Panni17: Hotel Szépalma - Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Hotel Szépalma

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon eldugott helyen van a Bakony ölelésében, sokkal szebb, mint amire számítottunk, városi zaj, fény egyáltalán nem érzékelhető. Fontos, hogy kutyabarát szállás, kihelyezett itatókkal, plusz kutyás plédet biztosítanak, és az étterem részre is be lehet vinni őket, ahol még arra is figyeltek, hogy ne szomszédos asztalhoz kerüljenek a kutyás vendégek. A csomagunknak megfelelően szervezett túra volt a Bakonyban, a birtokon, bowling, wellness, kincskeresés.
A személyzet nagyon barátságos, segítőkész. A hotel nagyon tiszta, rendezett. Valóban igaz, hogy feltöltődik itt az ember lelkileg!

Szeretnéd követni Panni17 felhasználót?    Igen

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta
8429 Porva-Szépalmapuszta
Porva-Szépalmapuszta

2019. július 22.
A hotel tájékoztatója valóságos: csend, nyugalom, csodálatos környezet. A személyzet kedves és szolgálatkész. Remek kirándulásokat tehetünk a környék lankáin, településein, de a hotel kínálta programokról nyugodtan kérdezzék a recepciót foglaláskor. Senki sem mobilozik végre! A bensőséges hall...

2019. június 10.
Kollégám dicsérő szavai idén Szépalmára vitték cégünket. Az ott eltölt idő (három éjszaka/két nap)kifejezetten tartalmasan, nyugalomban telt. A felkínált programlehetőségek, a környezet, a személyzet, az étterem, mind-mind megfelelt kicsinek-nagynak, embernek állatnak. Csecsemő, kisgyermek,...

2019. június 7.
Egy korábbi egy napos kiránduláson fedeztük fel a helyet, s egyből beleszerettünk. :) Elhatároztuk, hogy egy kicsit hosszabb, majd egy hetes pihenésünk helyszínéül ezt a csodás helyszínt választjuk. Remek helyen, a Magas-Bakony aljában helyezkedik el a farm és a Hotel, csodás környezetben....

Hotel Szépalma, Porva-Szépalmapuszta kiemelt csomagajánlatai
 - Mesél az őszi erdő - hétvégi ajánlat az őszi hónapokra (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Szerelmes párok ajánlata (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019-08-03 - 2019-12-20
 - Napi ár 2 vagy több főre