2012. január 20.

2012. január 20. adatlapja

Szeretek utazni belföldön és külföldön egyaránt, a párommal.
Magyarországon kedvenc városaim egyike Hajduszoboszló, Hévíz és Eger.
Külföldön Törökország, ahová már harmadik alkalommal térünk vissza az idén.
Mindig sokat jelent számomra a szivélyes vendégfogadás, az udvariasság, az emberek kedvessége, a tisztaság, a közbiztonság.
Számomra nagyon fontos az olyan Wellnessz részleg, ahol úszómedence és szabadtéri, kinti medence is legyen.
Mivel autónk nincs és már aktív nyugdíjasként ingyen utazom, elsősorban vonattal szeretek utazni, ha erre nincs kultúrált lehetőség, akkor távolsági busszal.
Gyalogolni is nagyon szeretek és még tudok is.
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2013.04.23

Gyenge 2013. április 23.családjával járt itt
Többször voltunk már itt. Először az fogott meg, hogy a Welnesze nagyon jó, első látásra. Szeretem a kinti medencét, de néha túl forró volt, szinte égető a hőfoka. A szobai ágyak szépek, de nagyon puha, süppedős a matraca. Az étkezéshez nem adnak vizet. A kenyérpirító gyakran rossz volt.
2013. április 23.a párjával járt itt
Ugyan gyerekek nélkül voltunk a párommal, de a reklámban hirdetett dolgok valósak voltak. A Wellnessz részlege kiváló, mind felnőttnek, mind a gyerekeknek. Az étkezés választéka is megfelelő az egészséges táplálkozáshoz és a kisgyerekeseknek is egyaránt. A szobák tiszták, jól felszereltek, pihenni is kiválóan lehetett.
2013. április 23.családjával járt itt
Húsvétkor jártam itt, először, a családommal. A rossz idő ellenére kiválóan éreztük magunkat. Minden, ami a pihenést szolgálja, adott volt magas fokon. A szobák felszereltsége és nagysága fantasztikus volt, nagyon kényelmes. Az ágyak , matracok keménysége, a kényelmes pihenéshez maximálisan jó volt.