udvarias a személyzet, remek ételek, szuper programok.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon eldugott helyen van a Bakony ölelésében, sokkal szebb, mint amire számítottunk, városi zaj, fény egyáltalán nem érzékelhető. Fontos, hogy kutyabarát szállás, kihelyezett itatókkal, plusz kutyás plédet biztosítanak, és az étterem részre is be lehet vinni őket, ahol még arra is figyeltek, hogy ne szomszédos asztalhoz kerüljenek a kutyás vendégek.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Gyönyörű volt a környezet, ápolt, tiszta minden. túrázóknak ngyon jó kiindulási pont. A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Sok szép helyen voltunk, de egy ilyen gondozott, ápolt parkban és ízlésesen berendezett Hotelben nem igen volt szerencsénk. A személyzet figyelmes, segítőkész, udvarias...igazi "fiatal NAGY CSAPAT". Nagyon jól éreztük magunkat az idő is kegyes volt hozzánk, így sok szép túra útra elmentünk! Barátainknak tiszta szívből ajánlani fogjuk!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos, gyönyörű táj. Kényelmes tiszta KUTYABARÁT szálloda. Segítőkész, szakszerű, kedves személyzet. egészen kiváló, házias konyha. Talán a honlapon érdemes volna feltüntetni,hogy a szálloda véletlenül sem közelíthető meg Bakonybél felől, az erdőn át, még ha a GPS ezt sugallja is. . . . Ezt a hibát mi is elkövettük,hosszas bolyongás volt az ára.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Rövid pihenőre mentünk párommal. A szervezésben a személyzet segítőkész volt és a jó idő megrendeléséről is gondoskodott))
A Bakony, a szálloda és a birtok is nagyon szép. A csomag programjai is nagyon érdekesek voltak. Csak egy dolog miatt "duzzogok": ebben az értékelésben 2 dolog között választhattam, fiatal vagy idős pár))
Jól éreztük magunkat, köszönjük.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Gyönyörű környezet, szépen karbantartott park, nagyon szép virágágyások.
Kiváló minőségű minden, remek volt a vacsora, a svédasztalos ebéd is. Többször meglátogattuk a helyet és mindig lenyűgözött a hely rendezettsége. Egy oázis az erdőben. Csodás a panoráma a dombon a tölgyfa alatt, órákig lehetne onnan gyönyörködni a tájban.
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett hogy települèstől messze található. A szobákban található kályhák nagyon hangulatosak voltak. A gyerekeinknek nagyon tetszettek az emeletes ágyak. Maga a környezet kialakítása is nagyon tetszetős. Talán az ètterembe átjárás kicsit nehèzkes volt a nagy hideg miatt. Összessègèben nagyon jó volt minden valószínűleg mèg felkeressük a hotelt.

Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2019.09.01. - 2019.11.30.
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019.12.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
Hotel Kálvária
Győr
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 26.350,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.06.15-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 11.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 1 óra bowling pálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Érvényes: 2021.05.29-ig

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

Porva-SzépalmapusztaX