Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló ★★★

3,6
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Hotel Korona Hajdúszoboszló HajdúszoboszlóHotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda családias hangulattal várja vendégeit, lehetőséget nyújt a nyugodt kikapcsolódásra egyéni, családi vagy céges utazások esetén is.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2022. augusztus 30.barátokkal járt itt
Tetszett a felújított szálloda, már korábban is megszálltunk itt. Az ételek finomak, bőséges a választék. A személyzet segítőkész, kedves. A jakuzzi, a medence kellemes élményt nyújtott. Minden megvan, ami kell a kikapcsolódáshoz. Összességében mi jól éreztük magunkat. Ajánljuk másoknak is.
Átlagos 2021. október 22.gyerekekkel járt itt
A parkolás csúcsidőszakban katasztrofális. Minden gyalogosan pár percre van a Hoteltől. A személyzet kedves. Az ágy nagyon kényelmes. A Wifi nagyon gyenge. A Tv-n sok csatorna szemcsés. Az ételek finomak, de reggelinél édesszájúak hiányolhatják a müzli, péksütit, joghurtot. Teltháznál voltunk, így előfordult, hogy sokat kellett várni egy-egy ételre.
Szörnyű 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Egy szóval katasztrófa, senkinek nem ajánlom, ha mégis valaki véletlenül bármilyen okból odatéved, vigyen magával tisztítószert, törölközőt, hasfogót, hogy csak egy párat említsek… négy napra kaptunk volna egy db törölközőt fürdésre, wellnessre, kéztörlésre. .
Kiváló 2020. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Etelek nagyon finomak, és bőségesek.A személyzet nagyon rendes,segítőkész.Minden megvan ott,ami kell a kikapcsolódáshoz.Szebi,a főnök úr, hatalmas srác,EZT JO ERTELEMBEN ÍRTAM!Visszatérő vendégek leszünk az biztos.Ajanlom mindenkinek
Gyenge 2019. július 20.gyerekekkel járt itt
A Hotel Korona mindenféle kifogassal él,ha valaki SZép kartyaval szeretne fizetni! Azt allítottak,hogy hibas a kartyam,és ezért készpénzel kelett kiegyenlítenem a költségeket,pedig ez nem igaz,azóta is hasznalom a SZÉP kartyamat gond nélkül,minden helyen elfogadjak! ! Többszöri megkeresésemre is csak hazugsagokkal traktaltak,Mindenki vigyazzon ha itt foglal szallast!
Átlagos 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
A hotelben elméletileg elfogadjak a Szép kartyat! ! De csak elméletben. . . amikor megérkezéskor rakérdeztem,mar gyanus lehetett volna,hogy csak kitérő valaszt kaptam. Kijelentkezéskor,amikor a fizetésre került a sor,közölték velem,hogy HIBAS! ! ! a kartyam,és csak KP. tudok fizetni! ! Ami természetesen nem volt igaz,mert a kartyam minden mas helyen működik azóta is! !
2019. június 16.a párjával járt itt
Az érkezésünkkor H. Andika teljesített szolgálatot a recepción. Mindent elkövetett a tájékoztatása sokszínűségével, kedvességével, segíteni akarásával hogy a már ismert, de korábban más vezetővel üzemeltetett szállodát bemutassa. Nagyon sok változást tapasztaltunk a három-négy évvel tapasztaltakhoz képest.
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
A szoba mérete nagyon kicsi, felszereltsége átlagosnak mondható. A wellness részleg nem rossz, de a privát wellness használat az, ami miatt ezt a szállodát választottuk. Ebben nem is csalódtunk, bár az ára igen magas. Vacsorára kétszemélyes tálat kaptunk, pezsgővel, ez jó volt, a reggeli viszont nagyon gyenge.
Kiváló 2018. szeptember 23.csoporttal járt itt
Kifogástalanok voltak a szálloda szolgáltatásai, csak a félpanziós ellátás során a kitűnően elkészített fő étkezés választékán lehetne bővíteni különösen akkor ha a vendég hosszabb időt tölt a szálláson
Gyenge 2018. július 23.a párjával járt itt
Minden nap ugyan az a menü semmi különleges választék idény saláta gyúmölcs süti választék szinte semmi.Minden nap hiányos hol vaj hol tej hol kévé stb!!!!!!ár kategóriában nagyon drága .